Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez urke4 » 16 cze 2020, o 19:07

Cześć, wszystkim ! To mój pierwszy post na forum i pierwszy w którym będę prosił o radę. Jestem użytkownikiem który jest już od jakiegoś czasu zarejestrowany ale do tej pory się nie udzielałem. PP znam od jakiegoś czasu ale wciąż nie mogę go rozgryźć do końca. Przeczytałem chyba z 80 % tego forum i za wszelkie rady bardzo serdecznie dziękuję, jesteście wspaniali i ciesze się ze tutaj trafiłem. Bardzo chętnie podzieliłbym się paroma historiami z mojego życia i z pewnością to zrobię , ale potrzebuję bardzo ważnej porady na ten moment. Zauważyłem, iż u mnie prawo przyciągania działa w momencie kiedy ciąglę o danej rzeczy myślę i przeżywam emocje z tym związane. Próbowałem rozkminić temat odpuszczania ale chyba go nie rozumiem. Ogólnie u mnie jest tak że jeśli czegoś bardzo chcę to ciągle o tym myślę najczęściej obrazami bo taką mam plastyczną wyobraźnię, lubię robić sobie scenki w głowie różnego rodzaju i na tej zasadzie np przyciągnałem sobie wymarzony samochód z wszystkimi detalami czy mieszkanie i miejsce w którym chciałbym mieszkać <3 Mam jednak problem z najbliższą osobą której obecnie w moim życiu brak. Chciałbym po prostu być w szczęśliwym związku. No i zacząłem od tego, że sporządziłem listę cech charakteru (którą jeszcze dzisiaj uzupełnię o pare szczegółów )wiem tez jak moja partnerka ma wyglądać ile mieć lat dosłownie wszystkie szczegóły jesli chodzi o wygląd dopracowałem bo z tym nigdy nie miałem problemu. Podobały mi sie zawsze brunetki o ciemnych oczach (brązowe) . Pytanie jest następujące: Znalazłem pewną aktorkę/piosenkarkę która fizycznie, i w sposobie zachowania, mówienia, gestykulacji, mimiki i uśmiechu jest dla mnie perfekcyjna jako kobieta i ogólnie lubie jej słuchać ogladać filmy z nią czy nagrania bo jest też modelką itp . ( to wszystko wywołuje u mnie bardzo pozytywne odczucia) Pytanie brzmi czy jeśli na takiej zasadzie programowałbym umysł jakich uczuć chce doswiadczyć oglądając wizualizując itp to czy jest to dobra droga do przyciągniecia podobnej kobiety o podobnej że tak to nazwę aurze i puli cech podobnych. Mam tutaj pewne wątpliwości czy np nie przyciągnę więcej np filmów z jej udziałem czy muzyki czy np zobacze ją gdzies na bilbordach zamiast kogoś podobnego do niej w realu. Pytam o to ponieważ kiedy przyciągałem samochód czy mieszkanie często oglądałem bardzo dużo filmików zdjęć itp w internecie ale nie wiem czy na tej zasadzie działa tez przyciąganie ludzi ponieważ są to istoty zmienne wibracyjnie itp . Kurczę nie wiem czy wgl to co napisałem ma jakis sens :D ale jeśli ktoś mógłby mi coś doradzić w tej kwestii to będę wdzięczny za każdą odpowiedź ponieważ każdy wątek czy odpowiedź na tym forum już coś wniosła do mojego życia. Jeśli macie czas to czekam na jakieś wskazówki pod moim postem i z góry dziękuję ;D PS. Mam nadzieję, że w dobrym miejscu napisałem o tym, mam wątpliwości czy aby na pewno, jeśli jednak nie prosiłbym o przeniesienie lub wskazówkę gdzie taki post mógłby sie znaleźć . Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie Peace Love V.
urke4

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 16 cze 2020, o 19:20

Tak, możesz spokojnie wizualizować tę aktorkę, gdyż jest to Twój typ kobiety i dzięki temu możesz przyciągnąć również taki typ :)
Mi się kiedyś podobał gitarzysta jednego zespołu i w pewnym momencie przyciągnęłam znajomość z kimś kto był niemal identyczny :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 2
qetsiyah, urke4
Scarlett

Podziękował : 525 razy
Otrzymał podziękowań: 2255 razy

Postprzez nina19888 » 16 cze 2020, o 19:30

Ja jako nastolatka zasypiałam tworząc sobie jakieś tam historyjki w głowie z pewnym przystojnym aktorem nie znając jeszcze pp, po prostu miałam swojego idola i wielką miłość do niego :lol:
Mój obecny partner jest bardzo podobny do tego gościa, zdecydowanie w tym typie urody, do tego ma wiele cech i konkretnych, specyficznych zachowań względem mnie, ktore tworzyłam wtedy w głowie :D

Za ten post autor nina19888 otrzymał podziękowanie od
urke4
nina19888

Podziękował : 29 razy
Otrzymał podziękowań: 51 razy

Postprzez violet_vill » 16 cze 2020, o 20:06

Dawno temu, kiedy byłam jeszcze w liceum, zafiksowałam się na punkcie jednego wokalisty, bardzo mi się podobał, wyobrażałam nas sobie często razem w wiadomych sytuacjach :) Kilka miesięcy po odkryciu tego wokalisty poznałam mojego ówczesnego chłopaka, niemal sobowtóra tego piosenkarza :)

Za ten post autor violet_vill otrzymał podziękowanie od
urke4
violet_vill

Podziękował : 21 razy
Otrzymał podziękowań: 42 razy

Postprzez urke4 » 16 cze 2020, o 21:21

ŁAŁ super ! :D Dzięki dziewczyny za te pokrzepiające historie z waszym udziałem , to na pewno da mi mocnego kopa, żeby skonkretyzować swoje wizualizacje. W takim razie dzisiaj przed snem ekhem :D na niższych częstotliwościach umysłu spróbuje wyraźnych wizualizacji z tą osobą która mi się tak bardzo podoba i zobaczymy :D Będę kontynuował różne scenki rodzajowe . Może jakiś Pan z forum również miał taką historię to chętnie przeczytam, zachęcam do dzielenia się, bardzo motywujące :) Dziękuję i Peace Love V.
urke4

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Dream Walker » 28 cze 2020, o 14:05

W oryginale Wanda Wegner proponowala TSN uzywac do uzdrawiania (w ksiazce „Umysl w walce z choroba i kreacja zdrowego zycia”), na przyklad w wypadku, gdy mamy do czynienia z osoba w spiaczce. Dalej proponuje ona, by zabrac te osobe do „Kliniki” i tam wykonac na niej techniki uzdrawiajace (wyobrazajac sobie te osobe lekko przezroczysta, by lepiej kontrolowowac to, co dzieje sie w jej organizmie).
Dream Walker

Podziękował : 134 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy

Poprzednia strona

Powrót do Relacje międzyludzkie