Przyjaciele

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Re: Przyjaciele

Postprzez Renata » 18 sty 2018, o 23:14

romka napisał(a):Macie w swoim życiu taką bliską osobę, przy której możecie być sobą, która was wspiera, itd.? Jesteście pewni, że zawsze możecie na nią liczyć. Jak taką znaleźć?

Same się znajdują. To nie kwestia szukania.
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 640 razy
Otrzymał podziękowań: 819 razy

Postprzez Energetyczny_gołąb » 22 lis 2018, o 15:35

U mnie dziwna sytuacja bo odkąd zacząłem się interesować duchowością, straciłem kontakt z Przyjacielem, najlepszym kumplem, z którym się znam ponad 20 lat. Rozumiemy się bez słów, potrafimy mieć ataki śmiechu wspólne chociaż nie widzimy się pół roku. Od 2 lat mniej więcej, gość mnie unika. Ma być lekarzem, psychiatrą i mam wrażenie, że moje podejście do życia, i jego, to zderzenie poglądów, tak jakbyśmy przestali pasować energetycznie. Tymczasowo? Nie wiem. Dziwna sprawa. Rozmawiasz z kimś na co dzień, a pewnego dnia... cisza... cisza... cisza... i cisza... :) aha dodam jeszcze, że moje próby kontaktów kończą się albo zlewką albo "tak, tak, koniecznie, dam znać" ... i cisza :facepalm

PS: fajnie, że macie bratnie dusze obok siebie :)
Energetyczny_gołąb

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez Scarlett » 22 lis 2018, o 15:46

Przestaliście rezonować ze sobą :) To się bardzo często zdarza kiedy idziemy naprzód duchowo.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 1714 razy

Postprzez Energetyczny_gołąb » 22 lis 2018, o 16:06

Na to wychodzi. Ciężko mi to czasem zaakceptować. Pojawia się żal, a nie lubię tego uczucia. Podręcznikowy przykład w zasadzie. Ciekawe na prawdę. Jak z nim gadałem, to gość się patrzył na mnie jak na świra :D
Energetyczny_gołąb

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez Łukasz » 24 lis 2018, o 14:05

Zrób eksperyment: nakłoń go na piwo i jakoś go wybadaj, oczywiście nie wprost. Może się zorientujesz, o co mu chodzi i czy będzie sens następnych spotkań.
Łukasz

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez mrO » 24 lis 2018, o 15:25

Łukasz napisał(a):Zrób eksperyment: nakłoń go na piwo

Prawidłowo, po męsku
Łukasz napisał(a):i jakoś go wybadaj, oczywiście nie wprost. Może się zorientujesz, o co mu chodzi i czy będzie sens następnych spotkań.

ale tutaj to trochę tak babsko. Kobiety robią takie rzeczy. Facetom nie wypada, bo po prostu rzadko który umie "wybadać". Dobry skill ktory daje przewagę płci żeńskiej:)
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 97 razy
Otrzymał podziękowań: 299 razy

Postprzez wolves » 26 lis 2018, o 23:40

Energetyczny_gołąb napisał(a):Na to wychodzi. Ciężko mi to czasem zaakceptować. Pojawia się żal, a nie lubię tego uczucia. Podręcznikowy przykład w zasadzie. Ciekawe na prawdę. Jak z nim gadałem, to gość się patrzył na mnie jak na świra :D

Faktycznie może jego racjonalność i zdroworozsądkowe myślenie zderzyło się z Twoją nową otwartością na... to wszystko o czym to forum jest ;) i być może ciężko mu to zaakceptować. Niemniej jednak czy tak powinno być aby zrywać przez to kontakt? Nie sądzę. Aczkolwiek Ty znasz go najlepiej ;)
wolves

Podziękował : 89 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy

Poprzednia strona

Powrót do Relacje międzyludzkie