Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Scarlett » 17 wrz 2018, o 18:37

PS Sprawdź PW :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 459 razy
Otrzymał podziękowań: 1674 razy

Postprzez ekwidyn » 17 wrz 2018, o 22:23

Już Ci odpisałem. Trochę dziś jestem zalatany i dopiero teraz wszedłem na forum :)
ekwidyn

Podziękował : 15 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez believe » 6 paź 2018, o 19:34

Cześć wszystkim! Czytam wątek od jakiegoś czasu i jestem jakoś na 150 stronie, ale przyznam,ze omijam posty niektórych osób takich jak Emilia bo wajby spadać zaczęły momentalnie.. ale oprócz tego już mam pare swoich ulubienic co mega dobrze czyta mi się ich rady i były odpowiedzią na wiele moich pytań za co jestem mega wdzięczna :)
Nawet czytając komentarze widziałam pare tego typu,ze ktoś się zastanawiał nad czymś,wchodzi i nagle widzi odpowiedz w komentarzu i tak samo ze mną jest przesuwając strony, aż się uśmiecham sama do siebie jak to czytam :bigsmile
I tak trochę o mnie to.. Trafiłam tutaj bo chciałam naprawić pewna relacje i teraz już pare dni odkreowuje ją i w przeciągu tych dni odezwało się do mnie już dwóch facetów z którymi za czasów gimnazjum ’kręciłam’.
I chciałam jeszcze dodać,że medytuje od paru miesięcy, a właściwie uczę się dopiero,ale co naprawdę fajne to trafiłam w komentarzach na słowo DWUPUNKT i nawet zastanawiam się teraz nad warsztatami :) plus próbuje pozbyć się nadmiernego potencjału- właściwie zdałam sobie sprawę ze w sferze serca byłam za każdym razem podczas medytacji tylko różni się u mnie tym ze w pewnym momencie podczas sfery NIC przechodzi mnie dreszcz i koniec. Myśli płyną.
Jest masa chyba rzeczy które chciałabym tutaj przedyskutować jak patrzę na to co wydrukowałam :bigsmile
Aaaa może cos jeszcze- mam małe sukcesy przyciągania i nawet ostatnio widzę coraz więcej sytuacji które sama tworze i tak mi przyszła myśl ze jak mi tyle wychodzi to może przyciągnę sobie takiego Jamesa Rodrigueza- mieszkamy w tym samym państwie wiec wydaje się realne hahaha!! :lol:
Cieszę się ze w końcu się zalogowałam i od teraz będę częścią tego forum :lovki :lovki
Zeby było śmieszniej- skończyłam to sobie pisać w notatniku i akurat dostałam mejla z aktywacja mojego konta na który czekałam od jakiejś godziny :D
believe

Podziękował : 0 raz

Postprzez Scarlett » 6 paź 2018, o 19:45

Dobry wieczór :bear
Jak Cię zainteresował dwupunkt to zachęcam do wzięcia udziału w dwupunktowej niedzieli - ostatnie 24h na zapis, a szkoda jak przepadnie ci ten żywioł zanim się tu rozkręcisz :brawo
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 459 razy
Otrzymał podziękowań: 1674 razy

Postprzez believe » 6 paź 2018, o 20:45

Zrobione! Nie mogę się doczekać ☺️☺️
believe

Podziękował : 0 raz

Postprzez Clover » 11 paź 2018, o 23:10

Długo się zastanawiałam czy otworzyć nowy wątek, czy napisać tu- piszę tu, bo mimo wszystko przedstawię wszystko zwięźle ale w razie pytań odpowiem :)
Żeby przyciągnąć miłość musicie być miłością. To najbardziej banalne, co mogę powiedzieć ale jest to prawda.
Nie wiem dlaczego bałam się mówić o tym tutaj, nie wiem chyba bałam się że bańka pryśnie i wszystko wróci do tego, jak było- tylko, że nie mogło bo ja nie byłam ta sama. Mówię głośno: znalazłam go!
Szukałam pod każdym kamieniem, w każdej dziurze i na okropnej dyskotece. Znalazł się zupełnie przypadkiem, w momencie kiedy tak naprawdę wiem, że nie jest mi potrzebny- bo mam siebie, a ja jestem najważniejsza.
Błądziłam długo, różne techniki i wiele różniastych metod przyciągania. Kilka niedobrych dla mnie ale potrzebnych związków- efekt mojego upartego przekonania, że no teraz to musi być ten! W końcu takiego właśnie w technice opisywałam- przystojny brunet, ciemne oczy, chemia taka, że aż loki na głowie się prostują! No i rozczarowanie, kiedy to znowu nie to. Miałam ogromne jedno bardzo ciężkie rozstanie, z którego bardzo długo nie mogłam wydobrzeć i kosztowało mnie to sporo nerwów, sporo pewności siebie i generalnie sporo mojej wartości jako kobiety. W końcu wzięłam się za siebie, od strony fizycznej bo uznałam że to na początek będzie najlepsze- coś tam zaczęłam sobie ćwiczyć, powolutku żeby się nie zniechęcić. Do tego dodałam małe afirmacje odnośnie siebie. Później większe! Lekkie medytacje, słuchanie miłosnych piosenek (piosenki zawsze mi pomagają, szkodzą też ale to z moją pełną świadomością już teraz) bo w końcu co, kurcze blade kocham SIEBIE!
Tak siebie pokochałam, kocham do tej pory, że mało co mi przeszkadza, oczywiście mogłabym być bardziej produktywna, mniej spać czy mieć lepszą cerę ale koniec końców i tak jestem najlepsza- dla siebie :)
I tak właśnie tą miłością do siebie przyciągnęłam mojego mężczyznę, on chyba też musi choć trochę uważać, że jestem najlepsza bo ten pierścionek na palcu nigdzie nie idzie! :P Oczywiście nie jest taki, jakiego opisywałam w listach czy innych rzeczach- jest lepszy i mówię to z pełną odpowiedzialnością- najlepszy dla mnie!
Bardzo dużo też pomógł mi dwupunkt (Scarlett <3), który bardzo mnie oczyszczał, wykonywałam go sama kiedy tylko miałam ochotę I na co akurat czułam, że mam zrobić.
Także powtarzane już kilka razy ale prawdziwe- najpierw pokochaj siebie, żeby ktoś też Cię pokochał :)

Za ten post autor Clover otrzymał podziękowania - 13
Anka12, Asuna, cabochard, Catalina, domi, Garden, Lilly079, Mela, mrO, niweleta, Scarlett, SnowWhite, Wenus21
Clover

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Postprzez Mela » 14 paź 2018, o 16:51

Clover, pięknie napisałaś! Wszystko układa się pięknie jeśli tylko kochamy siebie :P
Mela

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Poprzednia strona

Powrót do Relacje międzyludzkie