Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Zorja » 6 sty 2018, o 18:56

Herbata_z_cukrem napisał(a):Po spotkaniu. Po rozmawialiśmy. Dla niego to definitywny koniec. Ale nawet nie czuję się jakoś źle z tym, nie powiem, żeby nawet zabolało. Wciąż coś do niego czuję, ale jestem jakoś spokojna. Zastanawiam się tylko co dalej. Przyciągać, nie przyciągać.

Spytaj Serca i daj sobie czas na oczyszczenie tej relacji. To Ty musisz ustalić czy to koniec czy nie, bo to Twoje życie i Ty wybierasz co się w nim pojawi. Jeśli postanowisz go przyciągnąć to pewnie się uda i jemu pewnie będzie się wydawało, że doznał objawienia. Pytanie, czy naprawdę tego chcesz... tak jak wiele osób pisało - przyciągnięcie jest łatwe, ale u większości się szybko okazuje, że nie było warto albo, że utrzymanie tego zostaje domeną jednej strony. Chcesz takiego związku?
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy
Zorja

Podziękował : 32 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Postprzez Herbata_z_cukrem » 6 sty 2018, o 19:11

Born1975 napisał(a):
Herbata_z_cukrem napisał(a):Tak się zastanawiam, więc jeszcze napiszę. Mam takie wątpliwość: czy jeśli teraz nie rozpaczam to znaczy, że mi wcale nie zależy? :D cholera no, jakoś się nie przejmuję tym, co powiedział. Czy to znaczy, że zrzucilam opory czy po prostu mnie przestał obchodzic? Czy może na jedno wychodzi :D Po dzisiaj już nie wiem czy chce mi się go przyciągać, już do reszty spaldo mi ciśnienie.
I fajnie by było znów z nim być, bo mq mnóstwo cech, które uwielbiam, albo poznać kogoś nowego też z takimi cechami, a może i lepszymi, ale no... Fajnie, ale w ogóle nie chce mi się o tym myśleć. I teraz się zastanawiam, jak to interpretować skoro mi się nie chce przyciągać ani jego, ani innego :D
Chyba za dużo analizuje, ale byłam przez ostatnie tygodnie w takim dole, że sama nie wiem, jak siebie zrozumieć.

Kurde no mam takie przeczucie, że wszystko będzie dobrze, jeszcze nie wiem co dokładnie, ale będzie dobrze :D

Jak nie ma w Tobie negatywnych emocji, to po prostu to olej. Będzie ktoś inny w Twoim życiu i coś tak czuję, że szybko to nastąpi.

No nie mam pojęcia, co się dzieje. Nie miałam żadnych oczekiwań, co do tego spotkania, ale też się nie balam jego odmowy, nawet mi się nie chciało iść :D ale wyjasnilam, co miałam do wyjaśnienia, dzięki czemu mam takie poczucie klamry. Że z mojej strony wszystko uczciwie zrobiłam, nie mam już poczucia winy i nie żałuję, że nabroilam, myślę że miałam po prostu prawo w tamtym stanie (nasilona depresja, która za długo lekcewazylam, po prostu samą siebie zaniedbalam i czucie się dobrze!) i teraz wiem, że nigdy więcej na takie dno nie spadne. Gdyby nie to, to bym wielu rzeczy nie zrozumiała i nie zobaczyła.
Powinnam przecież ryczeć po tym, co powiedział, ale ja się czuję lepiej, niż wcześniej. Teraz mam takie "dobra, nie to nie, jeszcze to przemyslisz i teraz TY będziesz przepraszal i za mną biegal, BO TAK POWINNO BYĆ" i po prostu super mi z tą myślą :D

Śmieje się do telefonu Born, bo też kurcze coś czuję, że niedługo to będę miała niezły wybór w facetach :D ucieszyl mnie Twój post jeszcze bardziej.
Czułam się tak długo zle, że teraz po prostu jestem sobą zadziwiona. Kiedyś sobie powiedziałam "jestem skazana na szczęście". No chyba faktycznie :D
Teraz tylko pamiętać: mogę czuć się dobrze niezależnie od sytuacji, mogę zawsze być szczęśliwa, nawet jeśli wokół mnie się wali, nie muszę obniżać wibracji tylko dlatego, że otoczenie ma niskie. Bo przylapalam się na tym, że zaczynałam wibracyjne spadać, kiedy komuś na kim mi zależy, było źle, bo czułam, że nie powinnam być wesoła, skoro jemu jest źle. A to trzeba w drugą stronę przecież!

Odkreowywanie i pytania kwantowe chyba mi tak bardzo pomogły, jak może być jeszcze lepiej :D

Za ten post autor Herbata_z_cukrem otrzymał podziękowanie od
Zorja
Herbata_z_cukrem

Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez Pozytywna » 6 sty 2018, o 19:51

Zorja napisał(a):
Herbata_z_cukrem napisał(a):Po spotkaniu. Po rozmawialiśmy. Dla niego to definitywny koniec. Ale nawet nie czuję się jakoś źle z tym, nie powiem, żeby nawet zabolało. Wciąż coś do niego czuję, ale jestem jakoś spokojna. Zastanawiam się tylko co dalej. Przyciągać, nie przyciągać.

Spytaj Serca i daj sobie czas na oczyszczenie tej relacji. To Ty musisz ustalić czy to koniec czy nie, bo to Twoje życie i Ty wybierasz co się w nim pojawi. Jeśli postanowisz go przyciągnąć to pewnie się uda i jemu pewnie będzie się wydawało, że doznał objawienia. Pytanie, czy naprawdę tego chcesz... tak jak wiele osób pisało - przyciągnięcie jest łatwe, ale u większości się szybko okazuje, że nie było warto albo, że utrzymanie tego zostaje domeną jednej strony. Chcesz takiego związku?

Zorja bardzo mądrze napisała, daj sobie czas, nie przyspieszaj niczego. Super, że czujesz się świetnie i tak trzymać. Nie podejmuj teraz decyzji typu " z nim już nigdy więcej" ;) różnie to bywa, tym bardziej, że sama piszesz, że coś do niego czujesz. Daj sobie czas, ciesz się tym co jest teraz, co już osiągnęłaś.
Pozytywna

Podziękował : 25 razy

Postprzez Herbata_z_cukrem » 6 sty 2018, o 20:08

Pozytywna napisał(a):
Zorja napisał(a):

Zorja bardzo mądrze napisała, daj sobie czas, nie przyspieszaj niczego. Super, że czujesz się świetnie i tak trzymać. Nie podejmuj teraz decyzji typu " z nim już nigdy więcej" ;) różnie to bywa, tym bardziej, że sama piszesz, że coś do niego czujesz. Daj sobie czas, ciesz się tym co jest teraz, co już osiągnęłaś.

Mam jakiś taki obraz w głowie w tej chwili, że skupiam się na studiach, swojej pasji (udało mi się w końcu znaleźć coś takiego, na dodatek okazało się, że to coś co jeszcze chciałam robić, jako dziecko tylko wtedy to było niemożliwe), a jakiś facet/faceci zwracają mi głowę i zabiegają o mnie, a to JA decyduje, co z tym zrobię. Nagle mi się coś takiego pojawiło, jako święte przeświadczenie, że dokładnie tak będzie i nawet odpycha mnie myśl o robieniu jakiejś techniki poza kwantowymi i odkreowywanem, które są skierowane konkretnie na mnie i moje wnętrze. Mam wrażenie, że dawno temu złożone zamówienia do mnie idą, że tej siły już nie da się powstrzymać :D

A czy były zacznie o mnie walczyć, czy ktoś inny... To przecież nieważne. Czuję, że teraz naprawdę wszystko potoczy się tak, że będę zaskoczona, jak bardzo ktoś może się starać. Tak czuję i chce tak czuć :)
Może jestem jakaś nadzieja dla innych dziewczyn, które maja ciśnienie na byłych. Jak ja tak szybko się ogarnęłam to każda może.

Mam nadzieję, że już takie samopoczucie uda mi się utrzymać dlugofalowo i jutro obudzę się spokojna. Bo niestety, jak wiele osób, rano czuję się marnie. Ktoś gdzieś pisał o Doradcach i jakiejś technice na tę przypadłość, zaraz polecę tego szukać, chyba że ma ktoś pod ręką? :hopsa
Herbata_z_cukrem

Podziękował : 8 razy

Postprzez Pozytywna » 6 sty 2018, o 20:14

Rób dokładnie to co czujesz:)nie zakładaj, że rano będziesz czuć się gorzej;) Chyba Born komuś proponował NLP ,czy o to Tobie chodziło?
Pozytywna

Postprzez jumppoint » 7 sty 2018, o 17:09

A ja mam jeszcze jedno pytanie :wstydnis
Jak to jest z PP a datami? Załóżmy że chcę na przykład kogoś właśnie spotkać w jakimś okresie czasu, to czy na przykład mówiąc do siebie, że spotkam tą osobę mogę dodać na przykład kiedy bym tego chciała? Oczywiście nie w ciągu godziny ;-) Czy może jednak będę tym zbyt ograniczała Wszechświat i mogę odepchnąć od siebie spełnienie pragnienia? :-)
Wspominałam wczoraj o facecie którego spotkałam na dziedzińcu kamienicy, za tydzień chcę się tam i tak wybrać, ale zastanawia mnie czy mogę w ogóle coś takiego dodać?
jumppoint

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez mrO » 7 sty 2018, o 17:45

jumppoint napisał(a):Jak to jest z PP a datami? Załóżmy że chcę na przykład kogoś właśnie spotkać w jakimś okresie czasu, to czy na przykład mówiąc do siebie, że spotkam tą osobę mogę dodać na przykład kiedy bym tego chciała? Oczywiście nie w ciągu godziny ;-) Czy może jednak będę tym zbyt ograniczała Wszechświat i mogę odepchnąć od siebie spełnienie pragnienia? :-)
Wspominałam wczoraj o facecie którego spotkałam na dziedzińcu kamienicy, za tydzień chcę się tam i tak wybrać, ale zastanawia mnie czy mogę w ogóle coś takiego dodać?

Nie ograniczaj się "czasem" Po prostu postanów sobie że go spotkasz i zapomnij o nim.
Przyciągając spotkanie z jakąkolwiek osobą nigdy nie ograniczałem się datą, bo wcale to nam nie służy. Według wielu skupianie się na czasie, nakłada na nas blok, który jak sama wspominasz "może odepchnąć od spełnienia pragnienia"
Piszę to jako osoba, która może się pochwalić wręcz perfekcją w przyciąganiu spotkań, bo wszystko przetestowałem na sobie.
Licz się z tym że myśląc o tym facecie możesz go nie spotkać :) Znajdź sobie innego do wzdychania, a spotkasz poprzedniego :haha:
:brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
Zorja
mrO

Podziękował : 52 razy
Otrzymał podziękowań: 178 razy

Postprzez Zorja » 7 sty 2018, o 20:13

Tak, potwierdzam. Najlepiej zapomnieć i olać (tak, tak, to nie takie łatwe, też jestem kobietą:P). Na Silvie polecają ustalać daty jako wskazówkę dla podświadomości, ale dla mnie to też rodzi za duży opór. Najlepsze przyciągnięcia są wtedy, gdy rzucamy pragnienie i zajmujemy się czymś zupełnie niezwiązanym. Wtedy świat szaleje. Na pocieszenie mogę Ci powiedzieć - Wszechświat jest szybki w spełnianiu pragnień (tym szybszy im my szybciej zapomnimy), nie zdążysz się zestarzeć czekając na to (co było kiedyś moją obawą)
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy

Za ten post autor Zorja otrzymał podziękowanie od
Pozytywna
Zorja

Podziękował : 32 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Postprzez jumppoint » 7 sty 2018, o 21:27

Hahah domyślam się, że olewanie naprawdę potrafi zdziałać cuda :-D
Tylko głupia jestem, bo drugi dzień mnie gryzie, że wtedy do Niego nie zagadałam, a jeszcze w czasie ćwiczeń sobie powiedziałam że jak zobaczę kogoś super to na pewno to zrobię :-P Od tak wysłałam w świat, a ominęłam okazję. I czuję się jakbym straciła okazję na miłość życia, chociaż to irracjonalnie. Ale chyba jeśli to TEN, to chyba jeszcze kiedyś Wszechświat zagarnie go w moje ręce :thinking ?
Mieszkam w jednym z większych miast w Polsce, jak tu trafić na kogoś kogo raz w życiu zobaczyłam...
jumppoint

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Pozytywna » 7 sty 2018, o 21:37

Zastosuj się do tego co piszą Tobie osoby z forum:) to już nie teoria a praktyka :D jak dla mnie za dużo analizujesz, za bardzo czekasz...
Pozytywna

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie