Nie umiem odbić się od dna

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: Nie umiem odbić się od dna

Postprzez zwyklakobieta » 16 sty 2016, o 23:09

A mielibyście dla mnie jakąś radę jak zmniejszyć poczucie braku i osamotnienia ? Szczególnie w weekendy?
zwyklakobieta

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez Renata » 16 sty 2016, o 23:28

zwyklakobieta napisał(a):A mielibyście dla mnie jakąś radę jak zmniejszyć poczucie braku i osamotnienia ? Szczególnie w weekendy?

Zabrzmi banalnie, ale jedyne co mi przychodzi do głowy, to wyjść do ludzi :)
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI

Za ten post autor Renata otrzymał podziękowanie od
dariaanna
Renata

Podziękował : 601 razy
Otrzymał podziękowań: 757 razy

Postprzez dariaanna » 16 sty 2016, o 23:31

zwyklakobieta napisał(a):A mielibyście dla mnie jakąś radę jak zmniejszyć poczucie braku i osamotnienia ? Szczególnie w weekendy?

Nie ma według mnie innego sposobu jak kontakt z drugim człowiekiem. To działa najlepiej :).
Wyjście do kina, na kręgle, na koncert, do restauracji czy cokolwiek to jest banalne ale często poprawia humor, jak ktoś lubi to nawet wspólne siedzenie na kanapie, oglądanie kabaretów i picie wina <3. To są proste rzeczy, ale działają :).
Ostatnio edytowano 16 sty 2016, o 23:35 przez dariaanna, łącznie edytowano 1 raz

Za ten post autor dariaanna otrzymał podziękowanie od
Renata
dariaanna

Podziękował : 113 razy
Otrzymał podziękowań: 145 razy

Postprzez Bialy Krolik » 16 sty 2016, o 23:34

odwróć myśli od braku, skup się na czymś innym , zwizualizuj spotkanie , wyjdz do ludzi :D
Jak może być jeszcze lepiej?
Bialy Krolik

Podziękował : 57 razy
Otrzymał podziękowań: 111 razy

Postprzez Bialy Krolik » 16 sty 2016, o 23:43

hhahah właśnie coś sobie przypomniałem na AB jest jakiś kurs za chyba 1900 zł plus bonusy :D i po tym jakże magicznym zabiegu zapomnie ktokolwiek o samotności :D
Jak może być jeszcze lepiej?
Bialy Krolik

Podziękował : 57 razy
Otrzymał podziękowań: 111 razy

Postprzez zwyklakobieta » 16 sty 2016, o 23:48

dariaanna napisał(a):

Nie ma według mnie innego sposobu jak kontakt z drugim człowiekiem. To działa najlepiej :).
Wyjście do kina, na kręgle, na koncert, do restauracji czy cokolwiek to jest banalne ale często poprawia humor, jak ktoś lubi to nawet wspólne siedzenie na kanapie, oglądanie kabaretów i picie wina <3. To są proste rzeczy, ale działają :).

ale samemu?
zwyklakobieta

Postprzez dariaanna » 16 sty 2016, o 23:51

zwyklakobieta napisał(a):
dariaanna napisał(a):

ale samemu?

Ja miałam na myśli z drugą osobą, z przyjacielem, znajomym, z rodziną.
dariaanna

Postprzez zwyklakobieta » 16 sty 2016, o 23:54

dariaanna napisał(a):Ja miałam na myśli z drugą osobą, z przyjacielem, znajomym, z rodziną.

No właśnie problem w tym, że za bardzo nie mam z kim :P dlatego jest to poczucie braku.
Może nie doprecyzowałam, bo nie mówiłam ogólnie o braku w sensie partnera, tylko ogólnie, o ludziach.
zwyklakobieta

Postprzez dariaanna » 17 sty 2016, o 00:01

dariaanna napisał(a):Ja miałam na myśli z drugą osobą, z przyjacielem, znajomym, z rodziną.

No właśnie problem w tym, że za bardzo nie mam z kim :P dlatego jest to poczucie braku.
Może nie doprecyzowałam, bo nie mówiłam ogólnie o braku w sensie partnera, tylko ogólnie, o ludziach.

To trochę smutne, że na świecie jest tyle ludzi, a mimo to czujemy się często samotni. Kurcze no nie powinno tak być. Ciężko mi coś poradzić, przepraszam. Nic mi nie przychodzi do głowy. Bo wszystkie rady wydają mi się głupie i wydaje mi się że na dłuższą metę nie zadziałają.

Za ten post autor dariaanna otrzymał podziękowanie od
Renata
dariaanna

Postprzez magicmind » 17 sty 2016, o 00:05

A skąd jesteś? może ktoś tutaj chętnie z Tobą się spotka :)

Albo może to jest właśnie moment aby spróbować samej zorganizować sobie czas?, może taniec? może jakieś inne zajęcia ?
Tak tylko proponuje bo wydaje mi się ze to kwestia otwartości, równie dobrze wcale z domu nie trzeba wychodzić albo ewentualnie przypadkiem na spacerze kogoś poznać, ale jak osoba jest zamknieta to będzie sie przed tym wzbraniać.
Może powinnaś bardziej zastanowić się co takiego sprawia że zamykasz sie na ludzi i masz to wewnętrzne rozdarcie.

No bo jak sobie wyobrażasz rozwiązanie?
Ostatnio edytowano 17 sty 2016, o 00:07 przez magicmind, łącznie edytowano 1 raz
magicmind

Podziękował : 109 razy
Otrzymał podziękowań: 372 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie