Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez niebieskie piórko » 25 mar 2020, o 13:57

Mnie zastanawia jedna rzecz mianowicie skoro PP jest prawem uniwersalnym i działa na wszystko tak samo: związki, partnerów, miłość oraz na rzeczy materialne i co tam jesteśmy sobie w stanie wyobrazić, zapragnąć i żeby to osiągnąć to do tego "pragnienia" należy się dopasować wibracyjnie, to dlaczego na naprawdę niskich wibracjach np. poniżej 11 na tej skali rzeczy materialne pojawiają się bardzo szybko, żeby nie powiedzieć od pstryknięcia palcem?
Natomiast jeśli chodzi o sprawy związków i miłości działa zupełnie na odwrót....
niebieskie piórko

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Nathalie » 25 mar 2020, o 14:29

wiem że jesteś nowa, ale jednak po dwóch postach widzę, że jeszcze dużo edukacji w tym zakresie przed tobą a na forum właściwie wszystko już jest odpowiedziane. Trzeba tylko szukać i czytać ;)
Człowiek nie jest jednowymiarowy i radziłabym z tym trzymaniem się skali wziąć na dystans, bo możesz być nieszczęśliwa w związkach ale zadowolona w innych sferach życia np. pracy albo chociażby jak to napisałaś sferach materialnych czuć się bardzo dobrze. To oczywiste, że w jednych kwestiach bedzie ci się układać a w innych nie ;)
Poza tym jak wspominasz o tej kwestii związków i parterów to od razu mi do głowy przyszło "bije oporem" więc kolejna rzecz - nieważne czy czujesz się super czy nie i nieważne co pani Hicksowa powiedziała, bo mając opory to żadna skala nie pomoże choćby pękła.
Nie przepadam za hicksami bo to takie lelum polelum, duzo gadania i myślenia. Rób swoje i nie myśl o jakiejś skali. Pozbadź się oporu co związków to zobaczysz odpowiedzi na swoje pytania :)
BE STRONGER than YOUR STRONGEST excuse <3
Nathalie

Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 31 razy

Postprzez niebieskie piórko » 25 mar 2020, o 14:50

Dzięki za odpowiedź i za to, że wziełaś mnie za płeć żeńską :lol: :haha: tak wiem nick z dupy....
I wiedziałem, że ktoś mi odpowie m.in słowem opór.
Pozdrawiam.
niebieskie piórko

Postprzez Nathalie » 25 mar 2020, o 14:51

O ja ale wtopa sorry :lol:
w tym wątku to facet jest rzadkością :lol:
BE STRONGER than YOUR STRONGEST excuse <3
Nathalie

Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 31 razy

Postprzez niebieskie piórko » 25 mar 2020, o 15:12

Tak się składa, że jako faceci też mamy potężne uczucia.... :sun
niebieskie piórko

Postprzez Dream Walker » 25 mar 2020, o 15:36

Czy ja wiem, mi sie negatywne mysli na temat zwiazku zmaterializowaly bardzo, bardzo szybko. :mur:
Zgadzam sie z Nathalie, ze przypuszczalnie chodzi o opor, bo rzeczy, do ktorych nie przywiazywalam wagi, jak np. impuls by odnowic kontakt z nie widzianymi/nie slyszanymi od miesiecy/lat znajomymi materializowaly mi sie bardzo szybko (15min - 12h) mimo ogolnie negatywnego nastawienia w tamtym okresie.
A ja bardzo cenie Pania Hicks :)
Dream Walker

Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Postprzez Garden » 26 mar 2020, o 13:41

niebieskie piórko napisał(a):Mnie zastanawia jedna rzecz mianowicie skoro PP jest prawem uniwersalnym i działa na wszystko tak samo: związki, partnerów, miłość oraz na rzeczy materialne i co tam jesteśmy sobie w stanie wyobrazić, zapragnąć i żeby to osiągnąć to do tego "pragnienia" należy się dopasować wibracyjnie, to dlaczego na naprawdę niskich wibracjach np. poniżej 11 na tej skali rzeczy materialne pojawiają się bardzo szybko, żeby nie powiedzieć od pstryknięcia palcem?
Natomiast jeśli chodzi o sprawy związków i miłości działa zupełnie na odwrót....

Może dlatego ze na kwestie materialne masz „wywalone”, a jeśli chodzi o uczucia, to masz parcie. Ja np. mam tak, ze w kwestii kasy nawet o niej nie myśle, nie zastanawiam się , ile mam pieniędzy, czy mi wystarczy, czy mnie stać.... nie czuje braku, wiec jakoś zawsze mam tą kasę.
Natomiast jeśli chodzi o związki, to po moim ostatnim rozstaniu uświadomiłam sobie, ze miałam mega ciśnienie, chciałam wszystko na już, do tego nachodził mnie niepokój, wyobrażałam sobie czarne scenariusze i wszystko padło, ziściły się obawy. Nie chciałam tego, ale jakoś samo się działo. Po zerwaniu wkurzyłam się, odpuściłam sobie myśli o przeszłości, zajęłam się praca, spotkaniami ze znajomymi, sobą. Nie liczyłam na kolejny związek. Pełen luz w tym temacie, i nim się obejrzałam znowu pojawił się ktoś, tym razem jeszcze lepszy.
Tu chyba kwestią jest to co wiele osób pisało, zająć się sobą, odganiać złe myśli (odwracać uwagę umysłu), cieszyć się życiem w tu i teraz. Brak oporów.
Garden

Podziękował : 13 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postprzez Grace » 29 mar 2020, o 15:25

Słuchajcie jest kryzys...kolejny dzień siedzenia samej w mieszkaniu mnie dobija nie potrafię nawet ogarnąć swoich myśli, jeden wielki opór. Przestaję wierzyć we wszystko, zaczynam wątpić we wszystko, brakuje mi kontaktu z ludźmi i nie potrafię sobie z tym poradzić, a drobne rzeczy odwracające uwagę i poprawiajace humor przestają działać. Zaczynam mysleć, że jestem w czarnej dupie, nic się nie zmienia, nie umiem przyciągnąć tego faceta, oglądam ciągle Esther i chwilę po jej przemówieniach jest lepiej, ale nic się nie dzieje, od roku..nic się nie dzieje. Dopada mnie dzisiaj tesknota i tak wiem, że jeśli skupiam się na tym wszystkim co jest nie tak to będzie tego wiecej ale po prostu nie mam siły, nie widzę efektów od roku. A sytuacja ogólnoświatowa w ogóle jeszcze to wszystko dobija. Chciałam mieć rodzinę, dzieci..po 5 latach zwiazku zareczyny, odwołany ślub, zdrada, w tym roku 30 stka. Załamanie.
"Spakowałam manatki, ruszyłam po własny sen. I gdzieś czeka ten szczyt, czymkolwiek on jest. Masz gwarancję, że tam kiedyś spotkamy się. Wokół mnie tylu ludzi, chcę widzieć lepszy świat, mieć więcej zysków niż strat."
Grace

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez mrO » 29 mar 2020, o 16:05

Grace
Bo za bardzo chcesz.
Zrozum że większość z Was porywa się dosłownie z motyką na słońce. Od samego początku chcecie dużych rzeczy jak najszybciej. Wcale się nie dziwię, sam tak miałem i sam również przez to przechodziłem.
Nie potępiam Hicksów czy tam innych, ale to co oni mają do przekazania moim zdaniem można porównać do rozdawania narkotyków narkomanom, aby zminimalizować problem. Słuchanie tego co oni mają do powiedzenia jest przyjemne, ale tylko w chwili słuchania. Co kiedy już ich nie słuchacie ? Dzieje się to co opisujesz.
Zostaw go i zajmij się sobą. Ciągle powtarzam w kółko, że to wymaga czasu. To działa ale to wymaga czasu. Nie marnujcie tego czasu na jakiejś milusie pieprzenie ludzi którzy cudownie mówią i wszystko tłumaczą. To są ich przekonania, które najprawdopodobniej u was nie zadziałają. Musicie wyrobić swoje własne, nie korzystajcie z czyjegoś poglądu bo jest popularny i dobrze się go czyta/słucha. Ich poglądy są od tego abyście mogli je zweryfikować, podać je próbie. Tylko wasza praca dla samym sobą i tylko wasz czas poświęcony samym sobie przyniesie wam efekty.
Nie poddawajcie się, nie wątpcie, skupcie się na sobie a wszystko będzie wasze.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO a nie mr0. O=One

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 4
Amazonka, Anka12, Grace, Scarlett
mrO

Podziękował : 135 razy
Otrzymał podziękowań: 441 razy

Postprzez niebieskie piórko » 29 mar 2020, o 16:21

Napatoczył mi się ciekawy tekst, jest on co prawda na temat "Wyższej jaźni" ale ma coś w sobie, żeby skupić się na sobie, pokochać siebie zwał jak zwał.....

Znasz siebie, swoje mocne i słabe strony, swoją przeszłość, błędy i porażki i akceptujesz siebie w pełni. Wierzysz też w siebie i ufasz, że jesteś dokładnie w tym miejscu, w którym masz być dla swojego najwyższego dobra. Są sprawy, których nie rozumiesz, wtedy zadajesz pytania i otrzymujesz odpowiedzi, które potrzebujesz. Twoim jedynym zadaniem jest sprecyzować pytanie, zadać je w ciszy i po prostu czekać na odpowiedź. Bez wysiłku, strachu i nerwów...... I tak właśnie robisz. Odczuwasz w pełni swoje emocje.
Robisz to z otwartością, aby cieszyć się ich pełnym spektrum. Wiesz, że emocje manifestują się poprzez twoje serce i po prostu pozwalasz im przepływać. Nie odcinasz się od nich, nie odwracasz głowy, rozumiesz, że nie ma w tym żadnej kontroli do stracenia, po prostu odczuwasz je w pełni i pozwalasz płynąć im dalej. Emocje to również twoje drogowskazy o tym jak się czujesz i czy podążasz we właściwym kierunku. Uczysz się wyłapywać subtelne sygnały.

Za ten post autor niebieskie piórko otrzymał podziękowanie od
Grace
niebieskie piórko

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie