Utrzymywanie relacji

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: Utrzymywanie relacji

Postprzez Kokos » 29 paź 2015, o 13:57

rimio napisał(a):Po prostu nie wiem co powiedzieć, totalna pustka w głowie jakby ktoś mi nagle dysk odłączył, wszystko co wiem, jakieś wspomnienia, sytuacje z przeszłości którymi mógłbym nawiązać do tematu nagle zapominam i wydaje mi się, że przez to nie mogę być pewien siebie w rozmowie i nie mogę.

To jest właśnie ten stres. Napięcie odłącza myślenie/dysk ;)
I powstaje silny przymus, że musisz coś powiedzieć. Np. są osoby, które, gdy jadą windą, muszą powiedzieć cokolwiek, nawet coś głupiego, ponieważ drażni ich cisza i spokój.

rimio napisał(a):Potrzeba "zagadywania" niezręcznej ciszy bo spotykając się z kimś nie chce wyjść na nudnego, że marnuje czyjś czas itp

Tu już widać poczucie mniejszej wartości... ale w 5 minut trudno coś takiego usprawnić :roll:

Czujesz tremę przed ludźmi ? Jeśli tak, zastosuj Gelsemium. Pisałam ostatnio o tym na forum.
❤ ❤ ❤
Uwielbiam gdy mnóstwo pieniędzy jest w moim doświadczeniu!
Doświadczam wspaniałości życia!
Jestem wspaniałą istotą!
Idealny przepływ energii pieniędzy przez moje doświadczenie, to uwielbiam!
Energia bogactwa pulsuje w moim ciele!
Kokos

Podziękował : 561 razy
Otrzymał podziękowań: 394 razy

Postprzez rimio » 29 paź 2015, o 14:57

Kokos napisał(a):Według mojej opinii jesteś po prostu nadpobudliwy emocjonalnie. Jesteś " nakręcony" :D
Oczywiście nie napisałeś ani słowa, co sądzisz o wycieszeniu się, o którym wspomniałam w moim poście, ponieważ najczęściej uciekamy od tego, co powinniśmy wykonać, aby polepszyć sobie życie. A niestety tego za nas nikt nie zrobi ;)
Pierwsza rzecz, którą musisz zrobić, to rzucić wszystkie nakręcacze: kawa, herbata, red bull, pepsi, mirinda.
Rozpocząć wiele ćwiczeń relaksacyjnych. Próbuj różnych, które Ci podpasują, te rób codziennie.
Trening autogenny Szulca i ta druga metoda, nie pamiętam teraz nazwy. Po jakimś czasie regularnych ćwiczeń zaczniesz dobrze czuć się sam ze sobą, zaakceptujesz Tu i Teraz. Zniknie poczucie musu, że jak Ty czegoś nie powiesz, to katastrofa gotowa. Wyluzuj ! Twój cel to powinno być wyluzowanie, a nie nauczenie się nadawać jak rozgłośnia radiowa :D

Nie, nie, nie :) pominąłem celowo bo jeszcze nie zdążyłem zagłębić się w tematy które podałaś i nie wiedziałem jak się wypowiedzieć ale to nie znaczy, że nie wziąłem ich pod uwagę :)
rimio

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Kokos » 30 paź 2015, o 19:31

rimio napisał(a):Nie, nie, nie :) pominąłem celowo bo jeszcze nie zdążyłem zagłębić się w tematy które podałaś i nie wiedziałem jak się wypowiedzieć ale to nie znaczy, że nie wziąłem ich pod uwagę :)

Tu jest fajna medytacja :D Po miesiącu regularnych ćwiczeń powinieneś być bardziej wyciszony i osadzony w sobie. Dobrze czujesz się w swoim ciele= dobrze czujesz się wśród ludzi :D Po prostu sobie Bądź 8-)

Mooji - Prosta Medytacja :D

Tu było ;) viewtopic.php?f=27&t=195
❤ ❤ ❤
Jestem wspaniałą istotą!
Kokos

Postprzez Born1975 » 30 paź 2015, o 20:20

Rimio są dwa tematy na forum, które mogą Ci pomóc. Pierwszy: viewtopic.php?p=8001#p8001

Drugi: viewtopic.php?f=6&t=141 tu od piątej strony jest bieżąca dyskusja i robi się coraz bardziej gorąca :mrgreen:
Sé quien soy y no me importa lo que digan los demás. :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 814 razy
Otrzymał podziękowań: 533 razy

Postprzez Kokos » 31 mar 2016, o 12:58

Obrazek

Obrazek
❤ ❤ ❤
Jestem wspaniałą istotą!
Kokos

Poprzednia strona

Powrót do Relacje międzyludzkie