Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Capra » 21 kwi 2019, o 22:58

Gratulacje! Niech Wam się wspólnie cudownie przyciąga :)
Capra

Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Postprzez MagdaLooney » 22 kwi 2019, o 11:00

Miło czytać takie historie <33
Gratulacje dla Was! <3 <3
" If you can dream it, you can do it! "
MagdaLooney

Podziękował : 293 razy
Otrzymał podziękowań: 451 razy

Postprzez Kaja » 24 kwi 2019, o 20:59

Gratulacje :)
Kaja

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 24 kwi 2019, o 21:09

Dziękujemy wszystkim <3
Dziś przyklepaliśmy termin - 18 kwietnia 2020 <33
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 484 razy
Otrzymał podziękowań: 1873 razy

Postprzez Mrs. Anastasia Grey » 22 maja 2019, o 10:57

Nie zaglądałam tutaj dawno, ale przechodzę obecnie dosyć ciężki okres w swoim życiu, a raczej w swojej głowie i jakoś tak się stało, że tu zajrzałam.
I zobaczyłam to, historię Scarlett.
Jestem w szoku i jestem pod ogromnym wrażeniem :brawo

Scarlett, życzę wam szczęścia z całego serca, łezka w oku się kręci i uważam, że nie przypadkowo coś mnie tknęło, żeby tutaj się zalogować i to na pewno nie był przypadek, że trafiłam na ten post. Musiałam go zobaczyć, żeby się trochę ogarnąć i wziąć się w garść i zobaczyć, że "wszystko się da". Żeby w końcu skończyć z negatywnymi myślami i żeby przerwać to koło ciągłej załamki i depresji.

Scarlett, dziękuję Ci bardzo i życzę wam obojgu ogromnego szczęścia! <3
Mrs. Anastasia Grey

Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez California » 25 maja 2019, o 22:11

Ze sporym poślizgiem, ale Scarlett, mrO - serdecznie Wam gratuluję <3 Nawet nie wiecie jak niesamowicie cieszę się Waszym szczęściem i również będę zazdrościła Waszym dzieciom :D a tak na marginesie to czułam, że między Wami coś święci :devil
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie." Earl Nightingale
California

Podziękował : 39 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Postprzez Scarlett » 26 maja 2019, o 16:22

Najciekawsze jest to, że dobre kilka osób mówiło nam, że coś czuło, że między nami coś się dzieje - jeszcze zanim my sami to zauważyliśmy :lol:
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
mrO
Scarlett

Podziękował : 484 razy
Otrzymał podziękowań: 1873 razy

Postprzez sol » 31 maja 2019, o 19:17

Od wczoraj myśl moja krązyła lekko wokół Scarlett i forum.
Zagladam... :D ... gratulacje , bardzo pięknie :kwiatek Życzę Wam dużo dobrego, szczęścia :kwiatek

ps. U mnie też coś się zadziało. *Dziwna* sytuacja, moje jeszcze dziwniejsze zachowanie, które zauwazyłam już po tym, jak klamka zapadła. Zupełnie nie rozumiejąc siebie samej, pomyślałam... * a niech tam, widac tak miało być, co ja się będę ze Wszechem kopać*.
Reasumując, poznałam fajnego człowieka, który nasze *zapoznanie* ujął - tak chyba mialo być, ja tam nie wiem, jakas siła wyższa. Od kilku zdań, zamienionych ze mną, powiedział, TO TY ! Ja to wiem ja to czuję. To jest to,czego szukałem po całym świecie przez ponad 20 lat. :bigsmile
Może za jakiś czas, ja podzielę się czymś pozytywnym , kto wie ?

Miłości ! :kwiatek
sol

Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez Oleander » 23 cze 2019, o 14:11

Hej , próbowałam wyszukać na forum mój problem, ale nie udało mi się znaleźć nic (może to też kwestia złego szukania). Dlatego napiszę co mnie gryzie. Odkąd wdrożyłam w swoje życie stawianie na siebie, prawo przyciągania i pozytywne myślenie, jest fajnie, aczkolwiek po czasie rzucił mi się w oczy pewien schemat odnośnie nowych relacji. Poznaje kogoś – o spoko, ale nie ekscytuje się, dalej robię swoje . Z upływem czasu i poznawania się staję się zaciekawiona jak to się rozwinie, widzę też zainteresowanie z drugiej strony. Spotykamy się dalej, jest sympatycznie, ja stwierdzam , że lubię tę osobę, czuję, że mogłabym pójść o krok dalej.. i wtedy wszystko się sypie. Druga strona traci zainteresowanie, przestaje się odzywać. A ja ani nie zachowuje się desperacko wobec tego człowieka, nie jestem nachalna, ale też pokazuję, że nie jest mi obojętny. Nawet nie zdążyłam pomyśleć czegoś w stylu ‘boje się że to nie wypali’. Myślę, ze swoje nastawienie mogę przestawić słowami ‘na spokojnie, nie ten to następny’. Ale po tych kilku ‘następnych’ , którzy zamilkli po tym jak sami pokazywali, ze im zależy, zapala się czerwona lampka z napisem "WTF". I teraz wychodzi dla mnie na to, że może najlepiej by było jakbym miała cały czas nastawienie takie jak na początku - wywalone. Ale przecież w związkach czy jakichkolwiek relacjach nie o to chodzi… Nie wiem czy ktoś z was ma na to jakiś pomysł albo radę, jeśli tak to będę wdzięczna. Może dowiem się , że jednak robię coś źle czego nie widzę.
Oleander

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Slonce » 24 cze 2019, o 12:14

Może być tak, że na poziomie energetycznym masz w sobie lęk, że dany schemat się pojawi. Może Twoja podświadomość kieruje się przekonaniem, że na początku znajomości jest w porządku, a później coś się psuje. Ona tylko niczym sługa wypełnia Twoje rozkazy. Nie wystarczy, że na poziomie umysłu twierdzisz, że nie masz ciśnienia, bo jak zauważyłaś emocje mają silny ładunek sprawczy. Zastanów się też, co tak naprawdę myślisz o sobie, czy kochasz siebie, czy uważasz, że zasługujesz na wszystko co najlepsze, w tym na szczęśliwą miłość. Czy w głębi duszy nie boisz się być relacji? Bo może być tak, że w głębi duszy masz obawy i przez to sama sabotujesz dalszy rozwój tych znajomości. Nie możesz też próbować "mieć wywalone w relacji", tego się nie da udawać. Cała ta swoboda musi wypływać z Ciebie naturalnie - w takim sensie, że jesteś szczęśliwa sama ze sobą, a jednocześnie nie kryjesz tego, że chcesz stworzyć z kimś związek. Podałam Ci sugestie, a teraz praca należy do Ciebie – wsłuchaj się w to, co tak naprawdę czujesz i na pewno znajdziesz odpowiedź :)

Za ten post autor Slonce otrzymał podziękowanie od
Oleander
Slonce

Podziękował : 157 razy
Otrzymał podziękowań: 231 razy

Poprzednia strona

Powrót do Relacje międzyludzkie