Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez soma » 13 sty 2018, o 20:33

Tak naprawde to ludzie nie szukaja pomocy opowiadajac o swoich przezyciach, a jedynie chca potwierdzenia swojej roli jako ofiara.
Kiedys mnie to dziwilo, bo co spotkalam jakas osobe, to chetnie opowiadala o swoich chorobach a gdy cos doradzilam, to pojawiala sie wrogosc w ich oczach. Tacy ludzie nie szukaja pomocy i to trzeba po prostu nonszalowac. A gdy ktos tak nieswiadomie slucha tych opowiadan to sluzy jedynie za smietnik dla drugiej osoby.

Za ten post autor soma otrzymał podziękowania - 2
osa, Zorja
soma

Podziękował : 64 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Postprzez Scarlett » 13 sty 2018, o 20:38

Racja soma :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 450 razy
Otrzymał podziękowań: 1600 razy

Postprzez Karla » 19 sty 2018, o 00:15

soma napisał(a):Tak naprawde to ludzie nie szukaja pomocy opowiadajac o swoich przezyciach, a jedynie chca potwierdzenia swojej roli jako ofiara.
Kiedys mnie to dziwilo, bo co spotkalam jakas osobe, to chetnie opowiadala o swoich chorobach a gdy cos doradzilam, to pojawiala sie wrogosc w ich oczach. Tacy ludzie nie szukaja pomocy i to trzeba po prostu nonszalowac. A gdy ktos tak nieswiadomie slucha tych opowiadan to sluzy jedynie za smietnik dla drugiej osoby.

Część z tych ludzi zapewne tak ale też z drugiej strony wypowiedzenie tego co nas /daną osobę boli/ uwiera powoduje że ona wypuszcza z siebie tą "negatywną energię " co chroni ją przed tym by dana energia zamanifestowała się np. jakąs chorobą ....My możemy w tym czasie np . stosować eft by nic nam nie " zalegało " , nie blokowało ...bądź przepuszczać przez siebie tę energię ...
Karla

Podziękował : 323 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Postprzez awokadoimorela » 21 sty 2018, o 10:48

Chcę przyciągnąć ex. Jakiś czas nie jesteśmy już razem formalnie chociaż tak naprawdę mam wrażenie że nie rozstaliśmy się definitywnie. On twierdzi że nie wróci do mnie ale ciągle jest w moim życiu - nie ja o to czynnie zabiegam.
Dziś napisal że błędnie zakładam że do mnie wróci - ja aż się uśmiechnęłam. Nie zrobiło to na mnie żadnego negatywnego wrażenia odczucia. Ja nie zakładam, ja jestem pewna że on jest ze mną.
Mam coś z głową? Czy raczej to znak że przyciągam go właściwie
Spływa na mnie strumień błogosławieństw
awokadoimorela

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez mrO » 21 sty 2018, o 12:16

awokadoimorela napisał(a):Chcę przyciągnąć ex. Jakiś czas nie jesteśmy już razem formalnie chociaż tak naprawdę mam wrażenie że nie rozstaliśmy się definitywnie. On twierdzi że nie wróci do mnie ale ciągle jest w moim życiu - nie ja o to czynnie zabiegam.
Dziś napisal że błędnie zakładam że do mnie wróci - ja aż się uśmiechnęłam. Nie zrobiło to na mnie żadnego negatywnego wrażenia odczucia. Ja nie zakładam, ja jestem pewna że on jest ze mną.
Mam coś z głową? Czy raczej to znak że przyciągam go właściwie

Gdybyś na prawdę chciała przyciągnąć Ex to już dawno przestałabyś go "aktywnie" przyciągać. Pomyśl o tym :)
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 75 razy
Otrzymał podziękowań: 246 razy

Postprzez Scarlett » 21 sty 2018, o 15:22

awokadoimorela napisał(a):Chcę przyciągnąć ex.

Gratuluję :brawo Bardzo szybko manifestacja! :)
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez cabochard » 21 sty 2018, o 19:15

Karla napisał(a):Część z tych ludzi zapewne tak ale też z drugiej strony wypowiedzenie tego co nas /daną osobę boli/ uwiera powoduje że ona wypuszcza z siebie tą "negatywną energię " co chroni ją przed tym by dana energia zamanifestowała się np. jakąs chorobą

Takie rzeczy chyba lepiej pisać, bo i bezpieczniej i jakaś inspiracja może się pojawić podczas takiego pisania

Za ten post autor cabochard otrzymał podziękowanie od
soma
cabochard

Podziękował : 35 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Postprzez esay » 29 sty 2018, o 22:53

Cześć! :wstydnis
Forum PP śledzę od dawien dawna, ale nie miałam wcześniej potrzeby aktywnego udzielania się, do chwili obecnej, w której potrzebuję rady od ludzi bardziej doświadczonych i obytych w tych tematach. Mianowicie może zacznę od tego, że PP jest obecne w moim życiu już kilka ładnych lat. Przyciągnęłam w swoim życiu naprawdę wiele pragnień: sportowe sukcesy, wycieczkę do Grecji, zdane prawo jazdy za pierwszym razem, pracę oraz kilka innych, mniejszych niuansów. Moja wiedza w tych obszarach była dość podstawowa, ale najważniejsze, że w tych różnych dziedzinach bardzo skuteczna. Po różnych moich miłosnych perturbacjach zastanawiałam się długo, długo co mam zakodowane w swoim umyśle i w którym kierunku moje myśli krążą, że moje związki i miłosne epizody kończą się porażką, bólem i wewnętrzną destrukcją. Temat miłości odpuściłam sobie na czas regeneracji po toksycznym związku, który naprawdę doprowadził mnie do skraju wytrzymałości psychicznej i sprawił, że przez ponad rok wizja związku była dla mnie wizją bardzo odległą i najzwyczajniej w świecie bardzo nie chciałam nikogo nowego w swoim życiu i byłam antyfaceci. Rok bycia samej uważam, że przyniósł mi naprawdę wiele racjonalnych i mądrych wniosków, przede wszystkim nauczył bycia samej i miłości do swojej osoby, po 5 letnim związku w początkowej fazie było naprawdę ciężkie do przeżycia, ale w pewnym momencie przestało mi to ciążyć i okres bycia singlem też miał mnóstwo swoich plusów i byłam po prostu szczęśliwa. Aż do niedawna, kiedy jak grom z jasnego nieba obudziło się we mnie to „coś”. To „coś” to chyba pragnienie miłości i bycia znowu kochaną…Nie narzekam na brak powodzenia, więc metodą małych kroczków, zaczęłam działać, otworzyłam się na nowe relacje damsko-męskie, ale wszystko co mi się przytrafiało było takie nijakie i bez żadnej chemii. Pewnego dnia olśniło mnie, dlaczego by nie wykorzystać PP w tej kwestii, skoro w innych momentach życia to decydowało o realizacji moich pragnień. Zajrzałam tu na forum, poczytałam, poszperałam i zaczęłam praktykować tą wiedzę, żyjąc swoim życiem, bez spiny, próbując wcielić wszystkie rady w swoje życie…oczekując wymarzonego partnera. No i oczekuję sobie już tego partnera kilka ładnych miesięcy… I brzydko mówiąc: DUPA. Słabo. Nikt wartościowy nie pojawił się i nie pojawia się… Gdzieś w tym wszystkim jest mój błąd, duży błąd. Tylko moja próba weryfikacji jest dość nieudolna, bo serio naprawdę nie wiem co robię źle. Uważam, że jestem gotowa na nową miłość, że oczyściłam się z tych wszystkich złych emocji i zbudowałam to wiarę, że są na tym świecie jeszcze Ci dobrzy, fajni i porządni. Nie jestem żadną desperatką, praktykuję zasadę, że NIC NA SIŁĘ, ale po wszystkich moich miłosnych zawirowaniach najzwyczajniej świecie pragnę być kochaną i szczęśliwą w związku. Więc stąd moja prośba i pytanie do Was, jakieś wskazówki, co może być przyczyną? Wysyłam jakieś sprzeczne sygnały? Jak się do tego odnieść? :thinking

Post przeniesiony z wątku "Mój wymarzony partner." do motywatorni - Scarlett
esay

Podziękował : 0 raz

Postprzez azjutek » 30 sty 2018, o 00:44

Witam się z Wami i cieszę się, że tu jestem. Niech moja historia będzie przestrogą dla tych, którym zdarza się popłynąć myślami w nieodpowiednim kierunku.
Poza kilkoma przykładami, gdy przyciągałam do siebie mężczyzn, o których wcześniej marzyłam, dużą lekcją było dla mnie... ściągnięcie eks partnerki mojego [byłego] faceta. Nie kontaktowali się przez 6 lat od zakończenia związku, nie mieli siebie w znajomych na FB, zero maili, życzeń na urodziny. Nic. A ja tak sobie ją wkręciłam przez jego sentyment do niej i różne wspomnienia, które dla mnie były ogromnym ciosem, że nagle po kilku latach milczenia ona odezwała się do niego na FB. To byłby pikuś, gdyby nie to, że po raz pierwszy jechaliśmy we dwójkę w Alpy i kogo spotkaliśmy w autokarze? Tak, jego byłą. Wyobraźcie sobie co czułam - 18h w blaszanej puszce, słyszałam jej głośny śmiech i żarty, ciągle na siebie wpadałyśmy przez następne 7 dni wyjazdu. Byłam wściekła, a przecież sama to zaprojektowałam.
Związek rozpadł się z innych powodów, aczkolwiek moja dzika zazdrość o jego eks na pewno miała w tym swój udział.
azjutek

Podziękował : 0 raz

Postprzez Scarlett » 30 sty 2018, o 00:47

Nie możesz przyciągnąć dla kogoś. Każdy sam tworzy swoją rzeczywistość. Będąc w związku, dzielisz z drugą osobą pole morficzne. Piszesz, że miał sentyment. To normalne. Ale to tworzyło Twoją zazdrość. Ona przenikała do Waszego wspólnego pola morficznego. Dlatego to się przyciągnęło. Nie mogłaś jemu coś przyciągnąć ani jej coś przyciągnąć. Tak jak Ty tworzysz swoje życie, tak każdy je tworzy.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Zorja
Scarlett

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie