Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Kmicic » 4 kwi 2018, o 08:41

szaroniebieska napisał(a): Jedno jest pewne,

Nie lubię określeń że coś jest pewne tak samo jak generalizacji i uogólnień :D
Większość rzeczy nie jest pewna.
Ja nigdy nie stosowałem żadnych technik, odpuszczeń itp itd... Wychodzę z założenia że jak sam sobie na coś zapracujesz czynem to to masz, stworzysz sytuację odpowiednio adekwatną do danego oczekiwania to to czego oczekujesz się wydarzy.
Ehhh :D Zbyt dużo jest we mnie filozofa :hopsa
Każdy powinien poznać Jego filozofię...

- http://www.jkrishnamurti.org <3

'''Czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...''
Kmicic

Podziękował : 45 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Postprzez mrO » 4 kwi 2018, o 09:22

szaroniebieska napisał(a):Troszkę zmieniając temat. Kiedyś bardzo chciałam spotkać pewna osobę hmm w dniu Wszystkich Świętych akurat tak sobie zażyczyłam ;P NIe wiedząc nawet, czy ta osoba ma jakiś bliskich w tym "miejscu" itd. No i tak zleciały 3 lata czy może więcej czyli jakby na to nie patrzyć 3 okazje raptem :D i co? Gdy zapomniałam o tej osobie spotkałam ją wtedy właśnie w tym dniu. Magiczna kwestia odpuszczenia czy przypadek? Czy to znaczy, że mamy czekać lata aż spełni się to co chcemy? Mamy czekać na kogoś lata...? Jaki to ma sens skoro wtedy już nam na tym nie zależy. Jedno jest pewne, gdy tego chcemy to 99% jest szans, że to się nie zdarzy ;)

Masz czuć się dobrze Tu i Teraz wiedząc że spotkasz ją/jego i tyle w tym temacie. Nie ma lepszej metody na przyciągnięcie jakiejkolwiek osoby niż "wysłanie intencji i zapomnieniu o niej poprzez zapomnienie się w Teraz. Spotkanie będzie też w Teraz, bo jedyny czas jaki istnieje jest Teraz. A czy te Teraz będzie za rok, za dwa, za 50 to nie jest ważne, bo to i tak wydarzy się Teraz :kwiatek

Osobiście wyeksploatowałem te słynne przyciąganie osób do "porzygu". Nie ma dla mnie osoby, której nie byłbym wstanie "przyciągnać", są tylko bariery myślowe, które temu zapobiegają. Ale poprzez Wiarę w to że Tak będzie i pozostawieniu reszty Wszechświatowi/Bogowi/CokolwiekTamChcesz będzie tak jak Ty chcesz. To jest właśnie potęga Wiary na której opierają się wszystkie religie, a ludzie "przenoszą góry".
To można opanować, tego można się nauczyć wcale się z tym nie siłując. Tak jak z wysłaniem listu i czekaniem na odpowiedź.
Przypominam że to tylko moja perspektywa :)

Kmicic napisał(a):Większość rzeczy nie jest pewna.

Debatowałbym na tym, ale w skrócie to: Wszystko zależne jest od nas i od naszej perspektywy.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 75 razy
Otrzymał podziękowań: 246 razy

Postprzez szaroniebieska » 4 kwi 2018, o 13:15

mrO napisał(a):

Masz czuć się dobrze Tu i Teraz wiedząc że spotkasz ją/jego i tyle w tym temacie. Nie ma lepszej metody na przyciągnięcie jakiejkolwiek osoby niż "wysłanie intencji i zapomnieniu o niej poprzez zapomnienie się w Teraz. Spotkanie będzie też w Teraz, bo jedyny czas jaki istnieje jest Teraz. A czy te Teraz będzie za rok, za dwa, za 50 to nie jest ważne, bo to i tak wydarzy się Teraz :kwiatek

Kmicic napisał(a):Większość rzeczy nie jest pewna.

Debatowałbym na tym, ale w skrócie to: Wszystko zależne jest od nas i od naszej perspektywy.

Ale z perspektywy "teraz" to nie wydarzy się w teraz ;) mrO, czy była osoba której kiedyś nie przyciągnąłeś?
Ostatnio edytowano 4 kwi 2018, o 13:22 przez szaroniebieska, łącznie edytowano 2 razy
szaroniebieska

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 4 kwi 2018, o 13:19

Naucz się najpierw podstaw PP, a potem zrozumiesz jak działa "TERAZ". Kilka lat poświęciliśmy na zebranie na tym forum wszystkich informacji, których nie znajdziesz w żadnej książce zebranych do kupy. Tylko cząstkowo. To miejsce to skarbnica wiedzy - jeśli ją wykorzystasz, zmienisz SWOJE życie.
Daj sobie spokój z tym wątkiem i zajmij się SOBĄ znajdując odpowiedzi w innych wątkach. I wierz mi, wiem co mówię. Myślę, że każdy z nas wie co mówi, bo chyba każdy przechodził przez to samo albo bardzo podobne sytuacje.
Przecież wszystko o co pytasz jest napisane na forum. Może nie w tym żenującym wątku, ale na forum na pewno. Tylko trzeba wyjrzeć czasem z niego, tak jak wychodzi się ze strefy komfortu. Słuchałaś moich nagrań? Czytałaś polecane wątki? Jesli tak, to masz na wszystko odpowiedź.

Coraz cześciej zastanawiam się nad zamknięciem tego wątku, bo tutaj już chyba wszystko zostało napisane.
A coraz bardziej odrzuca mnie to, co tutaj się dzieje.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 450 razy
Otrzymał podziękowań: 1601 razy

Postprzez szaroniebieska » 4 kwi 2018, o 13:23

Czytałam, słuchałam raczej zaczytuje się cały czas i wracam :)
szaroniebieska

Postprzez Scarlett » 4 kwi 2018, o 13:36

To teraz tylko kwestia wyrobienia nawyku i wcielenia w życie. Nie martw się, bo nie u każdego zajmuje to jeden dzień albo tydzień. Najważniejsze to zająć się sobą i nie myśleć "jak odpuścić", "jak kontrolowac", "jak zmienić emocje". Po prostu to olej.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez mrO » 4 kwi 2018, o 14:06

Zawsze mam opory przed pisanie w tym wątku ze względu na Scarlett. Ja coś tam sobie popisze te swoje pseudofilozoficzne wywody jak po narkotykach, a później Ona bieda musi wszystko tłumaczyć na "ludzki" :haha:

szaroniebieska napisał(a):Ale z perspektywy "teraz" to nie wydarzy się w teraz ;) mrO, czy była osoba której kiedyś nie przyciągnąłeś?

Nie było takiej osoby.
Ostatnio wzieło mnie na "wyrównywanie" relacji z innymi ludźmi (potrawie być wredny). Spotkałem każdą osobę, która "była na liście", każdą zaczepiłem i każdej coś powiedziałem.
Była nawet jedna osoba, którą chciałem bardzo zobaczyć. Fakt zobaczyłem ją, ale jechała samochodem. Ona też mnie widziała, krótkie machnięcie głową i tyle. Zobaczyłem ja, więc uznałem to za zaliczone, bo chciałem ja tylko zobaczyć i tyle, żadnej rozmowy nie chciałem. Wczoraj widziałem ją na dworcu, porozmawialiśmy sobie :)
Załatwienie całej "listy" trwało chyba góra maks 2 tygodnie.

Ja nie piszę do ludzi, to ludzie piszą do mnie :) Wystarcz że chcę, aby ktoś się do mnie odezwał i później tak się dzieje. Są osoby z którymi nie mam kontaktu miesiącami, a wystarczy że pomyślę sobie o tym że fajnie byłoby z nimi porozmawiać, a same się do mnie odzywają.
Wczoraj odezwał się do mnie kolega, bo chciałem aby do mnie napisał. Po prostu wiedziałem że to jest ten moment i ten dobry czas, aby sobie z nim pogadać no i sam się odezwał.

Prostu jest tego za dużo, za dużo jest taki sytuacji, które powtarzają ten sam schemat. Dzieje się tak jak chce za każdym razem w każdym przypadku. :amen

ed:
Co do "perspektywy czasu" wszystko cokolwiek się kiedyś wydarzyło wydarzyło się w Teraz :)
mrO

Postprzez Scarlett » 4 kwi 2018, o 14:12

Dzizas, ile razy mam tłumaczyć, że można przyciągnąć każdego człowieka, ale nie można przyciagnąć ich uczuć wbrew ich woli? :mur:
co z tego, że z kimś pogadam, popiszę, zobaczę jak kupuje chleb z rana, jak i tak nie sprawię, że mnie pokocha? to zależy od wolnej woli drugiego człowieka.
Postawcie się w odwrotnej sytuacji.

Proszę bardzo, zgłaszam się na ochotnika, niech mnie ktoś przyciągnie i niech się w kimś z Was szaleńczo zakocham.
Ktoś jeszcze chce się wystawić na aukcje?
Już jeden użytkownik na forum próbował (y)
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez mrO » 4 kwi 2018, o 14:26

Scarlett napisał(a):Dzizas, ile razy mam tłumaczyć, że można przyciągnąć każdego człowieka, ale nie można przyciagnąć ich uczuć wbrew ich woli? :mur:
co z tego, że z kimś pogadam, popiszę, zobaczę jak kupuje chleb z rana, jak i tak nie sprawię, że mnie pokocha? to zależy od wolnej woli drugiego człowieka.
Postawcie się w odwrotnej sytuacji.

Proszę bardzo, zgłaszam się na ochotnika, niech mnie ktoś przyciągnie i niech się w kimś z Was szaleńczo zakocham.
Ktoś jeszcze chce się wystawić na aukcje?
Już jeden użytkownik na forum próbował (y)

Cały czas odpisywałem @szaroniebieska mając na myśli osoby nie będące obiektami miłości :)
Co do tego czy dało by się przyciągnąć "nasz związek"( :haha: ) to mam mieszane uczucia. Może by się i dało, ale ja osobiście nie widzę w tym jakiegokolwiek sensu.
mrO

Postprzez szaroniebieska » 4 kwi 2018, o 14:46

Scarlett napisał(a):Dzizas, ile razy mam tłumaczyć, że można przyciągnąć każdego człowieka, ale nie można przyciagnąć ich uczuć wbrew ich woli? :mur:
(y)

Scarlett a ktoś z nas mówi teraz o przyciągnięciu uczuć tych osób i w którym miejscu?
Pytam mrO gdyż może się wypowiedzieć z praktycznych doświadczeń, a nie teorii, ze można wszystko... :D

mrO miałeś słuszne opory 8-)
szaroniebieska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie