Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Scarlett » 4 kwi 2018, o 14:49

A uwazasz, ze ja mam tylko teorie? I Twoim zdaniem w przyjazni nie ma uczuc?
Przyciaganie relacji polegq na uczuciach, chyba, ze chcesz tylko zobaczyc te osobe.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 440 razy
Otrzymał podziękowań: 1523 razy

Postprzez szaroniebieska » 4 kwi 2018, o 15:22

mrO napisał(a): Osobiście wyeksploatowałem te słynne przyciąganie osób do "porzygu". Nie ma dla mnie osoby, której nie byłbym wstanie "przyciągnać", są tylko bariery myślowe, które temu zapobiegają. Ale poprzez Wiarę w to że Tak będzie i pozostawieniu reszty Wszechświatowi/Bogowi/CokolwiekTamChcesz będzie tak jak Ty chcesz.

Moje pytanie było skierowane było wprost do tego co napisał mrO z czystej ciekawości już abstrahując o przyciąganiu uczuc relacji itd. Aczkolwiek mógł Cię zmylić mój poprzedni post. Na jakiej podstawie uważasz zatem, że uważam że nie masz teorii? ;)
szaroniebieska

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez anka1981 » 12 kwi 2018, o 18:27

Witajcie, chcę się z Wami podzielić moim nowym odkryciem. Nie do końca jestem pewna czy akurat ten wątek jest odpowiedni ale mam wrażenie, że to po czytaniu tego wątku powstało we mnie nowe przekonanie, które dzisiaj zauważyłam i postanowiłam je zmienić.
A mianowicie... wątek jest długi i burzliwy. Czasem inspirujący i motywujący a czasem... mniej.
Dzisiaj uświadomiłam sobie, że powstało we mnie przekonanie, że moje pragnienie bycia w związku jest złe. Bo świadczy o tym, że nie kocham siebie itp. Że skoro chcę być w związku to znaczy, że mam problem z akceptacją siebie. A przecież to nie musi być prawda. Dzisiaj postanowiłam pokochać moje pragnienie! Właśnie dlatego, że kocham siebie to chcę dla siebie jak najlepiej. A w związku czuję się cudownie. I dzisiaj postanowiłam przestać temu zaprzeczać.
Stworzyłam listę zdań do afirmacji, żeby zmienić moje przekonanie, które powstało we mnie w ciągu ostatnich kilku miesięcy czytania tego forum.
Kocham moje pragnienie
Moje pragnienie jest dobre
Zasługuję na realizację mojego pragnienia już teraz
Moje pragnienie jest wystarczająco silne by się zrealizowało
Takie odkrycie, którym chciałam się podzielić z tymi, w których pojawił się lęk, że ich pragnienie świadczy o tym, że mają problem z miłością własną. To jest przejaw mojej miłości do siebie - pokochać moje pragnienia!

Za ten post autor anka1981 otrzymał podziękowania - 2
Mal, mrO
anka1981

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez mrO » 13 kwi 2018, o 13:56

@anka1981

Cała ta podróż, którą każdy z nas przechodzi jest osobistą sprawą. Jeśli to co robisz czynni ciebie szczęśliwą i dobrze ci z tym, to po prostu rób tak dalej .
:brawo
mrO

Podziękował : 65 razy
Otrzymał podziękowań: 207 razy

Poprzednia strona

Powrót do Relacje międzyludzkie