Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Scarlett » 10 lis 2017, o 21:15

Widocznie masz coś do przerobienia. Dlaczego mój ex do mnie wrócił? Abym mogła pomóc innym ludziom sposobami, które dało mi Pole.
Nic w życiu nie dzieje się przez przypadek, ale nie wszystko ma sens. Za dużo analizujesz, a za mało obserwujesz. W PP obserwujemy, nie analizujemy. Jak przestaniesz wchodzić w te emocje, które cię gubią to wszystko się poukłada. Na razie piszesz w najbardziej emocjonalnie zblokowanym wątku na forum. Żadna osoba, która tu pisze (poza moderatorami, mną i osobami, które radzą innym) nie jest w stanie przekonać mnie, że ma na coś wy****ane albo że nie ma jakiegoś problemu do przerobienia ze sobą.
Przesłuchaj moje nagrania. W jednym z nich (w tym cyklu o zapomnieniu o partnerze) opowiedziałam podobną historię.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1290 razy

Postprzez asiunia79 » 12 lis 2017, o 12:50

Czy kazdy rozwod i rozstanie to dowod na bycie poza vortexem? Czy to znaczy ze teraz jestem poza vortexem a moze w momencie przyciagniecia partnera bylam poza swoja najlepsza wersja swiata i nie bylam swiadoma i pewna ze moge miec takie zycie jakiego pragne ze moge byc kochana za to jaka jestem z moimi wadami? Niestety mam tendencje w zwiazkach do rezygnowania z siebie zeby tylko ktos mnie kochal moja matka kochala i kocha mnie nadal warunkowo jak robie to co jej pasuje.

Jeszcze jedno czy jezeli marze o wlasnej rodzinie dzieciach i dostroje sie do tej wizji w pelni toczy na pewno sie zmaterializuje..
asiunia79

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez mrO » 12 lis 2017, o 13:17

asiunia79 napisał(a):Czy kazdy rozwod i rozstanie to dowod na bycie poza vortexem? Czy to znaczy ze teraz jestem poza vortexem a moze w momencie przyciagniecia partnera bylam poza swoja najlepsza wersja swiata i nie bylam swiadoma i pewna ze moge miec takie zycie jakiego pragne ze moge byc kochana za to jaka jestem z moimi wadami? Niestety mam tendencje w zwiazkach do rezygnowania z siebie zeby tylko ktos mnie kochal moja matka kochala i kocha mnie nadal warunkowo jak robie to co jej pasuje.

A co jeśli tak właśnie miało być ? Co jeśli rozstanie/rozwód to bycie w "vortexie", a nawet jeśli nie to co jeśli to droga do czegoś lepszego? Nie myśl o taki rzeczach, powinnaś myśleć i skupić się na tym co jest najważniejsze w tej chwili, czyli na sobie. Aby ruszyć do przodu musimy skończyć z powracaniem do przeszłości.

asiunia79 napisał(a):Jeszcze jedno czy jezeli marze o wlasnej rodzinie dzieciach i dostroje sie do tej wizji w pelni toczy na pewno sie zmaterializuje..

Przestań być "wybiórcza". Jeśli będziesz żyć dobrze z samą sobą, to wszystko będzie ci się układać.
:brawo
mrO

Podziękował : 47 razy
Otrzymał podziękowań: 150 razy

Poprzednia strona

Powrót do Relacje międzyludzkie