Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Zorja » 4 gru 2017, o 16:51

@ Pozytywna: Warsztaty pracy w skórze:P Zuuuupełnie nie w temacie PP, ani miłości. Tak jak pisałam, odpuściłam totalnie.
@ mrO :Wierz mi, ja też mało z konia nie spadłam jak to usłyszałam...
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy
Zorja

Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Pozytywna » 4 gru 2017, o 16:58

Odpuścić...mam nadzieję, że i mi to się uda;)
Pozytywna

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Zorja » 4 gru 2017, o 17:04

Ja właśnie wchodzę w odpuszczenie w pewnej kwestii, i wszystko mi jedno czy zadziała czy nie.
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy
Zorja

Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Pozytywna » 4 gru 2017, o 17:40

Tylko jak odpuścić kiedy nam zależy? Nie ważne czy to sprawy finansowe czy uczuciowe. Czytając forum to wszystko wydaje się takie proste "myśl, że już to masz", "poczuj, się tak jakbyś to miał/miała" ale wcale proste to nie jest, przynajmniej nie dla mnie :mur:
Pozytywna

Postprzez Scarlett » 4 gru 2017, o 17:53

Zaraz mnie szlag trafi i forum wyleci w powietrze. Przysięgam.
mrO paruje mózg jak czyta o zachowaniu mężczyzn, a mnie paruje mózg jak czytam "Jak ODPUŚCIĆ?"
Błagam.. Błagam, miejcie litość dla mojego serca.

Pozytywna,
pisałaś do mnie od zeszłego tygodnia. Zadawałaś mnóstwo pytań.
Napisałaś, że przeczytałaś forum. Że ten wątek.
Powiedz mi - w jakim miejscu "mądre głowy" z tego forum (nie piszę o płaczących i biadolących za exem) napisały, że masz sobie coś odpuszczać?
Już nawet w pierwszym poście tego wątku Black wyjaśniła jak krowie na rowie czym jest odpuszczenie.
Mówiłam o tym w dwóch nagraniach! Kilkakrotnie kopiowałam tutaj czy na PW linki do nagrań.

W nagraniu o uleczenie serca mówię o tym:

NAGRANIA Z CYKLU:
JAK POMÓC SOBIE PRZESTAĆ CIERPIEĆ PRZEZ FACETA?
JAK UPORAĆ SIĘ Z PRZESZŁOŚCIĄ?

Wstęp cz. 1: https://soundcloud.com/user-274251632/j ... wstep-cz-1
Wstęp cz. 2: https://soundcloud.com/user-274251632/j ... wstep-cz-2
Metoda nr 1 - Wyrzuć to!: https://soundcloud.com/user-274251632/j ... -wyrzuc-to
Metoda nr 2 - Przeszłość odeszła: https://soundcloud.com/user-274251632/j ... sc-odeszla
Metoda nr 3 - Programowanie umysłu. Jak zrobić to szybko i skutecznie?: https://soundcloud.com/user-274251632/j ... nie-umyslu
Nagrania tylko dla cierpiących po facecie? NIE! Podsumowanie i wskazówki: https://soundcloud.com/user-274251632/n ... -wskazowki

UWAGA! Do pełnego uwolnienia się, konieczne jest zastosowanie trzech metod - odsłuchaj więc wszystkie nagrania, wraz ze wstępami!

I NIECH KAŻDA DZIEWCZYNA, KTÓRA PŁACZE ZA EXEM, CHCE KOGOŚ KONKRETNEGO ALBO CHOLERA WIE CO JESZCZE, PRZESŁUCHAŁA TE NAGRANIA.

I CO NAJWAŻNIEJSZE!!!!
ZANIM JESZCZE RAZ KTOŚ NA TYM FORUM ZADA PYTANIA "JAK ODPUŚCIĆ?!", NIECH PRZESŁUCHA TO NAGRANIE:

ODPUSZCZENIE ≠ PRZYZWOLENIE / FORMA / OPÓR
https://soundcloud.com/aleksandra-16127 ... forma-opor

Przesłuchanie tych nagrań będzie mniejszym zmarnowaniem czasu niż takie analizowanie sytuacji w tym wątku.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez Pozytywna » 4 gru 2017, o 18:27

Scarlett, nie potrzebnie się tak denerwujesz. Tak to prawda czytałam i nadal czytam forum(bo jest co czytać), wysłuchałam nagrań. Nie jestem po kursach, nie przeczytałam jeszcze Hicksów ....sama pisałaś, ze do dopiero po przeczytaniu zauważyłaś, że wszędzie jest przyzwól a nie odpuść. Pozwól się mylić tym co są świeżo zainteresowani PP. Człowiek zainteresowany PP, czytając naprawdę fajne historie wciąga się w to bardzo, chce uzyskać jak najwięcej informacji Ty się nimi dzielisz i super :kwiatek ale przez to czasem ma się mętlik w głowie, nie jest się pewnym czy dobrze stosuje się techniki lub piszę się odpuść zamiast przyzwól.

Nie analizowałam żadnej sytuacji w tym wątku.
Pozytywna

Postprzez Scarlett » 4 gru 2017, o 18:34

Problem nie tkwi ani w braku kursów (nie miałam ani jednego kiedy zmieniłam swoje życie), ani w nieprzeczytaniu Hicksów (są tu tacy, którzy ich nie przeczytali i zapewne nie przeczytają), ani w dobrze/źle wykonanych technikach (technika ≠ PP), ani kwestia mylenia się lub nie mylenia (większość osób nadal myli przyzwolenie z odpuszczeniem, a śmigają jak w Zieleńcu w sezonie zimowym), ani o to że masz mętlik w głowie (czasem i ja mam - w tym roku miałam sporo).
Chodzi o to, że Ty sama już określiłaś - "odpuszczenie jest trudne". A mówiliśmy, że skupiasz to, co zatwierdzisz w swoim życiu. Chodzi o to, że już Ci to wiele razy pisałam. I jako ogół, czyli na forum i na PW.
Dlatego.

A co do nagrań. One nie będą wiecznie na forum. Dlatego póki są, korzystajcie.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Pozytywna » 4 gru 2017, o 18:47

"Kiedy myślisz o marzeniach i pragnieniach czujesz szczęście, jeśli czujesz radość spełnienia i jeśli czujesz radość jakbyś już to posiadał, bez żadnych obaw i wątpliwości, to jest właśnie prawdziwe "ODPUSZCZENIE"" Tak przyznaje, że nie jest to dla mnie w tej chwili łatwe. Co nie oznacza, że nie będę potrafiła tego za jakiś czas.
Pozytywna

Postprzez mrO » 4 gru 2017, o 18:49

Pozytywna napisał(a):Scarlett, nie potrzebnie się tak denerwujesz. Tak to prawda czytałam i nadal czytam forum(bo jest co czytać), wysłuchałam nagrań. Nie jestem po kursach, nie przeczytałam jeszcze Hicksów ....sama pisałaś, ze do dopiero po przeczytaniu zauważyłaś, że wszędzie jest przyzwól a nie odpuść. Pozwól się mylić tym co są świeżo zainteresowani PP. Człowiek zainteresowany PP, czytając naprawdę fajne historie wciąga się w to bardzo, chce uzyskać jak najwięcej informacji Ty się nimi dzielisz i super :kwiatek ale przez to czasem ma się mętlik w głowie, nie jest się pewnym czy dobrze stosuje się techniki lub piszę się odpuść zamiast przyzwól.

Nie analizowałam żadnej sytuacji w tym wątku.

Jakbyś słyszała te same pytanie setki razy i odpowiadała na nie setki raz w ten sam sposób nie denerwowałaby się ?
Nawet jeśli przeczytasz każdą książkę i będziesz znać ją na pamięć, nawet jeśli ukończysz każdy kurs i wyniesiesz z niego jak najwięcej to i tak możesz się mylić bo teoria nie jest równa praktyce.
Czytając książki czy biorą udział w kursach ktoś przekazuje ci swoją wiedzę, ale ty dalej możesz to wszystko sabotować przez swoją wiedzę. Jako ludzie jesteśmy bardzo leniwi, a w przypadku PP przydało by się aby każdy z nas pobawił się PP. Aby nie rzucać się od razu na "przyciągne exa; brada pita; czy wygram w totolotka", ale pobawić się w "przyciągne jakąś małą fajną rzecz która w ogóle nie jest mi potrzebna, albo jest potrzebna ale nie tak bardzo.
To właśnie w taki sposób powinniśmy pozbywać się wątpliwości i właśnie w taki sposób przestajemy się mylić. Poprzez prace nad samym sobą z samym sobą, a nie czytając to co ktoś napisze/powie.
Każda z osób starając się pomóc tutaj innym i tak bardzo często skazana jest na porażkę. To już tak jest że każdy z nas musi odrobić własną prace domową. Przepisywanie od kogoś nic nam nie da bo na sprawdzianie i tak dostaniemy 1.
Żartem i to taki chamskim żartem tego wszystkiego jest to że każdy z nas myśli że jego sytuacja jest wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju i potrzebuje indywidualnego podejścia, a tak na prawdę rozwiązanie jest takie samo dla wszystkich. Na jakiejkolwiek sytuacji byś się nie wzorowała rozwiązanie jest takie same.
Tak samo jak każda technika jest taka sama, każda technika prowadzi do tego samego. To od nas zależy w która uwierzymy i która będzie działać. To tylko nasz wybór.

Koniec offtopa bo będzie bić.
:brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
Scarlett
mrO

Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Postprzez Scarlett » 4 gru 2017, o 18:51

Włączyłaś nagranie z linku? Wyjaśniłam tam najprościej o co chodzi. Wcale nie musisz czuć, że już coś posiadasz. Ja bardzo rzadko włączam uczucie posiadania tego JUŻ.
Czasem owszem i wyobraźnia jest bardzo dobrą metodą pracy z PP. Ale metod jest więcej i nie musisz siłować się z czuciem czegoś jakbyś już to miała, skoro tego nie czujesz i to nie Twoje klimaty.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie