Medytacja czy Oobe - zapadanie ?

medytacje,muzyka relaksacyjna itp.

Re: Medytacja czy Oobe - zapadanie ?

Postprzez Scarlett » 30 sie 2017, o 22:15

No w każdym razie jeśli ktoś jest zainteresowany OOBE to niech sobie nie zawraca głowy Silvą bo nic mu to nie da ;)
Ostatnio dałam Kmicicowi w prezencie książkę Roberta Noble'a - "OOBE. Drugie życie poza ciałem. Jak opuszczać ciało, przewodnik praktyczny" więc może najlepiej jakaś literatura na początek :)
Myślę, że opisane są tam nurtujące pytania autora wątku.
Szczerze? Ja nigdy nie miałam jakichś odjazdów podczas stanów alfa czy theta oprócz charakterystycznego "szarpnięcia" ciała w dół (lub poszczególnej części ciała). Takie szarpnięcie oznacza wówczas wejścia na głębszy, zdrowszy stan umysłu.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Kmicic
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1293 razy

Re: Medytacja czy Oobe - zapadanie ?

Postprzez Born1975 » 30 sie 2017, o 22:24

Ja zmodyfikowałem Silvę, dodając do tej metody trochę huny. Wykorzystywałem też Silvę do wywołania OOBE. Czy Silva się przyda w wywołaniu OOBE komuś innemu, tego nie wiem. Sama metoda Silvy pewnie nie, ale jak ją połaczyć z czymś innym, to kto wie. A co do książek, to tak jak pisałem wyżej książki Bruce'a Moena i Roberta Monroe. Jest jeszcze kilku innych autorów, ale nie pamietam ich nazwisk, a te dwa co podałem zna każdy, kto się trochę interesuje tym tematem.

Teraz uwaga. Pierwsza książka Monroe jest napisana bardzo prostym językiem, dwie pozostałe zrozumiałem jak przeczytałem "Rozmowy z Bogiem" Walscha. Co do książek Moena, to czytałem tylko jego pierwszą książkę, ale nie pamietam co on dokładnie opisuje.

Co do LD to polecam poczytać Adama Bytofa-w necie legalnie za free mozna ściągnąc jego książke, jej tytuł o ile dobrze pamietam to "Oneironautyka".
Wild and free :D
Born1975

Podziękował : 812 razy
Otrzymał podziękowań: 513 razy

Poprzednia strona

Powrót do Medytacje