Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez azjutek » 29 sty 2018, o 23:51

Ale mi nie chodzi o to, że komukolwiek coś przyciągnęłam. Chodziło o to, że tak często o niej myślałam "a co jeśli ona pojawi się w naszym życiu i będą razem, on mnie zostawi?" Bałam się o to, że on zostawi MNIE, bo pojawi się ONA.
azjutek

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 29 sty 2018, o 23:54

Ale uważasz, że jesteś czarownicą, która sprawiła, że bezwolnie oni poddali się Twoim myślom, a ona pojawiła się w tym samym miejscu? Tutaj nastąpiła kumulacja w polu morficznym. Twoja zazdrość doprowadziła do rozstania. I mogłaby do niego doprowadzić nawet jeżeli ona by się nie pojawiła. Przecież napisałaś, że i tak rozstaliście się z innych powodów. Czyiś sentyment może bardzo popsuć nawet najlepszy związek i coś o tym wiem ;)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 429 razy
Otrzymał podziękowań: 1387 razy

Postprzez azjutek » 29 sty 2018, o 23:59

A to akurat zabawne, bo kiedyś komuś powiedziałam, że właśnie z powodu tej sytuacji jestem czarownicą (prześmiewczo, ofc). Ok, teraz rozumiem.
azjutek

Postprzez Scarlett » 30 sty 2018, o 00:00

Też lubię tak o sobie mysleć ;)
Bardzo możliwe, że ona o nim myslała i go spotkała...
Pole morficzne to kocioł wszystkiego. Wszystkich myśli powiązanych. Tak jak każdy z nas wie czym jest krzesło.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez eMka » 4 lut 2018, o 22:12

Hej :) Dawno mnie tu nie było... Chciałam Wam powiedzieć, że przyciągnęłam miłość, mężczyznę do swojego życia. Jak to zrobiłam? Podobnie do Black, zaczęłam żyć jakby już był. I się pojawił, wymarzony :) <3 Czuję się cudownie sama ze sobą, kocham siebie, a On jest moim dopełnieniem.
I rada dla wszystkich, którzy przyciągają: pozbądźcie się obaw, bo niszczą w ekspresowym tempie wszystko, nie przyjmujcie do siebie opinii zawistnych ludzi. To Wasze szczęście jest na pierwszym miejscu! ;) :sun a wtedy zadzieje się "magia" <3
"Dziś wiem, że mogę mieć wszystko to co chcę.
I to co kiedyś było dla mnie mało ważne,
Stało się sensem moich marzeń, moich pragnień.
Wszystko przez niego, to fakt."

Za ten post autor eMka otrzymał podziękowania - 6
cabochard, cat_, Clover, Diament, kebab, Wenus21
eMka

Podziękował : 77 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Postprzez jumppoint » 6 lut 2018, o 17:36

eMka pokrzepiłam się jak zobaczyłam wiadomość od Ciebie na tym forum :-D Mam nadzieję,że i u mnie kiedyś się pojawi taka miłość :-D
A co do mnie, szczerze przeglądałam forum jednak nadal wydaje mi się że mam pewną wątpliwość. Pokłóciłam się z pewnym facetem i relacja w dość głupi sposób się zawiesiła, jedyne wyjście to teraz odzew z Jego strony. Ale czy mówienie sobie -> ,,D. napisze do mnie" ,,D. skontaktuje się ze mną" nie jest akcentowaniem potrzeby tego kontaktu? Czy to właśnie nie blokuje spełnienia pragnienia? Jednak naprawdę nie wiem jak miałabym to zmienić w sytuacji kiedy mi naprawdę zależy aby to zrobił...Staram się mówić to z pozytywnym oczekiwaniem, ale nie potrafię się pozbyć niepokoju że tego nie zrobi.
jumppoint

Postprzez Scarlett » 11 lut 2018, o 22:02

Fajny obrazek wpadł mi w ręce ostatnio ;)
Obrazek
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Miriam
Scarlett

Postprzez Ignited » 12 lut 2018, o 22:00

jumppoint napisał(a):eMka pokrzepiłam się jak zobaczyłam wiadomość od Ciebie na tym forum :-D Mam nadzieję,że i u mnie kiedyś się pojawi taka miłość :-D
A co do mnie, szczerze przeglądałam forum jednak nadal wydaje mi się że mam pewną wątpliwość. Pokłóciłam się z pewnym facetem i relacja w dość głupi sposób się zawiesiła, jedyne wyjście to teraz odzew z Jego strony. Ale czy mówienie sobie -> ,,D. napisze do mnie" ,,D. skontaktuje się ze mną" nie jest akcentowaniem potrzeby tego kontaktu? Czy to właśnie nie blokuje spełnienia pragnienia? Jednak naprawdę nie wiem jak miałabym to zmienić w sytuacji kiedy mi naprawdę zależy aby to zrobił...Staram się mówić to z pozytywnym oczekiwaniem, ale nie potrafię się pozbyć niepokoju że tego nie zrobi.

A może sama się odezwij pierwsza, lol. :roll:
Proste rozwiązania są najlepsze.

Za ten post autor Ignited otrzymał podziękowanie od
Kmicic
Ignited

Podziękował : 50 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Postprzez stokrotkaaa » 13 lut 2018, o 13:44

Hej, mam takie pytanie apropo uroków miłosnych. Czy możemy aż tak manipulować ludźmi? Dla przykładu podaje stronkę na którą ostatnio przypadkowo wpadłam. http://mysticum.pl/uroki-rytualy-milosne-fakty-i-mity/
stokrotkaaa

Podziękował : 1 raz

Postprzez Scarlett » 13 lut 2018, o 14:34

Nie, nie możemy nikogo zmusić.
Czytałaś Harry'ego Pottera? Jeśli tak to przypomnij sobie fragment, jak matka Voldemorta zdobyła ukochanego za pomocą czarów. Był z nią, mieli dziecko. Ona pomyślała po latach, że może czas skończyć z urokami, bo są ze sobą już tyle lat, że na pewno ją pokochał. nie stało się tak. Jak zaprzestała podawania eliksiru miłosnego, jej ukochany przejrzał na oczy i opuścił ją i synka. NIE DA SIĘ ZMUSIĆ LUDZI DO MIŁOŚCI. A nawet jeśli pomagasz sobie urokami, to jest to czarna magia i nigdy nie będzie długotrwałe.
Wiem, że PP może brzmieć dla niektórych kosmicznie i nierealnie, ale nie chcę aby na tym forum zajmować się gusłami, urokami i czarną magią.
Wielu ludzi mnie zraniło. Również mężczyzn. Nigdy w życiu nie chciałabym aby ktoś był ze mną wbrew swojej woli. Abym musiała kombinować urokami, technikami i nocnymi sugestiami by go zdobyć. Szanuje życie. Każde. Pod każdym względem.

PS Mam nadzieję, że to pytanie to czysta ciekawość, a nie desperacja.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
soma
Scarlett

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie