Odkreowywanie relacji - efekty, przykłady

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: Odkreowywanie relacji - efekty, przykłady

Postprzez sigg » 15 mar 2018, o 19:54

Hej Mandala, ja też sobie odkreowuję relację z jednym panem ;) Nie Ex, historia wygląda tak, że jemu zależało na mnie, ja zachowałam się coż...jak wariatka, a on związał się z inną i nie udało mi się już tego odkręcić.
I tak go sobie odkreowuje, wizualizuję i zobaczymy. Nie ma jakiegoś ciśnienia, ale chciałabym żeby nasza historia się jeszcze nie skończyła ;)

Ja wiem, że to jest trudne i brzmi jak ostatni banał, ale exowie wracają i wszystko zaczyna się lepiej układać gdy pokochasz siebie i skupisz się na sobie. Zrób sobie świadomy urlop od tęsknoty i myślenia o exie np. na tydzień i poświęć ten czas tylko na siebie. Tęsknota, smutek i te negatywne emocje nic nie dają, on od tego nie wróci. Najlepsza praca którą można wykonać na rzecz powrotu jakiejś osoby do naszego życia to, moim zdaniem, odkreowywanie i wirtualna rzeczywistość/slajdy plus dobre emocje. Sama tak działam, zobaczymy :mrgreen:
sigg

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Mandala » 21 mar 2018, o 12:24

:kwiatek :kwiatek Dzięki, to się wspierajmy, co? ;-)

Ja wykonalam gigantyczną pracę nad sobą, wewnętrzną i zewnętrzną. Nie leżę i płaczę, żyję dalej - ale łatwo nie jest. ;-) Ale masz rację, na 100% nie jestem uwolniona.

Odnośnie Ciebie, zrobienie "wariatki" z siebie (wiem z doświadczenia) zmienia tylko te relacje, w ktorych facet wie czego chce (tzn rozsadnie mysli). To sie zdarza jednak rzadko, bo facet kieruje sie w dzialaniu testosteronem i swoim ego. (takie moje zdanie). Kobieta tez nie kieruje sie (niestety) glowa w relacjach miedzyludzkich, bo gdyby tak bylo, wszystkie mialybysmy piekne zwiazki. Juz to wiem, ze nie chodzi o bycie idealna, a o bycie prawdziwa.

Trzymam kciuki za Ciebie, trzymaj tez za mnie :)
Mandala

Otrzymał podziękowań: 3 razy

Postprzez Mandala » 21 mar 2018, o 12:26

P/S Czym jest wirtualna rzeczywistosc???
Mandala

Postprzez Scarlett » 21 mar 2018, o 12:48

Mandala napisał(a):P/S Czym jest wirtualna rzeczywistosc???

viewtopic.php?f=35&t=586#p23946
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 459 razy
Otrzymał podziękowań: 1680 razy

Postprzez Mandala » 21 mar 2018, o 15:15

Dziekuję! ;)
Mandala

Postprzez MałaMo » 16 maja 2018, o 14:08

Cześć dziewczyny <3 <3 <3

Od 3.05 robię odkreowywanie relacji. Opiszę wam po krótce dotychczasową relacje. Poznaliśmy się z Marcinem na początku zeszłego roku, od samego początku nadawaliśmy na tych samych falach, czułam, że znam go od wieków i jestem pewna, że jest moja bliźniaczą połówką. Tą relację ciężko opisać słowami, prawdziwa bezwarunkowa miłość <33 Zaczęliśmy być razem od początku maja, zamieszkaliśmy razem od początku sierpnia (wyjechałam dla niego za granicę). Nasz związek był bezkonfliktowy, spokojny, idealny choć problemy się zdarzały. Jednak zdawaliśmy sobie sprawę, że są to problemy w naszym wnętrzu, które uzewnętrzniają się w związku. Mocno razem weszliśmy w duchowość i rozwój. Z różnych powodów za granicą nie mogłam się odnaleźć (przestałam się rozwijać, zamykałam się w sobie, ciężko było mi tam funkcjonować) i teraz wiem, że myślami sprawiłam, że się rozstaliśmy. Często myślałam o tym, że wrócę do Polski sama, bo on nie będzie chciał dla mnie wrócić. Sprawiłam, że zamiast bezwarunkowej miłości zaczęłam oczekiwać, wymagać. I na pewno tez wkroczył tu strach. No i wróciłam do Polski sama. Zadziałało prawo przyciągania, było to silniejsze ode mnie a poza tym nie znałam jeszcze wtedy prawa. Rozstaliśmy się pod koniec stycznia tego roku. On zerwał tłumacząc to tym, że nie potrafi teraz być w związku, że nie potrafi dać mi takiej miłości jaką by chciał. Chcę najpierw pokochać siebie żeby móc tworzyć prawdziwy związek. Oczywiście na początku było mi ciężko, jednak po kilku rozmowach i jego wsparciu zrozumiałam całą sytuację i w pełni ją zaakceptowałam, uszanowałam. Teraz twierdzę, że podjął bardzo dobrą decyzję bo oboje teraz stawiamy na swój rozwój czego nie potrafiliśmy robić, gdy byliśmy razem pod koniec.
Nasza relacja dalej istnieje, jesteśmy przyjaciółmi. Czasami piszemy lub rozmawiamy przez telefon z racji odległości. No i przyleciał do mnie miesiąc temu na kilka dni.
Robię odkreowywanie relacji bo coś mówi mi, że ta historia nie jest zakończona. A nawet jeśli jest to chcę po prostu się od tego uwolnić.
Z tym, że czytałam o tym, że jest Wam przez ten proces lepiej, że czujecie, że się uwalniacie. U mnie tak jest i nie jest. Z jednej strony czuję się wolna od niego, mam poczucie, że co ma być to będzie (czuję bezwarunkową miłość). Jeśli kiedyś mamy być razem fajnie, jeśli nie też będzie dobrze. Jednak tęsknie za nim cały czas. Od czasu jak zaczęłam odkreowywać jakby bardziej. Może nie myślę o nim non stop ale jest w moich myślach, dużo rzeczy mi o nim przypomina. Tęsknota bierze się stąd, że nie myślę o przeszłości, nie zadręczam się nią jednak chciałabym żeby był ze mną teraz. I nawet jeśli tęsknie to uśmiecham się do swoich myśli :)

Czy robię coś nie tak? Skąd ta tęsknota? Może macie dla mnie jakieś cenne rady.
Ściskam mocno <33
MałaMo

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Wenus21 » 16 maja 2018, o 14:42

Rady? Rady w większości przypadków są takie same.Zajmij się sobą ,swoim życiem i dobrym samopoczuciem. Nie walcz z tym co czujesz i daj sobie po prostu czas :) .

Zachęcam poczytać wątki o związkach, na pewno znajdziesz tam wiele przydatnych postów :D
"Sekretem zmiany jest skupienie całej energii - nie do walki ze starym - a do budowania nowego."
Wenus21

Podziękował : 92 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Postprzez Mandala » 21 maja 2018, o 10:36

Hej MałaMo.

Kiedyś wpadł mi w ręce super artykuł Redaktor Bezczelna - że ludzie, na których przestało Ci zależeć - wracają. http://www.redaktorbezczelna.pl/2017/06 ... ie-na.html

To co ja mogę Ci powiedzieć ze swojego doświadczenia - STAY STRONG i zostaw gościa! Nie odkreowuj relacji, nie przyciągaj, nie afirmuj i nie wizualizuj. Odetnij się całkowicie, nie podglądaj instagrama czy facebooka, nie interesuj się z kim on spędza wieczór. To łamie serce...

Jeśli wróci, to będziesz miała satysfakcję (radość, szczęście - wybierz dla siebie właściwe), że wrócił. Jeśli nie - szybciej zapomnisz.

Nie do końca jestem przekonana, że poztywne myślenie o relacji działa na ex'a. Czy bezwarunkowa miłość.

Ja przyciągałam, afirmowałam, czekałam - dostałam pozytywny feedback dopiero po 2,5 roku. Ale myślę, że jest pozytwny tylko dlatego, że stanełam na nogi, fizycznie nie proszę go o powrót i nie mamy kontaktu. On wie, że go kocham. To nic nie zmienia, tylko łechce jego ego.

Myślę, że z niektórymi facetami (nie typu miśki, ale taki to raczej Cię nie zostawi) to 2 kroki w tył. Najgorzej pogodzić się, że on może już Cię nie kochać. Ale ... jak powiedziała moja mama:

- Miej trochę honoru, nie chciał Cię, odszedł - zniszcz i zapomnij.
- Ale mamo, ja go kocham
- A myślisz, że inne kobiety, które odchodzą, bo ich facet zdradza nie kochają? Kochają, ale są silne. Musisz być silna.

Trzymam za Ciebie kciuki <3 Jak powiedziała Wenus21 daj sobie czas. I odetnij się, on Cię znajdzie jak będzie chciał.

Za ten post autor Mandala otrzymał podziękowanie od
Miriam
Mandala

Postprzez Carrie_Bradshaw » 21 maja 2018, o 13:07

Czy odkreowanie moze tez wpłynąć na bliska osobę osoby, na ktora robimy odkreowanie?
Dokładnie 30 dnia osoba z rodziny mojej osoby odkreowujacej dostała jakiegos ataku szału na moj widok, co nigdy nie miało miejsca.Odgrazjac sie ze zepsuje nasz zwiazek. :shock:
A zeby było śmieszniej facet którego odkreowalam w końcu sie określił i powiedział, ze chce byc ze mna.Tez 30 dnia ;> Ja chciałam głownie zobojętnieć, ale mówiłam sobie, ze ma byc co bedzie, byle dobre dla mnie.No i teraz nie wiem.. :thinking
Carrie_Bradshaw

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Scarlett » 21 maja 2018, o 13:29

Nie sądzę. Może po prostu Cię nie lubi.
Nie przejmuj się i rób swoje ;)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Carrie_Bradshaw
Scarlett

Podziękował : 459 razy
Otrzymał podziękowań: 1680 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie