Jestem przyciągana

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: Jestem przyciągana

Postprzez Kokos » 12 maja 2015, o 16:46

renata17031 napisał(a):Myślę, że jeśli chodzi o ten wątek, to jest jeszcze jedna kwestia do omówienia. Z kontekstu tego wątku wynika pośrednio, że kobieta powinna być kobieca, a facet męski. Dla mnie facet jest męski dopiero wtedy, kiedy umie łączyć ze sobą dwa pierwiastki:.męski i żeński. Żadna cecha nie powinna być definiowania jako kobieca czy męska. Facet też powinien mieć w sobie miękkość, wrażliwość, którą przeważnie przypisuje się kobietom. Wszystko to powinno zachować równowagę. Nauczyliśmy się pewnych wzorców i niestety to powoduje roszczepienie osobowości. Tracimy naszą kompletność, ze względu na płeć nie wolno nam uzewnętrzniać niektórych uczuć i emocji, tłumimy to co dostaliśmy od Stwórcy. I potem szukamy w partnerze tego, czegu sami siebie pozbawiliśmy, czemu pozwoliliśmy umrzeć.
Natura nikogo nie zdyskryminowała, wszystkich obdarzyła jednakowo. No moze różnica jest taka że mężczyźni są bardziej pragmatyczni i kierują się bardziej rozumem, kobiety zaś uczuciami.Mężczyzna tak samo może płakać jak kobieta. Okazywanie emocji nie jest niczym złym. Grunt to znaleźć się pośrodku, zjednoczyć w sobie wszystkie te cechy i zachować równowagę. Jeśli ta równowaga jest zaburzona, łatwo ją wówczas zauważyć. Macho, maminsynki i tzw. opisywane tu "siuśki" rzucają się w oczy na kilometr. .. :D
Warto, aby każdy z nas sobie to uświadomił i nie wypierał z siebie cech, które społeczeństwo zaklasyfikwało jako niewłaściwe :)

Fajnie, że to zauważyłaś ;)
❤ ❤ ❤
Uwielbiam gdy mnóstwo pieniędzy jest w moim doświadczeniu!
Doświadczam wspaniałości życia!
Jestem wspaniałą istotą!
Idealny przepływ energii pieniędzy przez moje doświadczenie, to uwielbiam!
Energia bogactwa pulsuje w moim ciele!
Kokos

Podziękował : 561 razy
Otrzymał podziękowań: 394 razy

Re: Jestem przyciągana

Postprzez Calcifer » 12 maja 2015, o 20:30

Tyle mam do powiedzenia w tym temacie :D

Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k
Calcifer
Inicjator forum

Podziękował : 224 razy