Błyskawiczne trzecie oko

medytacje,muzyka relaksacyjna itp.

Błyskawiczne trzecie oko

Postprzez Born1975 » 5 sie 2017, o 21:03

W opisie poniższego filmu jest ostrzeżenie, że jest to bardzo silne i faktycznie tak jest. Nie wiem co będziecie czuć słuchając tego nagrania, tego co ja czułem... ciężko opisać słowami. Tych nagrań znajdziecie więcej (na tym samym kanale), ja podaję link tylko do tego, które przesłuchałem.

P.S. Polecam słuchać przez słuchawki.
Follow your dreams. They know the way :D
Born1975

Podziękował : 812 razy
Otrzymał podziękowań: 513 razy

Re: Błyskawiczne trzecie oko

Postprzez Scarlett » 5 sie 2017, o 21:06

Słabizna dla kwanta :P
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1291 razy

Postprzez Born1975 » 5 sie 2017, o 21:07

Scarlett napisał(a):Słabizna dla kwanta :P

Ciekaw jestem, co napiszesz po wysłuchaniu tego nagrania.
Born1975

Postprzez Scarlett » 5 sie 2017, o 21:09

To co napisałam :)
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Born1975 » 5 sie 2017, o 21:13

Mnie nie chodzi o to, czy będąc po kursie dwupunktu potrafisz otworzyć trzecie oko, ale o odczucia.

Jako ciekawostkę napiszę, że ostatnio na FB natknąłem się na wypowiedź Kasi Ś. która potwierdziła to, do czego ja doszedłem całkiem sam :D
Born1975

Postprzez Scarlett » 5 sie 2017, o 21:16

Rozumiem, że to Twoje superhipermegawowwowwow odkrycie, ale pracuję na trzecim oku od jakiegoś czasu. Głównie zainteresowałam się tym po SIS, dodawałam tu technikę na kontakt telepatyczny poprzez trzecie oko, na dwupunkcie to umocniłam, dwupunktuję przy trzecim oku i często słucham nagrań stymulujących.
Nie napisałam, że to nagranie jest słabe dla nowicjusza, bo nie wiem jakie jest. Ja nim nie jestem - jestem po kwantach i dla mnie jest to słabizna. Aczkolwiek cieszę się, że na Tobie zrobiło takie wrażenie i pomogło :)
Moje odczucia pracy z trzecim okiem na początku wiązały się ze sporym bólem głowy. Tak sporym, że aż chciało mi się wymiotować. Teraz to już... jakby to powiedzieć... chleb powszedni. Praca z trzecim okiem, nie ból głowy. Pracując na trzecim oku, odczuwam charakterystyczny dla mnie stan. I tak jest czy słucham nagrań, czy jestem w polu serca czy cokolwiek innego.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Born1975 » 5 sie 2017, o 21:22

Scarlett napisał(a):Nie napisałam, że to nagranie jest słabe dla nowicjusza, bo nie wiem jakie jest. Ja nim nie jestem - jestem po kwantach i dla mnie jest to słabizna.

Ta część Twojej wypowiedzi zainteresowała mnie najbardziej i mam jeszcze jedno pytanie z tym związane. Czy takie nastawienie jak jest w cytowanej wypowiedzi nie powoduje jakiegoś samoograniczenia? Nie chodzi mi teraz tylko o to nagranie, ale ogólnie. Skąd u osób po kursie dwupunktu jest ta pewność, że nie ma lepszej drogi?
Born1975

Postprzez Scarlett » 5 sie 2017, o 21:28

Ja pierdziele Dream, Ty czasem jesteś jak ściana ;)
O moje ograniczenia nie musisz się martwić, ale o swoje....?
Nie wątpie, że tylko ta część mojej wypowiedzi najbardziej Cię zainteresowała, bo po co czytać opinię o pracy z trzecim okiem, prawda? Wstawiasz nagranie i piszesz, że zastanawiasz się co inni będą czuć. No to do jasnej cholery, piszę co czuję :)
Znam to nagranie. To, że wstawiłeś je przed dziesięcioma minutami nie oznacza, że właśnie je odkryłam. I piszę, że dla osoby, która pracuje już na trzecim oku, nie jest to nic wowowowow. Powoduje to u mnie takie same odczucia jak przy innych nagraniach stymulujących trzecie oko (btw. właśnie przy takich nagraniach najlepiej mi się dwupunktuje) lub kiedy po prostu samoczynnie wykonuję dwupunkt - taki już odruch sobie wyrobiłam.
Wybacz, że nie dokonałeś tym nagraniem żadnego odkrycia w moim życiu - chciałeś opinii innych, ja wyraziłam swoją. To, że nie zawiera ona pieśni pochwalnych i nie jest może taka jaką byś chciał, to wciąż jest opinia. Czy takich już pisać nie można? Czy to, że to nagranie nie powoduje u mnie efektu WOW jest moim ograniczeniem? I gdzie ja napisałam, że nie ma dla mnie lepszej drogi? Kto jak kto, drogi Dreamie/Bornie, ale ja jestem otwarta na wiele rzeczy - sama staram się do tego motywować ;)
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Born1975 » 5 sie 2017, o 21:34

Wiesz dlaczego zadałem takie pytanie? Bo we wrześniu jest kurs dwupunktu w Katowicach i chcę pójść na ten kurs, ale będzie się to wiązało dla mnie z wzięciem urlopu i prawdopodobnie większej ilości tego urlopu niż sądziłem wcześniej. A Ty jesteś po dwupunkcie, więc się pytam o opinię.
Born1975

Postprzez Scarlett » 5 sie 2017, o 21:38

Ale co ma piernik do wiatraka bo ja już serio nie rozumiem....

Po pierwsze (wracając do tematu dyskusji) - to, że teraz otwierasz trzecie oko albo otworzysz je dopiero na warsztacie nie ma znaczenia. Możesz iść na niego i może Ci przypasować, wyniesiesz coś z niego i będziesz zachwycony jak ja albo nie da Ci nic i będziesz siedział na krześle i zastanawiał się "Co ja tu robię?!" (też są takie osoby - bo to trzeba czuć. Faith, Dwukryształkowa -> Filip :haha: )

Po drugie - jak kogoś Pole ciągnie to się nie zastanawia nad urlopem, wolnym itp. Wszystko zgrywa się tak abyś znalazł się w tym miejscu. Tak że o to nie musisz się martwić.

Po trzecie - nadal nie wiem co ma Twoje pytanie do ostatniego posta.... Co ma Twój urlop do mojego rzekomego ograniczenia? Boisz się, że po warsztacie będziesz "ograniczony" tak jak ja niby jestem? ;)
Carl Gustav Jung
Scarlett

Następna strona

Powrót do Medytacje