Nie umiem odbić się od dna

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: Nie umiem odbić się od dna

Postprzez Bialy Krolik » 17 sty 2016, o 00:07

skoro tak Ci się wydaję to ja już wiem co będzie :D Zmień tok myślenia , wszechświat na początku rusza się jak smoła i nabiera rozpędu niczym lokomotywa na stacji z tym że jak już ruszy nie ogarniesz prezentów tak będa się do Ciebie pchały :D ... Determinacja to jest to co różni tych ci chcieliby a tych co mają aczkolwiek każdy ma swoją scieżkę rozwoju także iu Ty coś znajdziesz :)
Jak może być jeszcze lepiej?
Bialy Krolik

Podziękował : 57 razy
Otrzymał podziękowań: 111 razy

Postprzez Born1975 » 17 sty 2016, o 00:11

zwyklakobieta napisał(a):A mielibyście dla mnie jakąś radę jak zmniejszyć poczucie braku i osamotnienia ? Szczególnie w weekendy?

Nie wiem gdzie mieszkasz, ale może uda Ci się pójść na spotkanie z Jackiem Wiśniowskim. Można poznać wiele fajnych osób. Ja byłem na spotkaniu w Katowicach i było super. To spotkanie jest darmowe, a Jacek daje dużo fajnych technik i wiedzy. Zobacz tu: http://www.mistrzmotywacji.pl/blog/bez- ... a-na-zywo/
Follow your dreams. They know the way :D

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowanie od
dariaanna
Born1975

Podziękował : 811 razy
Otrzymał podziękowań: 511 razy

Postprzez Renata » 17 sty 2016, o 00:13

Magicmind ma rację. Internet to tez jest opcja. Kilka moich znajomych poznało swoich partnerów przez internet, jedna po roku znajomości wyszła za mąż i jest szczęśliwa, a długo przed tym też była sama. Po drugiej stronie też są ludzie samotni, tacy jak Ty.To może być szansa niekoniecznie na jakiś trwały związek, ale na przykład na przyjaźń :)
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 601 razy
Otrzymał podziękowań: 756 razy

Postprzez Monika22 » 17 sty 2016, o 00:24

Możesz pisać z kimś z forum przez PW albo rozmawiać przez Skype. To dobry początek :)
Monika22

Podziękował : 54 razy
Otrzymał podziękowań: 90 razy

Postprzez Born1975 » 17 sty 2016, o 00:25

renata17031 napisał(a):Magicmind ma rację. Internet to tez jest opcja. Kilka moich znajomych poznało swoich partnerów przez internet, jedna po roku znajomości wyszła za mąż i jest szczęśliwa, a długo przed tym też była sama. Po drugiej stronie też są ludzie samotni, tacy jak Ty.To może być szansa niekoniecznie na jakiś trwały związek, ale na przykład na przyjaźń :)

Ja na badoo.com poznałem osobę płci pięknej z którą mam wspólne plany biznesowe. Znamy się już półtorej roku i może tego nie nazwałbym jeszcze przyjaźnią, ale to potwierdza fakt, że w internecie można poznać ciekawe osoby. Miesiąc temu, też na badoo poznałem inną kobietę i ta znajomość podąża w kierunku czegoś więcej niż przyjaźń. Przez internet poznałem też gości, dzięki którym kiedyś zarabiałem przez jakiś czas fajne pieniądze nic tak na prawdę nie robiąc i to już byli mężczyźni. Jeden z nich jest dziś moim dobrym kumplem, a z drugiim też cały czas mam kontakt. Myślę, że znowu z nimi będę kiedyś robił interesy.
Follow your dreams. They know the way :D
Born1975

Podziękował : 811 razy
Otrzymał podziękowań: 511 razy

Postprzez magicmind » 17 sty 2016, o 00:29

no właśnie , z resztą niedawno forum o PP połączyło dwoje użytkowników, na pewno mnóstwo znajomości też tu się pozawierało ;) Daleko nie trzeba szukać :)
magicmind

Podziękował : 109 razy
Otrzymał podziękowań: 372 razy

Postprzez Renata » 17 sty 2016, o 09:40

Pamiętajcie oczywiście o tym, że w internecie roi się od świrów :D Też trzeba mieć oczy i uszy szeroko otwarte i nie iść jak ćma do ognia ;) Ale to nie tylko w internecie, bo normalnie to w każdym miejscu można spotkać takich typów :D
A co do znajomości zawieranych drogą "niekonwencjonalną", to kiedyś dawno temu też poznałam w ten sposób pewnego chłopaka. Co prawda znajomość nie rozwinęła się jakoś tak szczególnie, ale zostało we mnie przekonanie, że ludzie po drugiej stronie ekranu są okay :)
Renata

Postprzez magicmind » 17 sty 2016, o 10:03

renata17031 napisał(a):Pamiętajcie oczywiście o tym, że w internecie roi się od świrów :D Też trzeba mieć oczy i uszy szeroko otwarte i nie iść jak ćma do ognia ;) Ale to nie tylko w internecie, bo normalnie to w każdym miejscu można spotkać takich typów :D
A co do znajomości zawieranych drogą "niekonwencjonalną", to kiedyś dawno temu też poznałam w ten sposób pewnego chłopaka. Co prawda znajomość nie rozwinęła się jakoś tak szczególnie, ale zostało we mnie przekonanie, że ludzie po drugiej stronie ekranu są okay :)

Renatko może w twoich czasach to była niekonwencjonalna metoda ale w dzisiejszych robi się to wręcz najpopularniejszą.
Małolaci często zamiast w szkole podejść do dziewczyny wyszukują ją na fb i zagadują , z resztą to samo robią dorośli.
Z tymi portalami randkowymi no to fakt trzeba uważać ale tak samo jest w życiu jak poznajesz kogoś o kim nic nie wiesz :)

Dlatego może nie siejmy czarnych wizji, wiadomo ze ostrożność zawsze trzeba zachować, nie podawać swoich danych itd.
Jak spotkasz się z tą osobą w miejscu publicznym a ona nic o tobie nie będzie wiedzieć to takie zawieranie znajomości jest nawet bezpieczniejsze od zwykłego bo istnieje ogromne prawdopodobieństwo ,że jak to świr to nigdy już go nie zobaczysz na oczy :)

Natomiast jak kogoś poznasz w swojej okolicy/miejscu pracy/szkole to już takiej anonimowości nie masz ;)

Mogę jeszcze powiedzieć coś na temat takich portali bo miałem z tym styczność.
Według mnie właśnie zawieranie znajomości przez internet jest niezwykle komfortowe bo umiejetnie prowadząc rozmowy można dużo dowiedzieć się o charakterze rozmówcy.
Wiec zanim sie spotkacie już możesz mocno odfiltrować dużo potencjalnych świrów czy osoby które po prostu nie są w twoim typie, nie nadajecie na tych samych falach a tego zdecydowanie może być najwięcej.
Ja na świruski nie trafiałem , chociaż fakt dużo dziwnych dziewczyn było.
Główna zasada to bardzo mocno dbać o swoją anonimowość, nie mówić gdzie bywasz, gdzie pracujesz itd.
magicmind

Podziękował : 109 razy
Otrzymał podziękowań: 372 razy

Postprzez Renata » 17 sty 2016, o 10:24

magicmind napisał(a):Renatko może w twoich czasach to była niekonwencjonalna metoda ale w dzisiejszych robi się to wręcz najpopularniejszą.

Magiku, w moich czasach to nawet internetu nie było :D
A jak ktoś zawierał znajomość poprzez "ogłoszenie", to znaczy że było z nim coś nie tak.
Faktycznie, czasy się bardzo zmieniły, ale też relacje między ludźmi uległy spłyceniu. Zobaczcie, jest internet, jest tyle możliwości, a jednak ludzie są samotni. I nieszczęśliwi, że są samotni.

magicmind napisał(a):Dlatego może nie siejmy czarnych wizji, wiadomo ze ostrożność zawsze trzeba zachować, nie podawać swoich danych itd.

Spokojnie, nie chce być czarnym prorokiem :D Chce tylko zwrócić uwagę że każda nowa znajomość potrzebuje odrobiny czasu, nic na hurrrra i nic od razu. Warto ufać własnym przeczuciom. Zresztą chyba niewiele jest takich przypadków, kiedy nie wyczuwamy, z kim mamy do czynienia. Po to mamy zmysły, by ich używać. Magicmind np. wydaje mi się być niegroźny, a wręcz sympatyczny 8-). Zresztą na naszym forum to chyba brakuje takich prawdziwych świrów :lol: Ale to bardzo dobrze :D
Renata

Postprzez Monika22 » 17 sty 2016, o 12:36

magicmind napisał(a):Małolaci często zamiast w szkole podejść do dziewczyny wyszukują ją na fb i zagadują , z resztą to samo robią dorośli.

Ja byłam świadkiem takiej sytuacji. Dziewczyna z mojego roku studiów (w 2 miesiącu znajomości), która nie jest już nastolatką, stojąc obok mnie, zamiast po prostu ze mną porozmawiać, sprawdziła mój profil na facebook'u. Oczywiście nic się nie dowiedziała, bo poza przeglądaniem informacji o naszych studiach, nic tam nie publikuję, nie zaznaczam itp.
To było co najmniej dziwne.
Monika22

Podziękował : 54 razy
Otrzymał podziękowań: 90 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie