Medytacja SunMoon

medytacje,muzyka relaksacyjna itp.

Re: Medytacja SunMoon

Postprzez Rose » 9 mar 2017, o 21:01

Super! To troszkę się dziś pobawię :devil
Wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń :sun
Rose

Podziękował : 44 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Postprzez Scarlett » 9 mar 2017, o 21:07

Jasne, że nie robisz nic złego kiedy wizualizujesz kogoś konkretnego :) Nie możesz komuś zaszkodzić myślami dlatego wszystkie chwyty dozwolone.
Pamiętam na starym forum wielkie akcje o wizualizację konkretnej osoby. Tak jak kiedyś pisałam w poście o sugestii nocnej:
Scarlett napisał(a):W ogóle nie ma czegoś takiego, że możemy wysłać komuś sugestię w złym momencie :lol: To nie dzieje się na takiej zasadzie, że czarujemy kogoś, a ta osoba gdziekolwiek się znajduje, staje bezwolna a z otwartych ust cieknie jej ślina, a potem robi wszystko jak takie zombie :lol:
Sugestia to nie czary-mary. Osoba programowana odbierana naszą sugestię jak swoją własną myśl. Po prostu o tym pomyśli, a czy to zrobi? Jak będzie chciała to zrobi? Jak jest często nagabywana przez jakąś myśl to pewnie zrobi to w końcu na zasadzie "A niech mi tam...", ale przede wszystkim należy spełnić warunki programowania nocnego ;)
Nie raz na pewno mieliście w życiu sytuację kiedy odzywacie się do kogoś bo najdzie Was taka ochota, a ten ktoś Wam mówi "O, właśnie o Tobie myślałem" albo "Wczoraj o Tobie myślałem". To też pewnego rodzaju sugestia, mniej świadoma, ale jednak. Tak to działa.
Nie dajmy się zwariować ;)

To samo dotyczy wizualizacji.

A co do tego jak wykonujesz SunMoon. Jakkolwiek byś to robiła to robisz to dobrze - z takiego założenia wychodź. Napięcie i opory biorą się właśnie również z tego, że ludzie chcą perfekcyjnie wykonać technikę bo myślą, że to technika przyciąga. Naprawdę nie ma znaczenia skąd idzie słońce a skąd księżyc. Podobnie jest z tradycyjnym dwupunktem. Za dużo jest myślenia typu: czy już jestem w Polu Serca? Czy dobrze trzymam ręce? Kurczę, nie ma fali kwantowej... To może robię coś źle?
To sprawia problemy, analizowanie. Jeśli analizujemy czy wykonaliśmy jakiś proces dobrze czy źle, wówczas poddajemy to w wątpliwość.
Nie wątp. Podziałało? To znaczy, że wykonałaś dobrze właśnie tak jak zrobiłaś :)
Tak, jak słusznie napisałaś - ciężko Ci coś wyjaśnić bo to wyobraźnia. Każdy ma swoją. Nawet jakbym opowiadała Ci kogo spotkałam w drodze z pracy to pewnie w Twojej głowie byłby inny niż ten, którego ja widziałam, bo bazowałabyś na opisie.
Robiąc coś, nadajesz temu znaczenie i to ma w sobie tę "moc". Także jakkolwiek będziesz sobie wyobrażała słońce i księżyc, ktoś inny i tak zrobi to inaczej i także mu zadziała :) Najlepiej rób jak czujesz i nie sugeruj się tym jak wykonują to inni. :kwiatek
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1293 razy

Postprzez Rose » 9 mar 2017, o 21:14

Powoli wszystko staje się dla mnie jasne :sun A powiedz mi, napisałaś w tym komentarzu "przede wszystkim należy spełnić warunki programowania nocnego". Co to jest to programowanie nocne? Czy ma to coś wspólnego z techniką Wandy Wegener? Czy wystarczy w przypadku SunMoon po prostu wizualizować przed snem? Za pierwszym razem właśnie tak zrobiłam, nie robiłam żadnych programowań tylko leciałam z techniką od razu :D
Rose

Postprzez Scarlett » 9 mar 2017, o 21:18

Programowanie nocne to z Silvy... Nie patrz na to - cytując to chodziło mi o to na jakiej zasadzie odbywa się przyciąganie do siebie drugiej osoby.
Bo pamiętam jak kiedyś na starym forum admin robił akcje, że to zło i manipulacja. A nie jest to żadna manipulacja bo wszystko dzieje się w naszych myślach. Nawet jeśli w nich kogoś zastrzelisz to ten człowiek będzie żył. Zaszkodzisz sama sobie wysyłaniem złej energii. A jeśli ktoś miałby go zastrzelić to on sam to sobie przyciągnie. To nie tak, że ktoś traci świadomość i leci jak ćma do światła.
Wzajemne przyciągnięcie się do siebie wynika z tego, że się zrezonowaliście (jakby to Abraham powiedział - dopasowaliście wibracyjnie). I jedna i druga strona musi na to zezwolić. To wszystko odbywa się już na poziomie podświadomym. Wizualizuj Was razem jeśli daje Ci to radość :sun Bo o to chodzi w wizualizacjach - o radość, lekkość, poczucie jakby już tak było. Ale jednocześnie bądź otwarta i zobacz co pięknego przyniesie Ci życie :) Bo albo to będzie on, albo ktoś lepszy. Niczego nie wykluczaj <3
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Rose » 9 mar 2017, o 21:22

Dziękuję Ci Scarlett :przytul: Rozwiałaś moje wątpliwości :sun
Rose

Postprzez Scarlett » 9 mar 2017, o 21:34

Proszę :przytul:

Dodam jeszcze, że według mnie i dla mnie samej, jedną z najbardziej magicznych i cudownych rzeczy w PP jest właśnie otwarcie się na możliwości. Nawet jeśli upieramy się, że bardzo kochamy pana X i chcemy tylko jego, ALE jednocześnie nie buntujemy się przeciw czemuś lepszemu jeśli owa lepsza okazja miałaby się trafić, wtedy naprawdę dzieją się piękne rzeczy :sun
Kiedy poznałam swojego faceta z listy, byłam bardzo zaskoczona. Otóż ja cały czas, zanim go poznałam, myślałam, że jestem zakochana w kimś innym. Nie przyciągałam tej osoby obsesyjnie, ale zdarzało mi się o nim wizualizować, bo wizualizacje są normalną sprawą i robią to nawet osoby, które nie wierzą w PP albo nie wiedzą o jego istnieniu. Często też o nim myślałam, czasem tęskniłam. Ale ZAWSZE byłam otwarta na to, że może mnie spotkać coś lepszego. ZAWSZE byłam zwolenniczką tego elementu PP i ZAWSZE powtarzałam to nawet na starym forum, nawet wtedy kiedy prawie 2 lata temu chciałam przyciągnąć konkretną osobę. Po prostu tak miałam. Bo zawsze byłam czlowiekiem dla którego szklanka jest do połowy pełna.
No i co? Kiedy poznałam faceta z listy, tamten przestał dla mnie istnieć i już nie istnieje i istnieć nie będzie. A to dlatego, że przekonałam się na własnej skórze, że JEST COŚ LEPSZEGO. Śmiałam się sama z siebie jak ja mogłam być tak zaślepiona kiedyś :lol:
Także naprawdę polecam poczucie tej magii otwarcia się na możliwości.
Ale też nie skreslania tego co sprawia nam przyjemność, na przykład wizualizacji pana X. Bo to może być pan X, prawda? Nie można też tego wykluczyć :sun bo my naprawdę więcej nie widzimy niż widzimy. Nie ma co się ograniczać :D
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Slonce » 10 mar 2017, o 14:37

Według moich doświadczeń z SunMoon idealna poprawność wykonywanie nie ma aż tak dużego znaczenia. Wczoraj miałam turbomanifestację, zrobiłam go trochę niedbale i sprawa rozwiązała się po 10 minutach :) Kolejna sprawa także się zmanifestowała. Tak więc nie ma co przywiązywać wagi do tego, czy poprawnie wykonujemy daną technikę, bo wszystko zaczyna się od Nas :) Ale fajnie jak tak wszystko się "samo" spełnia :)
Slonce

Podziękował : 125 razy
Otrzymał podziękowań: 191 razy

Postprzez Rose » 10 mar 2017, o 16:06

Ja wczoraj przed snem chciałam zrobić technikę. Najpierw trzeba się zrelaksować, a ja tak się zrelaksowałam, że aż zasnęłam :lol: I zrobiłam to w autobusie w drodze do pracy. Tak mnie to pochłonęło, że pół godziny minęło jak 5 minut :sun
A Ty Scarlett jak robisz dwupunkt w miejscach publicznych to się nie boisz, że odlecisz? :lol:
Rose

Postprzez Rose » 10 mar 2017, o 16:08

Slonce napisał(a):Według moich doświadczeń z SunMoon idealna poprawność wykonywanie nie ma aż tak dużego znaczenia. Wczoraj miałam turbomanifestację, zrobiłam go trochę niedbale i sprawa rozwiązała się po 10 minutach :) Kolejna sprawa także się zmanifestowała. Tak więc nie ma co przywiązywać wagi do tego, czy poprawnie wykonujemy daną technikę, bo wszystko zaczyna się od Nas :) Ale fajnie jak tak wszystko się "samo" spełnia :)

O jeju to życzę Ci więcej takich turbomanifestacji. Wspaniała sprawa <3
Rose

Postprzez Scarlett » 10 mar 2017, o 18:16

Już pisałam, że dwupunkt wykonuje się na pełnej świadomości :D
Carl Gustav Jung
Scarlett

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Medytacje