Medytacja SunMoon

medytacje,muzyka relaksacyjna itp.

Re: Medytacja SunMoon

Postprzez Rose » 10 mar 2017, o 20:55

No tak, ale jednak trochę odpływasz podczas wizualizacji ;) Przynajmniej ja tak mam. Tak się wczuwam, że zapominam co jest dookoła mnie.
Wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń :sun
Rose

Podziękował : 44 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Postprzez Scarlett » 10 mar 2017, o 20:56

Po warsztatach naprawdę nie muszę nigdzie odpływać :D Można robić nawet dwupunkt jadąc samochodem, szukając parkingu lub - co sama zrobiłam - zdając egzamin państwowy na prawo jazdy :D
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1293 razy

Postprzez Rose » 10 mar 2017, o 21:06

Racja. Ja to bardziej mówię tutaj o SunMoon. Dwupunkt to w innym wątku, ale sama napisaś, że to też jest dwupunkt. To mnie zmyliło :thinking
Wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń :sun
Rose

Podziękował : 44 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Postprzez mmss » 11 maja 2017, o 10:21

Dzisiaj w pracy poczułam chęć zrobienia szybkiej medytacji. To jednak nie była SunMoon, ale skupiłam się na okolicy serca i wyobrażałam sobie kulę ciepła (chociaż zawsze można to podciągnąć pod słońce ;) ) i po chwili poczułam jakby ktoś ciągnął mnie za ramiona (?) głowę (?) do góry. Wyprostowałam się jak struna i czułam jakby moje ciało trochę "wyszło z siebie". Co to było?

Przepraszam, ale nawet nie wiem w jakim wątku mogę umieścić to pytanie :)
mmss

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 11 maja 2017, o 10:29

Wiesz, myślę, że ciężko określić dokładnie co to było i nie ma to znaczenia. Niepotrzebne jest doszukiwanie się znaczeń i nazewnictwa. Bez wątpienia weszłaś w pole serca, a jeśli to co poczułaś na końcu było ostatecznie przyjemne, dobre dla Ciebie itp. to znaczy, że tak po prostu miało być - efekt Twojej medytacji, wejścia w pole serca.
Bardzo często kiedy naprawdę się odrealnimy, wczujemy w 100% w pole, wejdziemy w naszą czystą świadomość, to ciało (które jest tylko hologramem i "opakowaniem" na tym świecie), zaczyna robić to co najlepsze dla niego. Bardzo często przy wykonywaniu dwupunktu zdarzają się nastawienia ciała itp. Ogólnie każdy nasz problem jest gdzieś umiejscowiony w ciele. Szerzej pisałam o tym w wątku o dwupunkcie. Np. ból kolana nie musi oznaczać tego, że coś dzieje się z kolanem (nie musi, choć może - żeby nie popadać w skrajności), ale np. w tym miejscu osadził się jakiś problem, załóżmy z pracą. Zrobisz dwupunkt na kolano, ale rozwiąże się sytuacja w pracy. Zmienisz pracę albo poprawią się w niej warunki i kolano po prostu przestaje boleć. Dlatego przy dwupunkcie należy być już świadomym i w pełni otwartym, rozumieć pewne prawidła. Tak to działa. Nie zastanawiaj się co to było - jak dla mnie wykonałaś dwupunkt i Twoje ciało zrobiło coś z pewną energią. Co się zmieniło? Zobaczysz w najbliższym lub dalszym czasie. Kiedy ja wykonuję komuś dwupunkt, to on zawsze działa, ale czasem widać to od razu a czasem później. Później widać to u osób, które na razie są zbyt zblokowane i mają zbyt dużo oczekiwań co do procesu. Kiedy już zapomną, wówczas zaczną zauważać zmiany, ale pewnie nie powiążą ich z dwupunktem, bo minęło za dużo czasu. Ludzie myślą i oczekują, że np. zrobię dwupunkt i nagle zadzwoni szef z podwyżką, a jakiś superfacet/superbabka zaczną stukać w okna, że chyba chcą z nimi być.
Żeby puzzle ustanowiły całość, wszystkie porozrzucane lub pogubione elementy trzeba po kolei poukładać. Tak samo z efektami po pracach z dwupunktem czy polem serca (a rozpisałam się o tym, bo jak nic byłaś w polu serca i jak nic coś się zadziało z ciałem).

Pozwól na to i już o tym nie myśl :)
Wątek ok, bo medytacja SunMoon oparta jest na dwupunkcie :)
A jak dla mnie to zrobiłaś medytację, ale weszłaś w pole serca :sun
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1293 razy

Postprzez mmss » 11 maja 2017, o 10:50

Dziękuję. Było to tak niesamowite uczucie,że musiałam napisać. bo zazwyczaj jak już zabierałam się za medytacje to tylko uspokajałam umysł. I juz to puszczam i nie myślę :)
mmss

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez wolves » 25 lip 2017, o 22:02

WRESZCIE przeczytałam wątek jeszcze raz, miałam przetestować na sobie ten rodzaj medytacji, ale ciągle zapominałam :D
od "tradycyjnego" Dwupunktu i innych rzeczy zrobiłam sobie przerwę, 0 technik zdrowia doda :D ale jako, że w pracy miałam czas to postanowiłam to wykorzystać... no i cóż, poczułam się lekko i przyjemnie, z dobrym przeczuciem na temat przyszłości, czyli jak to zawsze bywało po Dwupunkcie, zapewniony spokój w pracy do końca dnia, plus miałam dwa telefony od pań rekruterek :) więc fajna rzecz, a w zasadzie to już nawet nie pamiętam w jakiej intencji robiłam :lol: nie chcę znowu zbliżyć się do miejsca gdzie mam jakieś oczekiwania, chciałam sobie podwyższyć wajby, które w ciągu ostatnich paru dni u mnie walały się po podłodze.
Także pozytywnie <33
wolves

Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 70 razy

Postprzez Carrie_Bradshaw » 13 sie 2017, o 09:22

Moja pierwsza medytacja... dwa dni później urzeczywistniło się moje pragnienie :sun: fajne to!
Carrie_Bradshaw

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Poprzednia strona

Powrót do Medytacje