Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Scarlett » 10 lis 2017, o 21:15

Widocznie masz coś do przerobienia. Dlaczego mój ex do mnie wrócił? Abym mogła pomóc innym ludziom sposobami, które dało mi Pole.
Nic w życiu nie dzieje się przez przypadek, ale nie wszystko ma sens. Za dużo analizujesz, a za mało obserwujesz. W PP obserwujemy, nie analizujemy. Jak przestaniesz wchodzić w te emocje, które cię gubią to wszystko się poukłada. Na razie piszesz w najbardziej emocjonalnie zblokowanym wątku na forum. Żadna osoba, która tu pisze (poza moderatorami, mną i osobami, które radzą innym) nie jest w stanie przekonać mnie, że ma na coś wy****ane albo że nie ma jakiegoś problemu do przerobienia ze sobą.
Przesłuchaj moje nagrania. W jednym z nich (w tym cyklu o zapomnieniu o partnerze) opowiedziałam podobną historię.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez asiunia79 » 12 lis 2017, o 12:50

Czy kazdy rozwod i rozstanie to dowod na bycie poza vortexem? Czy to znaczy ze teraz jestem poza vortexem a moze w momencie przyciagniecia partnera bylam poza swoja najlepsza wersja swiata i nie bylam swiadoma i pewna ze moge miec takie zycie jakiego pragne ze moge byc kochana za to jaka jestem z moimi wadami? Niestety mam tendencje w zwiazkach do rezygnowania z siebie zeby tylko ktos mnie kochal moja matka kochala i kocha mnie nadal warunkowo jak robie to co jej pasuje.

Jeszcze jedno czy jezeli marze o wlasnej rodzinie dzieciach i dostroje sie do tej wizji w pelni toczy na pewno sie zmaterializuje..
asiunia79

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez mrO » 12 lis 2017, o 13:17

asiunia79 napisał(a):Czy kazdy rozwod i rozstanie to dowod na bycie poza vortexem? Czy to znaczy ze teraz jestem poza vortexem a moze w momencie przyciagniecia partnera bylam poza swoja najlepsza wersja swiata i nie bylam swiadoma i pewna ze moge miec takie zycie jakiego pragne ze moge byc kochana za to jaka jestem z moimi wadami? Niestety mam tendencje w zwiazkach do rezygnowania z siebie zeby tylko ktos mnie kochal moja matka kochala i kocha mnie nadal warunkowo jak robie to co jej pasuje.

A co jeśli tak właśnie miało być ? Co jeśli rozstanie/rozwód to bycie w "vortexie", a nawet jeśli nie to co jeśli to droga do czegoś lepszego? Nie myśl o taki rzeczach, powinnaś myśleć i skupić się na tym co jest najważniejsze w tej chwili, czyli na sobie. Aby ruszyć do przodu musimy skończyć z powracaniem do przeszłości.

asiunia79 napisał(a):Jeszcze jedno czy jezeli marze o wlasnej rodzinie dzieciach i dostroje sie do tej wizji w pelni toczy na pewno sie zmaterializuje..

Przestań być "wybiórcza". Jeśli będziesz żyć dobrze z samą sobą, to wszystko będzie ci się układać.
:brawo
mrO

Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 159 razy

Postprzez asiunia79 » 25 lis 2017, o 16:49

Dzis kupilam te ksiazke o czarodziejach o ktorej scarlett mowi w nagraniu tak pomyslalam ze chcialabym swoje dzieci w takim duchu wychowywac
I teraz to sie zastanawiam gdzie ja zyje tu czy wirtualnie :-) jakis dolek chyba mam
asiunia79

Postprzez Scarlett » 25 lis 2017, o 19:17

Bardzo dobrze kochana zrobiłaś! :)
Nie dołuj się tylko baw się tą wirtualną rzeczywistością.
W historii Black jest podany filmik Bashara. Wejdź tam i obejrzyj koniecznie :)
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
osa
Scarlett

Postprzez Egzotyczna » 4 gru 2017, o 06:56

Heey !
Przeczytałam prawie już caly wątek . Niezla lektura.;)
Pol roku temu odkreowałam pewnego faceta i zapomnialam prawie o Nim. A tu nagle niespodziewanie pojawil sie i tp naprawde historia niesamowita w jaki sposob ;)
Spedzilismy ze soba 1 dzien i bylo cudownie. Widze jaki postep zrobilam w zyciu ,ze jestem bardziej pewna siebie,wiecej szacunku mam do siebie !
Jednak popelnilam jeden blad ze zaczelam opowiadac kolezanka jak to sie stalo ze znowu sie pojawil i wszystko jak taka najwieksza plotkara ;//i czuje ze przez to opor sobie stawiam. Czy tak moze byc ? Milego dnia
Egzotyczna

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 4 gru 2017, o 08:28

Opór to robisz sobie zastanawiam się i analizowaniem sytuacji. Przestań o tym myśleć. Co to ma za znaczenie? A jak stracicie kontakt to zawali się świat? Jeśli kochasz siebie, masz do siebie szacunek (tak jak piszesz) i zaznajomiłaś się z PP to wiesz, że świat się nie skończy.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Zorja » 4 gru 2017, o 16:04

Taka historia z zeszłego roku, myślę, ze ładny przykład PP w działaniu.
Przyciągnęłam pewnego faceta. Nazwijmy ko K. Poszło szybko, historia niemal filmowa, z jedną z "czarownych" gór polskich w tle. Wszechświat chciał by trafił na praktyki wakacyjne (bo ja zawsze młodszych przyciągam:P) niedaleko mojego miasta, co umożliwiło nam regularne spotykanie się. No i raz on powiedział, że w ten weekend nie przyjedzie, bo jedzie do koleżanki. No i ja włączyłam Machinę Niszczącą! Moja lewa półkula zasypała mnie obrazami jak on z tą dziewczyną itp itd... I oczywiście tak się stało! Ależ ja byłam zła. a Machina mieliła, mieliła, mieliła! Nic nie mogło mnie podnieść na duchu. Najlepsze, ze nim zaczęło się psuć on zadał mi kilka pytań na które odpowiedziałam pełnymi zdaniami i brzmiało to mniej więcej: "Chcę całować się z K." "Chcę być z K." i tak dalej. W każdym razie ze 2 miesiące byłam jak struta (i nie do zniesienia dla otoczenia), w końcu wybrałam restart w górach, w których zdarzyło się dużo rzeczy (nieromantycznych, ale spotkałam między innymi duchowego przewodnika), po powrocie udałam się na warsztaty, na które zbierałam się już jakiś czas (też nie przyszło nic romantycznego ale poznałam Dzikiego Brata) i generalnie Spokój i Radość powróciły. Byłam potem na imprezie, na której widziałam K. z jego lubą a i tak dobrze się bawiłam i tańczyłam całą noc (uwielbiam tańczyć, w tańcu wchodzę na najwyższe wibracje). I jakiś czas później spotkałam się z K. w górach, gdzie już widziałam, że on inaczej patrzy. Olałam, to bo w międzyczasie poznałam M. (ale to materiał na inny post). A zaraz po spotkaniu w górach K. się odezwał, że on mnie pokochał i chciałby coś ze mną zbudować, że chciałby mnie przytulać i całować. W miedzyczasie rozstał się z ową dziewczyną. Ja już nie chciałam tego związku, ale sama historia może dobrze pokazac mechanizmy:)
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy
Zorja

Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez Pozytywna » 4 gru 2017, o 16:31

Zorja co to były za warsztaty? Jakie techniki stosowałaś by sobie pomóc?Czytam od jakiegoś czasu forum, o technikach o tym co wam pomogło. Staram się nie myśleć, stosuje programowanie Paula McKenna jeden dzień jest ok a kolejny lepiej nie mówić jak to napisałaś w mojej głowie nadal się wszystko miele, bardzo trudno myśleć pozytywnie kiedy wcale tak nie jest.
Pozytywna

Podziękował : 7 razy

Postprzez mrO » 4 gru 2017, o 16:35

Zorja napisał(a):A zaraz po spotkaniu w górach K. się odezwał, że on mnie pokochał i chciałby coś ze mną zbudować, że chciałby mnie przytulać i całować.

Za każdym razem jak czytam takie historie to mózg mi paruje że faceci tak się zachowują. :haha:
:brawo
mrO

Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 159 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie