Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Świetlista » 1 wrz 2020, o 10:16

papryczka napisał(a):Na razie doczytałam do tego momentu.
Nadzieję jeszcze mam, wierzyć też wierzę bo wiem że to działa. Niestety to konkretna osoba. Nie staję na uszach. Generalnie nic nie robię poza życiem TiT, wizualizacjami. Byłam mega pozytywna osoba, widziałam szklankę do połowy pełną, szczęśliwą i zadowolona ze swojego życia. Ale parę tygodni temu dostałam solidnego kopa od życia. Pomału wstaje z kolan ale jeszcze są momenty kiedy ogarnia mnie czarna rozpacz.

Dla mnie to się wyklucza utratą nadziei automatycznie powoduje niewiarę w to że coś otrzymasz ,za tym podaży przygnębienie,smutek a może i rozpacz.Nie możesz nie mieć nadziei i jednocześnie wierzyć :D a jak nie wierzysz to co dostajesz? Ano to w co nie wierzysz ,skoro nie wierzysz to wyksztaocasz w sobie przekonanie o niemożliwości osiągnięcia czegoś i to tworzysz w rzecxywistosci 3D . I ja tu pisze o takie prawdziwej utracie nadziei że dalej nie ma już nic, nie ma żadnej wiary wtedy to nic nie wykreujesz . Natomiast czym innym jest "zdjęcie" z pragnienia nacisku wtedy rzeczy się mają inaczej
Świetlista

Podziękował : 481 razy
Otrzymał podziękowań: 48 razy

Postprzez Świetlista » 1 wrz 2020, o 10:59

Nie widzę "edytuj" więc tutaj dodam że fajnie tłumaczy nadzieję Tresura matrixa-nadzieja jest ukrytym lękiem że nie będzie tak jak się boimy że będzie

Za ten post autor Świetlista otrzymał podziękowanie od
Infinity
Świetlista

Podziękował : 481 razy
Otrzymał podziękowań: 48 razy

Postprzez parisanka » 9 wrz 2020, o 16:53

Cześć, jestem tu nowa i proszę o poradę czy powinnam przyciągnąć tego jedynego, który wg mnie jest mój chłopak. Otóż rozstaliśmy się pod koniec kwietnia, po pół mnie zostawił mówiąc, ze się wypalił i mnie nie kocha. Potem spotkaliśmy się przypadkiem w sierpniu i poszliśmy na kawę, wcześniej nie było kontaktu. Rozmawiało nam się super do momentu aż się spytałam czy możemy znowu spróbować. Powiedział, ze nie chce znów być ze mną. Ale od tamtego spotkania mamy kontakt SMS, mam wrażenie, ze się martwi o mnie, jest zazdrosny (jak mu powiedziałam, ze idę na randkę to bardzo był zły i mówił, ze mam nie iść, ze nie są oni mnie warci itp) ale powrotu nie chce. Mówi, ze bardzo mnie lubi i szanuje, ale nie widzi na razie szansy na ponowny związek. Powiem jeszcze, ze byłam na takim rozeznaniu od księdza po rozstaniu z narzeczonym i on powoedzial, ze poznam miłość życia do końca 2019 roku i właśnie jego wtedy poznałam i jestem przekonana, ze to właśnie ta miłość życia i nie wiem co robić żeby go przyciągnąć. Czy to ma sens? Proszę o pomoc :)
parisanka

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Wenus21 » 9 wrz 2020, o 18:15

parisanka napisał(a):Cześć, jestem tu nowa i proszę o poradę czy powinnam przyciągnąć tego jedynego, który wg mnie jest mój chłopak. Otóż rozstaliśmy się pod koniec kwietnia, po pół mnie zostawił mówiąc, ze się wypalił i mnie nie kocha. Potem spotkaliśmy się przypadkiem w sierpniu i poszliśmy na kawę, wcześniej nie było kontaktu. Rozmawiało nam się super do momentu aż się spytałam czy możemy znowu spróbować. Powiedział, ze nie chce znów być ze mną. Ale od tamtego spotkania mamy kontakt SMS, mam wrażenie, ze się martwi o mnie, jest zazdrosny (jak mu powiedziałam, ze idę na randkę to bardzo był zły i mówił, ze mam nie iść, ze nie są oni mnie warci itp) ale powrotu nie chce. Mówi, ze bardzo mnie lubi i szanuje, ale nie widzi na razie szansy na ponowny związek. Powiem jeszcze, ze byłam na takim rozeznaniu od księdza po rozstaniu z narzeczonym i on powoedzial, ze poznam miłość życia do końca 2019 roku i właśnie jego wtedy poznałam i jestem przekonana, ze to właśnie ta miłość życia i nie wiem co robić żeby go przyciągnąć. Czy to ma sens? Proszę o pomoc :)

Nie, przyciąganie go nie ma najmniejszego sensu.
Zachęcam do dokładnego przejrzenia tego wątku. Takich historii jak Twoja jest tu masa, a odpowiedzi do nich są naprawdę uniwersalne.
"Sekretem zmiany jest skupienie całej energii - nie do walki ze starym - a do budowania nowego."

Za ten post autor Wenus21 otrzymał podziękowania - 2
domi, Świetlista
Wenus21

Podziękował : 165 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZYn

Postprzez Dream Walker » 12 wrz 2020, o 16:08

Czuje taka wewnetrzna potrzebe, aby napisac posta i odpisac Ci, @parisanka, i wszystkim innym, ktorzy pojawia sie w tym watku i beda po raz kolejny zadawac te same pytania.

Ten temat jest nielubiany przez wiele osob, poniewaz przez kilkaset stron tlumaczylismy i walkowalismy przez wiele stron to, co zaraz powiem po raz kolejny.
Zjawiacie sie tutaj w przekonaniu, ze jesli nie napiszecie nam dokladnie Waszej historii, to Was nie zrozumiemy. Tymczasem pewne schematy powtarzaja sie zawsze i wasza wyjatkowa i niesamowita historia jest ta sama historia, ktora odgrywaja dziesiatki, setki i tysiace innych ludzi - zmieniaja sie tylko twarze, imiona i malo istotne okolicznosci.

Przychodzicie tu, poniewaz jednej cudownej, magicznej sztuczki, ktora szybko przywoci Wam cos, co uwazacie za utracona milosc. Nie znamy takiej sztuczki.

Oczywiscie mozecie przywrocic utracona milosc do wlasnego zycia.
Mozecie to zrobic tylko w jeden, jedyny sposob - pracujac nad soba. Musicie nauczyc sie kochac siebie, rozumiec siebie, wiedziec, co jest dla Was wazne i jaka droga chcecie isc. Dla wielu z Was jest to dluga droga walki z Waszymi przekonaniami, schematami, ktore wyniesliscie z dziecinstwa i z oczekiwaniami innych ludzi i jest wiele roznych sposobow, na jakie mozecie to zrobic. Zaden z nich nie jest gorszy ani lepszy od drugiego, kierujcie sie tym, co dla Was bedzie dobre. To niewazne, czy pojdziecie do psychologa, czy bedziecie stosowac wizualizacje czy afirmacje.
Wazne jest to, abyscie nauczyli sie kochac siebie i byc szczesliwi sami ze soba. To zmienia Wasze wibracje. A wlasnie Wasze wibracje sprawiaja, ze mozecie przyciagnac do Waszego zycia innego rodzaju wydarzenia, ze ludzie, ktorzy Was otaczaja beda Was inaczej traktowac.

Tak, wtedy tez mozecie przyciagnac do siebie swoich ex. Ale pamietajcie dwie rzeczy:
- nie ma magicznej sztuczki, nie ma najlepszej techniki - jest tylko praca nad soba (nad soba, nie nad ex - nad swoimi przekonamiami, swoimi programami, panowanie nad swoimi myslami)
- kiedy zmienicie sie na tyle, ze bedziecie panowac nad swoja rzeczywistoscia, teoretycznie bedziecie w stanie przyciagnac do siebie swojego ex. Ale byc moze wcale tego nie zrobicie, poniewaz zmienicie sie na tyle, ze bedziecie juz zupelnie innymi osobami. Czesto jest tak, ze Wasz ex pociaga Was dlatego, ze macie pewne nie przerobione problemy i jego „braki” sa kompatybilne z Waszymi „brakami”. Byc moze dlatego go tak rozpaczliwie potrzebujecie. Kiedy sie uzdrowicie, nie bedziecie miec juz brakow, wiec nie bedziecie go juz potrzebowac...
Wtedy bedziecie miec szanse na relacje, w ktorej juz nie bedzie strachu, bolu, czy braku milosci.

Czego Wam serdecznie zycze <3 :kwiatek <3
Mi samej zostalo jeszcze sporo pracy nad soba, ale wiem, ze warto. :amen

Za ten post autor Dream Walker otrzymał podziękowania - 11
Agis, Amazonka, AnnMargaret, Born1975, Infinity, jabluszko88, michu, Slonce, wiolii, Zieziucha, Świetlista
Dream Walker

Podziękował : 171 razy
Otrzymał podziękowań: 51 razy

Postprzez AnnMargaret » 13 wrz 2020, o 14:00

Dokładnie tak jak pisze Dream.
Póki nie zaczniecie pracy nad sobą i prawdziwie siebie nie pokochacie - żadne techniki Wam nie pomogą na przyciągnięcie Waszych "exów"... Prawda jest taka - im bardziej Wam zależy na przyciągnięciu "exa", tym mniejsze szanse na ponowne pojawienie się go w Waszym życiu.

Przyciągacie sobą, emocjami i tym co macie w środku, a nie technikami. Tak więc jeżeli wewnątrz Was jakiś głosik krzyczy "Nie ma go! Nie ma go! Chcę go spowrotem!" to sorry memory, ale nie dostaniecie go. (czy jej). Tak szczerze to jedynymi osobami które zostają z Wami do ostatnich chwil waszego życia jesteście Wy sami! Więc żyjcie w zgodzie ze sobą, cieszcie się z życia, korzystajcie z niego, a nie zaprzątajcie sobie głowy tym co odeszło.
Zresztą następna rzecz jest taka, że skoro jedno się zakończyło to prawdopodobnie czeka na Was coś lepszego, więc po co roztrząsać stare?
Otwórzcie się na nowe. Tyle ode mnie.
Jesteś tylko człowiekiem i aż człowiekiem. Możesz wszystko i nie musisz nic.

Za ten post autor AnnMargaret otrzymał podziękowania - 2
Agis, Infinity
AnnMargaret

Podziękował : 28 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Postprzez jaskier » 13 wrz 2020, o 15:36

Ta na pokrzepienie ja się pochwalę, że sobie faceta przyciągnęłam. :wstydnis A było to tak, że byłam już z jednym, ale posiadał pewną cechę która mnie niezmiernie drażniła. No i któregoś razu szłam sobie właśnie przez uniwerek, pogoda była iście nadmorska, słoneczko i leciutka bryza, a ja tak na niego pomstowałam, az skonkludowałam, że mój facet to powinien to, to i to. Dokładnie 3 cechy wymieniłam, śmiać mi się zachciało, że 3xP wymyśliłam, lżej mi się na duszy zrobiło, słońce świeciło, wiaterek powiewał... No i niedawno zdałam sobie sprawę, że właśnie z takim facetem jestem! :banan
Ale uwaga, 1. zajęło mi to 5-6 lat a 2. taka nieprzemyślana lista była niedoskonała (ale też zapomniałam tego trzeciego p, to może stąd to wrażenie!) :mrgreen:
:givelove
Jak może być jeszcze lepiej? :kwiatek
jaskier

Podziękował : 57 razy
Otrzymał podziękowań: 42 razy

Poprzednia strona

Powrót do Relacje międzyludzkie