Błyskawiczne trzecie oko

medytacje,muzyka relaksacyjna itp.

Re: Błyskawiczne trzecie oko

Postprzez Born1975 » 5 sie 2017, o 21:45

Scarlett napisał(a):Po trzecie - nadal nie wiem co ma Twoje pytanie do ostatniego posta.... Co ma Twój urlop do mojego rzekomego ograniczenia? Boisz się, że po warsztacie będziesz "ograniczony" tak jak ja niby jestem? ;)

Tylko, ze ja nie napisałem, że jesteś w jakiś sposób ograniczona, a zadałem pytanie czy to nie prowadzi do ograniczenia. Nie boję się, że mnie to w jakikolwiek sposób ograniczy.

Scarlett ja się spotkałem z różnymi opiniami na temat dwupunktu. I wiesz jaka mi się najbardziej spodobała? Taka, w której była mowa, ze dwupunkt to jest bardzo dobra metoda, ale niekoniecznie dla każdego. Być może nie jest też dla mnie, po prostu tego nie wiem.... A jak nie wiem to pytam osób, które uważam za kompetentne w temacie.
Wild and free :D
Born1975

Podziękował : 812 razy
Otrzymał podziękowań: 513 razy

Postprzez Scarlett » 5 sie 2017, o 21:52

Ale Dream, ja nie jestem w stanie powiedzieć Ci, czy ta metoda będzie dla Ciebie odpowiednia czy nie. Ty musisz to czuć. Musisz czuć, że Cię to interesuje, kręci. Nikt oprócz Ciebie nie jest w stanie tego stwierdzić. Jeśli tak Ci się ułoży, że będziesz mógł pójść to skorzystaj i pójdź. Wtedy zobaczysz czy to jest to i czy będziesz z tego korzystać. Ja jestem zachwycona, ale nie jest powiedziane, że każdy musi. Tak jak z Silvą - ja byłam i jestem nadal, ale nie każdy jest. To jest kwestia indywidualna. Ktoś woli jeść kiełbaskę z ketchupem a ktoś z musztardą...
Jeśli z kolei nie ułoży Ci się aby pójść to widocznie nie Twój czas. O tym było też mówione na warsztacie. Jeśli to Twój czas to choćby nie wiem co, będziesz miał możliwość i gotowość by zrobić warsztat. Jeśli teraz nie jesteś tego pewien to po co pójść? to cudów w Twoim życiu nie zrobi tak jak i Silva nie zrobiła z kilkoma użytkownikami, którzy pomyśleli, że coś się zmieni w ich życiu jeśli zrobią kurs rekomendowany z takim entuzjazmem jak mój.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Born1975
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1293 razy

Postprzez Born1975 » 5 sie 2017, o 21:55

I taka odpowiedź mnie zadowala :D
Wild and free :D
Born1975

Podziękował : 812 razy
Otrzymał podziękowań: 513 razy

Postprzez Scarlett » 5 sie 2017, o 22:00

PS Nie rozumiem w jaki sposó dwupunkt miałby prowadzićdo ograniczenia. On ograniczenia burzy, a otwiera zupełnie inną, pełną możliwości drogę. Mimo że zrobiłam dwupunkt, nie zamknęłam się tylko na dwupunkt i w ogóle. Po dwupunkcie zrobiłam jeszcze drugi stopień Silvy, mimo że na co dzień już z tego nie korzystam. W październiku pojadę do Krakowa na ULTRA i to dlatego, że nadal mnie to kręci (bo pewnie nie będę z tego na co dzień korzystać - a może będę? nie wiem jeszcze co tam będzie) Nadal odkrywam wiele rzeczy, bawię się programowaniem i afirmacjami. Kocham rozwój i nigdy nie stanę w miejscu, bo zrobiłam kiedyś dwupunkt. Rozwój jest niekończącą się drogą.
Dwupnukt na pewno rozjaśnia wiele kwestii z tej kwantowej drogi, która często jest tutaj zamiatana pod dywan. Wyjaśnia konstrukcje, działanie i pokazuje, że mimo tego iż wygląda to magicznie, to żadną magią nie jest.
I to mi wiele dało, dzieki temu czuję się ze swoją wiedzą na tyle kompletna ile mogę... A wiem, że nie wiem wszystkiego i pewnie nigdy w życiu się nie dowiem.

Na drugi raz proszę Cię abyś jasno klarował swoje pytania, bo czasem mam wrażenie, że lubisz jak się pali.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1293 razy

Poprzednia strona

Powrót do Medytacje