Jestem przyciągana

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: Jestem przyciągana

Postprzez Calcifer » 10 maja 2015, o 15:25

Kokos - to ja :D

Dream, ja jestem artystą więc do ostateczne porozumienia pewnie nigdy nie dojdziemy w tej kwestii ale myślę, że i tak ładnie przewałkowaliśmy ten temat i w sumie to ostatecznie doszliśmy do podobnych wniosków :D Może we mnie jest jeszcze dużo młodzieńczego idealizmu i oby trwał on jak najdłużej! :) Jest między nami różnica wieku i jednak trudno oczekiwać byśmy mieli identyczny pogląd na tą samą sprawę.
Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k
Calcifer
Inicjator forum

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 432 razy

Postprzez Calcifer » 10 maja 2015, o 15:26

W ogóle to idźcie lepiej prażyć popcorn na dzisiejszy wieczór wyborczy :D
Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k
Calcifer
Inicjator forum

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 432 razy

Postprzez Kokos » 10 maja 2015, o 15:34

Dream, nie musisz być draniem, aby mieć powodzenie :D Z tego co psychologia mówi, draniami mogą interesować się kobiety DDA ( też nie wszystkie ). Takie, które mają ojca maczo, lub w jej rodzinie jest tradycja maczowizmu. Lub jakieś babki z niezdrowymi emocjami lub nawet typu borderline.
Lepiej to poobserwować, niż przerabiać się na maczo na siłę.

Z drugiej strony dobrze, kiedy mężczyzna ma swoje zdanie i lubi brać decyzje na siebie. Kobiety biorą i tak za dużo na swoją głowę i gdy widzą, że facet czeka tylko na jej decyzje, mają go za "siuśka".
Ostatnio edytowano 10 maja 2015, o 15:39 przez Kokos, łącznie edytowano 2 razy
❤ ❤ ❤
Uwielbiam gdy mnóstwo pieniędzy jest w moim doświadczeniu!
Doświadczam wspaniałości życia!
Jestem wspaniałą istotą!
Idealny przepływ energii pieniędzy przez moje doświadczenie, to uwielbiam!
Energia bogactwa pulsuje w moim ciele!
Kokos

Podziękował : 561 razy
Otrzymał podziękowań: 394 razy

Postprzez Kokos » 10 maja 2015, o 15:34

Happy napisał(a):Kokos - to ja :D

No przecież Ciebie opisuję.
❤ ❤ ❤
Jestem wspaniałą istotą!
Kokos

Postprzez Born1975 » 10 maja 2015, o 16:19

Kokos napisał(a):Dream, nie musisz być draniem, aby mieć powodzenie :D Z tego co psychologia mówi, draniami mogą interesować się kobiety DDA ( też nie wszystkie ). Takie, które mają ojca maczo, lub w jej rodzinie jest tradycja maczowizmu. Lub jakieś babki z niezdrowymi emocjami lub nawet typu borderline.
Lepiej to poobserwować, niż przerabiać się na maczo na siłę.

Z drugiej strony dobrze, kiedy mężczyzna ma swoje zdanie i lubi brać decyzje na siebie. Kobiety biorą i tak za dużo na swoją głowę i gdy widzą, że facet czeka tylko na jej decyzje, mają go za "siuśka".

Nie miałem kobiet DDA, a że kobiety kochają drani------------------------------------------------->

Nigdy, ale to nigdy nie robię z siebie maczo, to byłoby bardzo nienaturalne dla mnie i kobiety od razu zorientowałyby się, że udaję kogoś kim nie jestem. Zawsze jednak to ja chcę dominować w związku. I chyba dobrze byłoby opisać co rozumiem pod pojęciem dominacji. To nie jest zniewolenie drugiej osoby, to po prostu decydowanie o tym co się będzie działo w związku. Jak mam ochotę pójść do kina, to zabieram kobietę do kina, oczywiście wybiorę gatunek, który będzie się podobał nam obojgu. Jak chcę pójść na kolację, to idziemy i tyle. To ja jako facet organizuję nam czas, ale biorę pod uwagę preferencje kobiety. W ważnych sprawach typu kredyt na mieszkanie czy kupno nowego auta dyskutuję o tym z moją partnerką i liczę się z jej zdaniem. Jeśli moja partnerka na jakiś temat ma większe pojęcie niż ja, to zdam się na jej wiedzę. Tak rozumiem dominację. I jeszcze jedno, będę dbał o to, by moja partnerka czuła się ze mną bezpiecznie i nie chodzi tylko o to, by ktoś jej nie zrobił fizycznej krzywdy, lecz głównie o to, by miała pewność, że w ciężkich życiowych sytuacjach po prostu będzie mogła na mnie liczyć.
Follow your dreams. They know the way :D
Born1975

Podziękował : 811 razy
Otrzymał podziękowań: 512 razy

Postprzez Kokos » 10 maja 2015, o 18:52

Dream, opisałeś po prostu faceta zdecydowanego. Super :)
A zdominować faceta zdecydowanego to jest dopiero frajda :D :D

Czy jednak rolą kobiety byłoby wtedy leżeć i pachnieć ?
Też fajnie :D

Dzięki za teledysk :D
❤ ❤ ❤
Jestem wspaniałą istotą!
Kokos

Postprzez Born1975 » 10 maja 2015, o 19:13

Kokos, takiego faceta chcą kobiety. One same też muszą zadbać trochę o związek. Może któraś z pań napisze jak powinna zachowywać się kobieta, nie będę tego robił za Was :D Leżeć i pachnieć byłoby fajne na chwilę, ale potem to byłaby złota klatka...
Born1975

Postprzez Renata » 10 maja 2015, o 20:06

Prawdziwa relacja między kobietą i mężczyzną polega nie na dominacji jednego nad drugim, ale na partnerstwie, a ono jest jakby zazębianiem się dwóch charakterów. To może wyglądać jak dominacja, ale w rzeczywistości jest inaczej. Dwoje ludzi to dwie różne osobowości i jeśli ten układ jest idealny, to zawsze są to dwie różne jednostki. Posłużę się słowami: jednostka słabsza i silniejsza. I choć jest to układ partnerski, to każda ze stron jest usatysfakcjonowana, ponieważ działa zgodnie z własnym wnętrzem.
Myślę, że taki związek właśnie tworzę ja. Każda ze stron jest zadowolona,bo spełnia w tym związku swoje zadanie. Choć czasem to wygląda jakby jedna osoba dominowała nad drugą, to w efekcie relacja ta jest wzajemnym dopełnianiem się :)
Być może zdarzają się takie związki, gdzie facet chce, by jego kobieta leżała i pięknie pachniała i to nie jest źle. Jeśli obojgu pasuje taka relacja, czemu nie? :D
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 601 razy
Otrzymał podziękowań: 757 razy

Postprzez Born1975 » 10 maja 2015, o 21:18

renata17031 napisał(a):Prawdziwa relacja między kobietą i mężczyzną polega nie na dominacji jednego nad drugim, ale na partnerstwie, a ono jest jakby zazębianiem się dwóch charakterów. To może wyglądać jak dominacja, ale w rzeczywistości jest inaczej. Dwoje ludzi to dwie różne osobowości i jeśli ten układ jest idealny, to zawsze są to dwie różne jednostki. Posłużę się słowami: jednostka słabsza i silniejsza. I choć jest to układ partnerski, to każda ze stron jest usatysfakcjonowana, ponieważ działa zgodnie z własnym wnętrzem.
Myślę, że taki związek właśnie tworzę ja. Każda ze stron jest zadowolona,bo spełnia w tym związku swoje zadanie. Choć czasem to wygląda jakby jedna osoba dominowała nad drugą, to w efekcie relacja ta jest wzajemnym dopełnianiem się :)
Być może zdarzają się takie związki, gdzie facet chce, by jego kobieta leżała i pięknie pachniała i to nie jest źle. Jeśli obojgu pasuje taka relacja, czemu nie? :D

Teraz sami zobaczcie- czy ja nie pisałem dokładnie o tym samym co Renia :?: To kwestia komunikacji, a kluczowym słowem jest tutaj dominacja. A teraz zastąpmy słowa "osoba dominująca" jednym słowem: lider. Mężczyzna ma być po prostu liderem.

Jakieś 20 lat temu zrozumiałem, że największy lider, jest największym sługą. Jeśli tak podejdziecie do tematu, to Wasz związek będzie szczęśliwy.
Born1975

Postprzez Renata » 10 maja 2015, o 21:46

Damian, a gdzie napisałam, że to facet ma być liderem? ;) Napisałam, że mnie taki układ odpowiada, bo mam po prostu taki charakter. I według mnie tak powinno być, bo rozumiem na swoim przykładzie te zależności.
Wg mnie wygląda to tak: nie zbuduje się dobrej relacji, jeśli dwie osoby będą silne lub dwie osoby będą słabe. Te siły muszą się równoważyć, czyli takie przyciąganie przeciwieństw. Nie wiem, jak Ty, ale znam takich pary, gdzie to kobieta jest "górą". Moja ciotka taka jest :D To ona nadzoruje cały związek i spełnia się w tym znakomicie. Swoją drogą, nie lubię jej za to :D I chyba nie tyko ja :lol: Czuję, że jest tu jakiś zgrzyt "natury", co nie oznacza, że nie ma takich związków. W epoce równouprawnienia świat stanął nieco na głowie :(
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 601 razy
Otrzymał podziękowań: 757 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie