Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez urke4 » 16 cze 2020, o 19:07

Cześć, wszystkim ! To mój pierwszy post na forum i pierwszy w którym będę prosił o radę. Jestem użytkownikiem który jest już od jakiegoś czasu zarejestrowany ale do tej pory się nie udzielałem. PP znam od jakiegoś czasu ale wciąż nie mogę go rozgryźć do końca. Przeczytałem chyba z 80 % tego forum i za wszelkie rady bardzo serdecznie dziękuję, jesteście wspaniali i ciesze się ze tutaj trafiłem. Bardzo chętnie podzieliłbym się paroma historiami z mojego życia i z pewnością to zrobię , ale potrzebuję bardzo ważnej porady na ten moment. Zauważyłem, iż u mnie prawo przyciągania działa w momencie kiedy ciąglę o danej rzeczy myślę i przeżywam emocje z tym związane. Próbowałem rozkminić temat odpuszczania ale chyba go nie rozumiem. Ogólnie u mnie jest tak że jeśli czegoś bardzo chcę to ciągle o tym myślę najczęściej obrazami bo taką mam plastyczną wyobraźnię, lubię robić sobie scenki w głowie różnego rodzaju i na tej zasadzie np przyciągnałem sobie wymarzony samochód z wszystkimi detalami czy mieszkanie i miejsce w którym chciałbym mieszkać <3 Mam jednak problem z najbliższą osobą której obecnie w moim życiu brak. Chciałbym po prostu być w szczęśliwym związku. No i zacząłem od tego, że sporządziłem listę cech charakteru (którą jeszcze dzisiaj uzupełnię o pare szczegółów )wiem tez jak moja partnerka ma wyglądać ile mieć lat dosłownie wszystkie szczegóły jesli chodzi o wygląd dopracowałem bo z tym nigdy nie miałem problemu. Podobały mi sie zawsze brunetki o ciemnych oczach (brązowe) . Pytanie jest następujące: Znalazłem pewną aktorkę/piosenkarkę która fizycznie, i w sposobie zachowania, mówienia, gestykulacji, mimiki i uśmiechu jest dla mnie perfekcyjna jako kobieta i ogólnie lubie jej słuchać ogladać filmy z nią czy nagrania bo jest też modelką itp . ( to wszystko wywołuje u mnie bardzo pozytywne odczucia) Pytanie brzmi czy jeśli na takiej zasadzie programowałbym umysł jakich uczuć chce doswiadczyć oglądając wizualizując itp to czy jest to dobra droga do przyciągniecia podobnej kobiety o podobnej że tak to nazwę aurze i puli cech podobnych. Mam tutaj pewne wątpliwości czy np nie przyciągnę więcej np filmów z jej udziałem czy muzyki czy np zobacze ją gdzies na bilbordach zamiast kogoś podobnego do niej w realu. Pytam o to ponieważ kiedy przyciągałem samochód czy mieszkanie często oglądałem bardzo dużo filmików zdjęć itp w internecie ale nie wiem czy na tej zasadzie działa tez przyciąganie ludzi ponieważ są to istoty zmienne wibracyjnie itp . Kurczę nie wiem czy wgl to co napisałem ma jakis sens :D ale jeśli ktoś mógłby mi coś doradzić w tej kwestii to będę wdzięczny za każdą odpowiedź ponieważ każdy wątek czy odpowiedź na tym forum już coś wniosła do mojego życia. Jeśli macie czas to czekam na jakieś wskazówki pod moim postem i z góry dziękuję ;D PS. Mam nadzieję, że w dobrym miejscu napisałem o tym, mam wątpliwości czy aby na pewno, jeśli jednak nie prosiłbym o przeniesienie lub wskazówkę gdzie taki post mógłby sie znaleźć . Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie Peace Love V.
urke4

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 16 cze 2020, o 19:20

Tak, możesz spokojnie wizualizować tę aktorkę, gdyż jest to Twój typ kobiety i dzięki temu możesz przyciągnąć również taki typ :)
Mi się kiedyś podobał gitarzysta jednego zespołu i w pewnym momencie przyciągnęłam znajomość z kimś kto był niemal identyczny :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 2
qetsiyah, urke4
Scarlett

Podziękował : 537 razy
Otrzymał podziękowań: 2285 razy

Postprzez nina19888 » 16 cze 2020, o 19:30

Ja jako nastolatka zasypiałam tworząc sobie jakieś tam historyjki w głowie z pewnym przystojnym aktorem nie znając jeszcze pp, po prostu miałam swojego idola i wielką miłość do niego :lol:
Mój obecny partner jest bardzo podobny do tego gościa, zdecydowanie w tym typie urody, do tego ma wiele cech i konkretnych, specyficznych zachowań względem mnie, ktore tworzyłam wtedy w głowie :D

Za ten post autor nina19888 otrzymał podziękowanie od
urke4
nina19888

Podziękował : 41 razy
Otrzymał podziękowań: 73 razy

Postprzez violet_vill » 16 cze 2020, o 20:06

Dawno temu, kiedy byłam jeszcze w liceum, zafiksowałam się na punkcie jednego wokalisty, bardzo mi się podobał, wyobrażałam nas sobie często razem w wiadomych sytuacjach :) Kilka miesięcy po odkryciu tego wokalisty poznałam mojego ówczesnego chłopaka, niemal sobowtóra tego piosenkarza :)

Za ten post autor violet_vill otrzymał podziękowanie od
urke4
violet_vill

Podziękował : 33 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy

Postprzez urke4 » 16 cze 2020, o 21:21

ŁAŁ super ! :D Dzięki dziewczyny za te pokrzepiające historie z waszym udziałem , to na pewno da mi mocnego kopa, żeby skonkretyzować swoje wizualizacje. W takim razie dzisiaj przed snem ekhem :D na niższych częstotliwościach umysłu spróbuje wyraźnych wizualizacji z tą osobą która mi się tak bardzo podoba i zobaczymy :D Będę kontynuował różne scenki rodzajowe . Może jakiś Pan z forum również miał taką historię to chętnie przeczytam, zachęcam do dzielenia się, bardzo motywujące :) Dziękuję i Peace Love V.
urke4

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Dream Walker » 28 cze 2020, o 14:05

W oryginale Wanda Wegner proponowala TSN uzywac do uzdrawiania (w ksiazce „Umysl w walce z choroba i kreacja zdrowego zycia”), na przyklad w wypadku, gdy mamy do czynienia z osoba w spiaczce. Dalej proponuje ona, by zabrac te osobe do „Kliniki” i tam wykonac na niej techniki uzdrawiajace (wyobrazajac sobie te osobe lekko przezroczysta, by lepiej kontrolowowac to, co dzieje sie w jej organizmie).
Dream Walker

Podziękował : 171 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Postprzez Gania » 27 lip 2020, o 17:04

Cześć,
nie wiem do końca od czego zacząć, bo nigdy nie korzystałam jeszcze z forum. Zdarzyło mi się już tutaj trochę czytać, ale dzisiaj poczułam, że może warto byłoby zasięgnąć Waszej rady, bo sama nie wiem, co robię źle. Znam PP od wielu lat i przez te kilka lat "falowo" douczam się, coś mi wpadnie w ręce, czasami więcej nad sobą pracuję, czasami mi to trochę umyka. Nigdy nie miałam problemu z przyciąganiem czegokolwiek poza związkiem. W zasadzie jestem szczęśliwa, mam super pracę, satysfakcjonują ilość pieniędzy, niewielu, za to dobrych przyjaciół, jestem zdrowa i realizuję swoje pasje. Czasami jednak doskwiera mi poczucie samotności. Nie zawsze, lubię spędzać czas sama, ale są chwile, które chciałabym z kimś dzielić. Nigdy nie stosowałam żadnych super technik (trochę poczytałam na forum, ale chyba jeszcze muszę te braki uzupełnić), ale od jakiegoś czasu próbuję medytować i mantrować. Jeśli chodzi o pieniądze, to działa u mnie rewelacyjnie. Próbowałam więc "wymantrować" partnera, na luzie. Mam też oczywiście listę cech, jakie byłyby mile widziane, ale wydaje mi się, że po poprzednim związku najważniejsze jest żeby był po prostu dobrym człowiekiem dla innych. Po krótkim czasie tego mantrowania zintensyfikował się mój kontakt z mężczyzną, którego znałam wcześniej i z którym sporadycznie współpracowałam. Znaliśmy się tylko mailowo-telefonicznie i dobrze się nam współpracowało, ale nie wiedzieliśmy nic o sobie. Po wymianie kilku przypadkowych maili, które zeszły z tematów służbowych, okazało się, że uprawiamy te same sporty, że szukamy partnerów do gry, że oboje lubimy podróżować. On zaproponował spotkanie (ale nadal służbowe) i powiedział, że chce mnie poznać. Spotkaliśmy się, fajnie nam się rozmawiało, podoba mi się też wizualnie, na tyle, na ile go znam spełnia większość oczekiwań z listy. Ja chyba też nie byłam mu całkiem obojętna, mówił komplementy, żartował. Potem spotkaliśmy się kolejny raz i jeszcze jeden - też w sprawach firmowych. Później zaproponował wspólne wyjście na tenisa. Ja się zgodziłam i... i tu pojawił się problem, bo do tego spotkania już nigdy nie doszło. Za każdym razem, jak już mieliśmy ustalić jakiś konkretny termin, to on wymyślał jakąś wymówkę (jestem chory, mam dużo pracy, musimy zagrać, ale jeszcze nie teraz...). Taki impas trwa już rok. Nadal utrzymujemy kontakt, ale nadal są to sprawy służbowe i przy okazji jakieś kilka zdań o innych sprawach. Nie rozumiem tego, co się zadziało. Zastanawiam się, gdzie popełniłam błąd. Zdarza się, że potrafię przyciągnąć od niego jakąś wiadomość w danej chwili, ale tylko w czasie, gdy łączą nas "sprawy do załatwienia". Tzn., on ma np. 2 tyg. żeby coś zrobić, a po mojej medytacji odzywa się tego samego dnia. Mój umysł tego nie ogarnia. Kiedyś już nawet wkurzyłam się i napisałam mu, że nie wierzę już, że jeszcze kiedyś zagramy i że ma przestać tak mówić. Wtedy naprawdę już przestałam wierzyć. A on stwierdził, że to nie jest realistyczna ocena tego, co jeszcze może się wydarzyć. Nadal chętnie poszłabym z nim na tego tenisa, mimo wszystko lubię go, choć nie wiem czy mógłby być z tego jakiś związek, czy może po prostu fajna przyjaźń, ale faktem jest, że do spotkania prywatnego nie dochodzi. Nie umiem tej znajomości rozwinąć. On ciągle wraca do tego tematu, ja ciągle się zgadzam i sytuacja się gdzieś blokuje, jak już mamy umówić termin. Czego ja mam się tu nauczyć i co zrobić żeby to zmienić? Czy to może po prostu jeszcze nie jest nasz czas? No, ale po co by tak ciągle do tego wracał? Pomóżcie...
Gania

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Dream Walker » 27 lip 2020, o 17:49

Czesc. Mysle, ze to co napisalas, jest to sprawa dla psychologa. Nie chce Cie urazic, ale czlowiek ze zdrowym poczuciem wartosci nie czekalby przez rok na czyjs kontakt i nie ludzilby sie, ze jeszcze cos z tego bedzie. Naucz sie kochac siebie, nie bac sie, ze jesli powiesz, ze cos Ci nie pasuje, druga osoba odejdzie. Naucz sie stawiac granice. Naucz sie byc szczesliwa sama sama ze soba. Sa na tym forum odpowiednie tematy do wygooglania, polecam Ci tez bloga win-project.pl.
Kiedy uda Ci siebie pokochac i byc ze soba szczesliwa, bedziesz przyciagac tez lepsze, bardziej wartosciowe zwiazki.
Wiekszosc z nas przechodzila dokladnie te sama droge. Nie mamy zadnych cudownych, ekspresowo dzialajacych rytualow. :kwiatek Niektore z nas tez ciagle jeszcze nad tym pracuja.
Z ksiazek polecam Wayne W. Dyer „Pokochaj siebie”. <3

Za ten post autor Dream Walker otrzymał podziękowania - 2
Agis, Świetlista
Dream Walker

Podziękował : 171 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Postprzez mrO » 27 lip 2020, o 17:58

Gania napisał(a): Znam PP od wielu lat i przez te kilka lat "falowo" douczam się, coś mi wpadnie w ręce, czasami więcej nad sobą pracuję, czasami mi to trochę umyka.

Czyli nie znasz tak naprawdę PP, korzystasz z niego tylko jeśli jest potrzeba. Nie chodzi tutaj o to że neguje twój brak wiedzy, ale gdybyś znał PP od wielu lat to nie podchodziłabyś do jak początkująca osoba, tylko że właśnie tak robisz.
Za dużo "chcenia", a za mało rozumienia dlaczego dzieje tak jak się dzieje w twoim życiu. Wróć do podstaw PP, nie wystarcz "znać PP wiele lat", to nic tak na prawdę nie znaczy. Wystarczy rozumieć podstawy PP i praktykować to przez wiele lat. To wystarczy.
Problemem jest mylne rozumienie podstawy PP, ale nie przejmuj się wiele osób tak ma :)
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 145 razy
Otrzymał podziękowań: 594 razy

Postprzez niweleta » 29 lip 2020, o 10:56

A po co chcesz rozwijać w ogóle tą znajomość? Wiele osób tu na forum spotykało osoby, które idealnie pasowały do ich listy i myśleli, że to już na pewno ta osoba, a choćby nie wiadomo co to nic z tego nie wychodziło i choćby skały srały to jakoś nie dało się z tego nic stworzyć. A potem pojawiał się inny ktoś, kto jeszcze bardziej pasował do tej listy i to w końcu był ten :) trochę więcej otwartości na inne możliwości. Nie ma po co upierać się, że skoro jakieś techniki, listy itd. to jak się pojawił ktoś kto do tego pasuje to akurat ten. Bo może to właśnie nie ten. Nie wiadomo. Uważam, że słusznie mówi się, że co ma być Twoje będzie Twoje. I nie ma co się z tym wszystkim siłować. Czasem nie ma co analizować co robię źle, że ta znajomość się nie rozwija, a po prostu może nic nie robisz źle tylko skupiasz się na nie tej osobie co trzeba.

A tak ogólnie to też uważam że powinnaś olać chłopa, który daje Ci takie ochłapy. Serio, nie marnuj swojego czasu, energii ani myśli na jakiegoś kolesia, który pisze raz na czas, czy odwołuje spotkania, czy nie poświęca Ci uwagi, czasu, energii ani nie stara się o nic. Postaw się wyżej od tego. Tam gdzie siebie postawisz to będziesz mieć. Everyone is YOU pushed out :)

Za ten post autor niweleta otrzymał podziękowania - 8
Agis, altair, AnnMargaret, cynamonova, Infinity, Kiniek, Mal, Scarlett
niweleta

Podziękował : 30 razy
Otrzymał podziękowań: 159 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie