Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Scarlett » 9 lis 2017, o 11:04

PRAWO PRZYCIĄGANIA JEST UNIWERSALNE!!! CZYLI NA WSZYSTKO DZIAŁA TAK SAMO.

Nawet w którymś nagraniu to mówiłam.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1290 razy

Postprzez asiunia79 » 9 lis 2017, o 12:24

Dokladnie zmaterializowaly sie moje najczarniejsze sny takze dokladnie przyciagnelam swoje leki
asiunia79

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez effi » 10 lis 2017, o 12:27

Zastanawia mnie jak działa prawo przyciągania w takim przypadku. Praktycznie każdy mój kolega/przyjaciel, nowo poznany kolega zakochują się we mnie mimo że ja nie jestem ani trochę nimi zainteresowana. Po prostu ich lubię. Nie myślę o nich na co dzień, mamy regularny kontakt i jakimś cudem KAŻDY jest zakochany.

Niektórzy piszą tutaj, że sami zniszczyli swoje związki przez niskie wibracje/ odepchnęli tą osobę swoimi obawami, strachem i wątpliwościami/ druga osoba znalazła sobie kogoś innego/ są w relacji przyciąganie-odpychanie.
Dlaczego moi koledzy są zakochani mimo że nie zawsze jestem w najlepszym humorze? Dlaczego na nich nie działają moje niskie wibracje, a na kogoś z kim jestem w związku już tak?

Po prostu zauważyłam, że męczą mnie związki bo wydaje mi się jakbym musiała cały czas się kontrolować (żadnych negatywnych stanów, myśli itp.) żeby przypadkiem tego nie zepsuć.
Dlaczego w relacjach czysto koleżeńskich wszystko jakoś samo się toczy, a w związku czuję tak dużo oporu?
what you resist persists
effi

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Postprzez karolina03 » 10 lis 2017, o 12:29

Moje pytanie - jaką afirmacją bądź techniką sprawić, aby spędzić sylwestra z osobą XYZ?
Dodam, że znajdujemy się w bardzo ciężkiej "relacji" - jeśli można to tak nazwać, jesteśmy po zerwaniu i jak narazie ta osoba po miesiącu czasu powiedziała mi tylko, że dalej nie wie czego chce. Chciałabym stworzyć coś skutecznego żeby nie klepać techniki/afirmacji która się kompletnie nie sprawdzi, a brak pomysłu :(
karolina03

Podziękował : 0 raz

Postprzez Scarlett » 10 lis 2017, o 12:50

effi napisał(a):Praktycznie każdy mój kolega/przyjaciel, nowo poznany kolega zakochują się we mnie mimo że ja nie jestem ani trochę nimi zainteresowana. Po prostu ich lubię. Nie myślę o nich na co dzień, mamy regularny kontakt i jakimś cudem KAŻDY jest zakochany.

Witaj w klubie - mam tak samo :)

effi napisał(a):Niektórzy piszą tutaj, że sami zniszczyli swoje związki przez niskie wibracje/ odepchnęli tą osobę swoimi obawami, strachem i wątpliwościami/ druga osoba znalazła sobie kogoś innego/ są w relacji przyciąganie-odpychanie.
Dlaczego moi koledzy są zakochani mimo że nie zawsze jestem w najlepszym humorze? Dlaczego na nich nie działają moje niskie wibracje, a na kogoś z kim jestem w związku już tak?

Odpowiedź jest banalnie prosta. Ponieważ koledzy nie przejawiają dla Ciebie takiej ważności jak Twój facet. A jak ta ważność zaczyna przekraczać pewne granice, wówczas pojawiają się opory lub nadmierny potencjał, a to psuje relacje.
Nigdy nie wkurzają Cię twoi znajomi? Nigdy nie masz z nimi tzw. "spin"? Nieważne czy to znajomy czy znajoma. Ja czasem takowe miewam. A potem nieporozumienia idą w niepamięć. I wszystko jest ok. A wiesz dlaczego? nigdy nie trzęsłam się nad swoim i znajomymi, nie bałam się, że mogę ich utracić, w ogóle nie miałam żadnych obaw odnośnie znajomych. To jest ta różnica.

karolina03 napisał(a):Moje pytanie - jaką afirmacją bądź techniką sprawić, aby spędzić sylwestra z osobą XYZ?
Dodam, że znajdujemy się w bardzo ciężkiej "relacji" - jeśli można to tak nazwać, jesteśmy po zerwaniu i jak narazie ta osoba po miesiącu czasu powiedziała mi tylko, że dalej nie wie czego chce. Chciałabym stworzyć coś skutecznego żeby nie klepać techniki/afirmacji która się kompletnie nie sprawdzi, a brak pomysłu :(

Żadną. Tylko on może sprawić, że spędzi z Tobą czas w Sylwestra. Sprawi to jego ochota na to. Brak tej ochoty spowoduje, że nie spędzi. Ty możesz go po prostu zaprosić ;) Dać sygnał, że jesteś tym zainteresowana.
Wspomnę jeszcze, ża zanim wsiadłam w samochód, musiałam dowiedzieć się jak go odpalić, jak włączyć światła, jakich świateł kiedy używać. To samo z PP. Zanim zaczniesz je używać, dowiedz się czym jest i jak działa:

WĄTKI OBOWIĄZKOWE DO PRZECZYTANIA:
:arrow: Prawo Przyciągania w pigułce: viewtopic.php?f=3&t=613
:arrow: Pokochaj Siebie!!!: viewtopic.php?f=3&t=567
:arrow: Mity na temat PP: viewtopic.php?f=3&t=641
:arrow: Uniwersalne Prawa Wszechświata: viewtopic.php?f=5&t=422

W wolnym czasie przesłuchaj nagrań gdzie odpowiadałam na większość pytań, które najczęściej nurtują użytkowników:
:arrow: viewtopic.php?f=3&t=733
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez mrO » 10 lis 2017, o 13:03

effi napisał(a):Praktycznie każdy mój kolega/przyjaciel, nowo poznany kolega zakochują się we mnie mimo że ja nie jestem ani trochę nimi zainteresowana.

To że nie potrafią wzbudzić twojego zainteresowania to ich problem, tobie nic do tego :)
:brawo
mrO

Podziękował : 47 razy
Otrzymał podziękowań: 150 razy

Postprzez effi » 10 lis 2017, o 13:50

Dzięki Scarlett, miło wiedzieć, że nie jestem jedyna, ale czy udało Ci się to odkręcić?

Jasne, że czasem ktoś mnie rozdrażni, ale wiadomo, że znajomi ze mną nie zerwą także wiem co masz na myśli.

Jak jednocześnie nie stwarzać ważności, mimo że ta osoba jest ważna? Rozumiem, że mówiąc o potencjałach odnosisz się do Transferingu, przeczytałaś wszystkie części? Oczywiście w teorii wszystko brzmi świetnie, w praktyce, niestety już nie.
what you resist persists
effi

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Postprzez Scarlett » 10 lis 2017, o 13:53

Nie odkręcam tego, bo po co? Nie przeszkadza mi to. Tak jak mrO napisał - to jest ich problem, nie mój :) Po co mam z tym walczyć, kombinować? Nie zmienię ich uczuć. Nie mam władzy nad uczuciami drugiej osoby. "Nie możesz kontrolować czegoś nad czym nie masz konroli" - Black.

O nadmiernym potencjale mówię w nagraniu:
https://soundcloud.com/aleksandra-16127 ... -potencjal
Przesłuchaj ;)
Nie jest to o Transerfingu - nie czytałam i nie będę czytać :D

Inne nagrania tutaj:
viewtopic.php?f=3&t=733
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez asiunia79 » 10 lis 2017, o 16:54

Mam pytanie potrzebuje przepracowac schematy partnerow niedostepnych emocjonalnie chlodnych maminsynkow majacych problemy z wyrazaniem uczuc i okazywaniem ciepla czesto tez w pracy stykam sie z ludzmi ktorzy ignoruja moje zdanie stanowisko etc usiluja mi narzucic co mam robic myslec wynika to z dziecinstwa ale powtarza sie od lat chetniebym poczytala o tym mozecie mi cos polecic?afirmacje nie pomogly
asiunia79

Podziękował : 3 razy

Postprzez domi » 10 lis 2017, o 17:17

asiunia79 napisał(a):Mam pytanie potrzebuje przepracowac schematy partnerow niedostepnych emocjonalnie chlodnych maminsynkow majacych problemy z wyrazaniem uczuc i okazywaniem ciepla czesto tez w pracy stykam sie z ludzmi ktorzy ignoruja moje zdanie stanowisko etc usiluja mi narzucic co mam robic myslec wynika to z dziecinstwa ale powtarza sie od lat chetniebym poczytala o tym mozecie mi cos polecic?afirmacje nie pomogly

Zacznij "pracę" ze sobą. Przestań skupiać się na innych, skup się na sobie. Pokochaj siebie. Wszystko inne samo przyjdzie za tym.
Przeczytaj historię Black: viewtopic.php?f=35&t=586
Posłuchaj nagrań Scarlett (wszystkich, nie idź po "łebkach") i wszystkich wątków, które są wypunktowane w pierwszym poście: viewtopic.php?f=28&t=399
Możesz zacząć słuchać nagrania Paula McKenna - wielu osobom tutaj przyniosło to ulgę w większym lub mniejszym stopniu.
Wczytaj się w to forum, jest tu napisane wszystko. Na każdego co innego "zadziała".
Z tego co pamiętam, Black zastępowała "stare" schematy, nowymi. Po prostu. Możesz medytować, słuchać dźwięków sofleżowych. Przeczytać książki Hicks'ów. A przede wszystkim pokochać siebie i zrozumieć, że jesteś odpowiedzialna za swoje życie i to ty je tworzysz.
Soma również napisała bardzo fajne posty: viewtopic.php?f=3&t=670&start=90
Możesz spróbować hoponki albo EFT. Pogrzeb tu na forum i znajdź coś, co Ci będzie pasować :)
domi

Podziękował : 117 razy
Otrzymał podziękowań: 54 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie