Przyciąganie miłości ❤

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: Przyciąganie miłości ❤

Postprzez Kinia » 28 gru 2015, o 19:05

Nie wiem czy ktoś z tego wątku (na innym forum:D) pamięta o wysyłaniu zamówienia ale mi jedno juz przyszło :lol:
Zamówiłam sobie kogoś na sylwestra, nie ważne kogo (chłopak czy dziewczyna), ważne by nie sama, ważne by nie w domu. To był chyba początek listopada...nie ważne. Pamięć już nie ta. I tak zbliża sie połowa grudnia a osoby towarzyszącej jak nie ma tak nie ma :? Więc powiedziałam "wal sie pp" i znalazłam sobie maraton komediowy w kinie i postanowiłam na niego pójść. Lampka szampana, gratis przekąski a filmy bardzo zacne. Dzień przed Wigilią pisze mi koleżanka, że chłopak ja rzucił. I przez święta biadoli i na koniec pisze, że nie ma planów na sylwka. Szczerze to chciałam sama ten dzien spędzić ale co sie nie robi dla innych. Wiec zaproponowałam wspólny wypad. Zgodziła sie i w sumie może byc fajnie. Ale dzis mi piszę, żeby wzięła jeszcze jedną koleżankę-wspólną znajomą bo tez nie ma planów na sylwka. I moj plan samotnego wieczoru poszedł w łeb i mam towarzystwo. Tylko szczerze, takiego towarzystwa to akurat najmniej sie spodziewałam i najmniej ciesze :mrgreen: Podejrzewam, że zabawnie to to nie będzie :? Ale okkk, mam zamówienie :lol:

Chociaż jakby na to nie patrzeć, na Walentynki też chciałam kogoś a nadszedł ten dzień i kiszka. Z rana poszłam do kolegi by pomógł mi w informatycznej sprawie a pózniej miałam ten dzień spędzić po swojemu :D I co? Jak poszłam do tego kolegi tak po 10 godzinach sie pożegnaliśmy :lol: Na swoj sposób też przesyłka została doręczona :lol:
Kinia

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Postprzez Born1975 » 29 gru 2015, o 02:04

Kinia napisał(a):Nie wiem czy ktoś z tego wątku (na innym forum:D) pamięta o wysyłaniu zamówienia ale mi jedno juz przyszło :lol:
Zamówiłam sobie kogoś na sylwestra, nie ważne kogo (chłopak czy dziewczyna), ważne by nie sama, ważne by nie w domu. To był chyba początek listopada...nie ważne. Pamięć już nie ta. I tak zbliża sie połowa grudnia a osoby towarzyszącej jak nie ma tak nie ma :? Więc powiedziałam "wal sie pp" i znalazłam sobie maraton komediowy w kinie i postanowiłam na niego pójść. Lampka szampana, gratis przekąski a filmy bardzo zacne. Dzień przed Wigilią pisze mi koleżanka, że chłopak ja rzucił. I przez święta biadoli i na koniec pisze, że nie ma planów na sylwka. Szczerze to chciałam sama ten dzien spędzić ale co sie nie robi dla innych. Wiec zaproponowałam wspólny wypad. Zgodziła sie i w sumie może byc fajnie. Ale dzis mi piszę, żeby wzięła jeszcze jedną koleżankę-wspólną znajomą bo tez nie ma planów na sylwka. I moj plan samotnego wieczoru poszedł w łeb i mam towarzystwo. Tylko szczerze, takiego towarzystwa to akurat najmniej sie spodziewałam i najmniej ciesze :mrgreen: Podejrzewam, że zabawnie to to nie będzie :? Ale okkk, mam zamówienie :lol:

Chociaż jakby na to nie patrzeć, na Walentynki też chciałam kogoś a nadszedł ten dzień i kiszka. Z rana poszłam do kolegi by pomógł mi w informatycznej sprawie a pózniej miałam ten dzień spędzić po swojemu :D I co? Jak poszłam do tego kolegi tak po 10 godzinach sie pożegnaliśmy :lol: Na swoj sposób też przesyłka została doręczona :lol:

W innym temacie pisałem żeby precyzować cele, ale nie wszyscy się ze mną zgadzają. Twój post przekonuje mnie, że jednak trzeba :D
Follow your dreams. They know the way :D
Born1975

Podziękował : 811 razy
Otrzymał podziękowań: 512 razy

Postprzez xlavender » 29 gru 2015, o 21:45

dream75 napisał(a):
Kinia napisał(a):Nie wiem czy ktoś z tego wątku (na innym forum:D) pamięta o wysyłaniu zamówienia ale mi jedno juz przyszło :lol:

W innym temacie pisałem żeby precyzować cele, ale nie wszyscy się ze mną zgadzają. Twój post przekonuje mnie, że jednak trzeba :D
~

A moim zdaniem to nie kwestia braku sprecyzowania celu, a emocji które w sobie nosia w tym przejsciowym czasie :)

' Szczerze to chciałam sama ten dzien spędzić ale co sie nie robi dla innych.' i 'Zamówiłam sobie kogoś na sylwestra, nie ważne kogo (chłopak czy dziewczyna), ważne by nie sama, ważne by nie w domu' to dla mnie pokazuje, ze sama ze soba sobie nie poukladalas tego i sie miotalas :P i dlatego taki efekt, a nie inny
xlavender

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez Bialy Krolik » 30 gru 2015, o 13:03

Witam.
Ja w tamtym roku nie miałem żadnych planów na sylwestra w listopadzie zacząłem wizualizować ale było to raptem kilka razy , może 3 - 4
W dzień sylwestra byłem w sklepie i myśle se - muszę kupić przecież fajki bo wychodzę :D
To było około 13 godziny 31 grudnia . Planów nie miałem nadal . Godzina 17 dzwoni telefon ,,, finał ?
Impreza przyszła do mnie , po czym wylądowałem gdzie indziej a obudziłem się na drugi dzień o 12 z piękną kobietą w łóżku ...
Więcej za bardzo nie pamiętam
Wiara , spokój czynią cuda
Pozdrawiam
Jak może być jeszcze lepiej?
Bialy Krolik

Podziękował : 57 razy
Otrzymał podziękowań: 111 razy

Postprzez MagdaLooney » 30 gru 2015, o 14:36

Króliczku, oj Ty oj :)
" If you can dream it, you can do it! "
MagdaLooney

Podziękował : 281 razy
Otrzymał podziękowań: 447 razy

Postprzez Scarlett » 30 gru 2015, o 14:42

Nie wiem czy mam się udzielać w temacie "Przyciąganie miłości", bo już przyciągnęłam :D Ale polubiłam niektórych z Was więc siedzę :lol:

PS Oczadzieję przez wygląd tego forum :geek:
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1290 razy

Postprzez Calcifer » 30 gru 2015, o 14:47

A mnie zawsze zastanawiało jak można się upić do tego stopnia by czegoś nie pamiętać :D Kiedyś mój przyjaciel mnie tak zaczarował. Piliśmy nad rzeką całą gromadą a on mi powiedział, że już nie potrafi się upić. Zainfekował mnie tym. Mogę pić i pić i pić i co najwyżej padnę ze zmęczenia, utracę moc w ciele ale nie potrafię się upić na tyle by alkohol wpływał jakoś na moją percepcje i bym zaczął robić jakieś dziwne rzeczy których bym nie zrobił na trzeźwo :D

Scarlett, jak już będziesz ledwo przytomna to daj znać, to zadzwonię po pogotowie :D Miłego oczadzania się :D
Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k
Calcifer
Inicjator forum

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 432 razy

Postprzez Renata » 30 gru 2015, o 15:23

Scarlett napisał(a):Nie wiem czy mam się udzielać w temacie "Przyciąganie miłości", bo już przyciągnęłam :D Ale polubiłam niektórych z Was więc siedzę :lol:

Ja też w tym temacie niewiele mam do powiedzenia :lol: Ale chętnie poczytam Twoja historię... :)
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 601 razy
Otrzymał podziękowań: 757 razy

Postprzez Renata » 30 gru 2015, o 16:20

Zmieniłam zdanie, napiszę parę słów :-D
Dostałam przed chwilą sms-a takiej oto treści: "Renatko, znamy się z widzenia i bardzo mi się podobasz.Wstydziłem się zagadać. Mam firmę, dom, samochód - tylko miłości brak. Masz teraz chwilkę? /3,69zł." :mrgreen:
Tak mi przyszło do głowy, że przyciąganie miłości może stać się w którymś momencie pułapką dla tych, którzy tej miłości za bardzo łakną. Jeśli ktoś wysyła takie sms-y, tzn też, że ktoś na nie odpowiada. Kto? Czy znajdzie się jakakolwiek osoba, która połknie taki haczyk? :roll:
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 601 razy
Otrzymał podziękowań: 757 razy

Postprzez Scarlett » 30 gru 2015, o 16:55

Przyciąganie miłości to często pułapka braku, szukania... Niestety widać to u wielu osób :) Stąd później marne efekty lub ich brak.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1290 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie