Medytacja SunMoon

medytacje, muzyka relaksacyjna itp.

Re: Medytacja SunMoon

Postprzez Scarlett » 18 sty 2018, o 23:39

Możesz to sobie robić ile razy chcesz, bo przecież nikt Ci nie zabroni. Ale sens dwupunktu oraz metod kwantowych (więc i także SunMoon) jest taki, że skoro raz to zrobisz, to już jest dokonane. Kiedy ciągle będziesz powtarzać, oznacza to, że ciągle siedzisz w tym samym miejscu. A tym samym zmiana stoi.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
cabochard
Scarlett

Podziękował : 454 razy
Otrzymał podziękowań: 1654 razy

Postprzez cabochard » 19 sty 2018, o 08:26

No właśnie dlatego zapytałam bo np. w Silvie trzeba powtarzać do skutku. Dzięki za odp:)
Siddh happens
cabochard

Podziękował : 40 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Postprzez Scarlett » 19 sty 2018, o 13:07

Co w Silvie trzeba powtarzać do skutku? :shock:
Jestem po wszystkich kursach Silvy i z tego co ja wiem - jeśli chodzi o przyciąganie czegokolwiek - to wszelkie techniki należy robić raz. Czy to jest nocna sugestia, czy zwierciadło umysłu, czy holo-widzenie. To są typowe techniki na przyciągnięcie celu. I "powtarzanie ich" to nie robienie całej techniki, tylko ewentualne wizualizacje później tego efektu końcowego (czyli np. wizualizacji w zwierciadle umysłu, ale tylko w białej ramie). Ale zrealizowany cel, to już sygnał, że to jest, a nie rozpoczynanie od początku. W jakiejkolwiek technice, jeśli raz coś zaprogramujesz, to już do tego nie wracasz. Tj. nie powtarzasz techniki w ten sam sposób. Bo wracanie pokazuje podświadomošci siedzenie w punkcie wyjścia.
A to że można sobie potem robić drugie etapy techniki, czyli np. wizualizować ten cel, to już nie cała technika. To normalna wizualizacja. Ale już wizualizacja celu. Tegp, że JUŻ to masz, więc nie musisz programować. We wszelkich technikach (abstrahując już od Silvy), chodzi o takie zaszczepienie, że juź coś masz, aby naprawdę stało się to faktem. Bo o czym przekonasz umysł, to stanie się rzeczywistością. Dlatego np. w zwykłej wizualizacji ważne jest aby odczuwać coś wszystkimi zmysłami, tak jakbyś naprawdę coś jadła, gdzieś tańczyła itp.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
megip1
Scarlett

Podziękował : 454 razy
Otrzymał podziękowań: 1654 razy

Postprzez cabochard » 19 sty 2018, o 22:16

Scarlett, wysłałam Ci PW o co mi chodzi z tym powtarzaniem
Siddh happens
cabochard

Podziękował : 40 razy