Częstotliwości solfeżowe (Solfeggio Frequencies)

medytacje,muzyka relaksacyjna itp.

Re: Częstotliwości solfeżowe (Solfeggio Frequencies)

Postprzez TheMe » 5 lip 2017, o 17:56

Od prawie trzech tygodni słucham tych dźwięków tzn. przerabiam każdy dźwięk osobno ;)
Pierwsze 7 dni słuchałam 174 Hz na słuchawkach, przy sprzątaniu itd czułam straszny spokój więc postanowiłam tak przerobić wszystkie pokolei :sun bez oczekiwań poprostu wiem że moje ciało tego słucha i mu dobrze :haha:
Ostatnio edytowano 5 lip 2017, o 19:24 przez TheMe, łącznie edytowano 2 razy
Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach <3
Lewis Carroll – Alicja w Krainie Czarów
TheMe

Podziękował : 213 razy
Otrzymał podziękowań: 125 razy

Postprzez Scarlett » 5 lip 2017, o 19:06

Bardzo dobrze na nich pracujesz :sun
Z tymi częstotliwościami jest tak jak z wchodzeniem po schodkach - należy iść po kolei, jeden z drugim. Na Platformach też zaczynamy od najniższych w kierunku tych najwyższych. Każdy poziom powinno się przerobić, choć wiem, że niektórych kusi żeby usiąść na jednym schodku bez liczenia się, że są inne - nawet niżej :devil
Istotne jest jednak aby przerobić każdą częstotliwość. Ponieważ często to, co miałaby nam odblokować wyższa częstotliwość, nie ruszy na dłuższą metę jeśli nie odblokujemy czegoś z niższego poziomu :sun
Jak wiecie, ja przy tych częstotliwościach dwupunktuję - dobieram odpowiednie częstotliwości do tematu intencji. No chyba, że robię szybki dwupunkt np. na parking albo miejsce w restauracji :D
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
TheMe
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1290 razy

Postprzez Born1975 » 5 lip 2017, o 20:30

Scarlett napisał(a):Bardzo dobrze na nich pracujesz :sun
Z tymi częstotliwościami jest tak jak z wchodzeniem po schodkach - należy iść po kolei, jeden z drugim. Na Platformach też zaczynamy od najniższych w kierunku tych najwyższych. Każdy poziom powinno się przerobić, choć wiem, że niektórych kusi żeby usiąść na jednym schodku bez liczenia się, że są inne - nawet niżej :devil
Istotne jest jednak aby przerobić każdą częstotliwość. Ponieważ często to, co miałaby nam odblokować wyższa częstotliwość, nie ruszy na dłuższą metę jeśli nie odblokujemy czegoś z niższego poziomu :sun
Jak wiecie, ja przy tych częstotliwościach dwupunktuję - dobieram odpowiednie częstotliwości do tematu intencji. No chyba, że robię szybki dwupunkt np. na parking albo miejsce w restauracji :D

Ok, a co z natywnym 432 Hz? Co jak słucham tylko tej częstotliwości?
Follow your dreams. They know the way :D
Born1975

Podziękował : 811 razy
Otrzymał podziękowań: 512 razy

Postprzez Scarlett » 5 lip 2017, o 21:55

dream75 napisał(a):Ok, a co z natywnym 432 Hz? Co jak słucham tylko tej częstotliwości?

To nie jest częstotliwość solfeżowa. Nie wszystko co ma "hz" jest częstotliwością solfeżową. Te, które są, zostały opisane w pierwszym poście tego wątku.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Born1975 » 5 lip 2017, o 22:45

Scarlett napisał(a):
dream75 napisał(a):Ok, a co z natywnym 432 Hz? Co jak słucham tylko tej częstotliwości?

To nie jest częstotliwość solfeżowa. Nie wszystko co ma "hz" jest częstotliwością solfeżową. Te, które są, zostały opisane w pierwszym poście tego wątku.

Hmmmm według tej strony
http://kwantowarodzina.blogspot.com/201 ... eggio.html jest, choć na innych nie ma jej opisanej. Ja napisałem wyżej, że jest natywna i tak właśnie ją traktuję. Ale pytałem o coś trochę innego, ale teraz zapytam trochę inaczej. Czy korzystniej (dziwne słowo w tym kontekście) byłoby słuchać dźwięków pokolei tak jak to opisałaś wyżej, czy jeśli słucham tylko 432 Hz, to nie ma to większego znaczenia?
Born1975

Postprzez Scarlett » 5 lip 2017, o 22:50

Sorry, pomyliłam z 440hz - bo ta nie jest solfeżowa.

Najlepiej jest słuchać po kolei. Tzn. nie cały czas, ale np. przez tydzień najniższą, potem tydzień wyższą itp. To, że będziesz słuchać cały czas jednej, nie zniweluje tego co może np. poprzednia albo jeszcze poprzednia. Rozumiesz? Na końcu słuchaj tej, którą najlepiej odbiera Twój umysł. mi najlepiej podchodzi 852hz. Przy tym mam genialne odjazdy :D
Albo taką, którą dostosowujesz konkretnie dla Twoich potrzeb w danym momencie. Ale na początek drogi z częstotliwościami, należy po prostu zająć się nimi od początku.
Na Platformach, kiedy przerobimy już najniższa, raczej do niej nie wracamy w naszych wspólnych, cyklicznych wejściach na Platformy, które absolwenci mają co jakiś czas.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Born1975
Scarlett

Postprzez Born1975 » 5 lip 2017, o 23:00

Scarlett napisał(a):Sorry, pomyliłam z 440hz - bo ta nie jest solfeżowa.

Najlepiej jest słuchać po kolei. Tzn. nie cały czas, ale np. przez tydzień najniższą, potem tydzień wyższą itp. To, że będziesz słuchać cały czas jednej, nie zniweluje tego co może np. poprzednia albo jeszcze poprzednia. Rozumiesz? Na końcu słuchaj tej, którą najlepiej odbiera Twój umysł. mi najlepiej podchodzi 852hz. Przy tym mam genialne odjazdy :D
Albo taką, którą dostosowujesz konkretnie dla Twoich potrzeb w danym momencie. Ale na początek drogi z częstotliwościami, należy po prostu zająć się nimi od początku.
Na Platformach, kiedy przerobimy już najniższa, raczej do niej nie wracamy w naszych wspólnych, cyklicznych wejściach na Platformy, które absolwenci mają co jakiś czas.

440 Hz w tej chwili jest dla mnie ciężkostrawialna. Po około dwóch miesiącach słuchania 432 Hz muza, która leci w radio brzmi dla mnie tak bardzo dziwnie.... Nie wiem, ale po prostu czuję różnicę.

Postaram się słuchać pokolei, choć najwięcej jest 432 Hz, no i może jeszcze 528 Hz-taką tworzy mój znajomy, chyba już podawałem wczesniej jego kanał na YT, a jak nie to macie tutaj: https://www.youtube.com/channel/UC56sHe ... L6QzFIFDXQ

Dzieki Scarlett za odpowiedź :D
Born1975

Postprzez Slonce » 6 lip 2017, o 07:48

Wcześniej nie byłam przekonana do dźwięków solfeżowych, ale od wczoraj zaczęłam słuchać tego pierwszego i wrażenia są pozytywne ;) Przede wszystkim niesamowicie odpręża, pojawia się taka łatwość wizualizacji i skupienie. Będę stopniowo oswajać z coraz wyższymi częstotliwościami i zobaczymy :)
Slonce

Podziękował : 125 razy
Otrzymał podziękowań: 191 razy

Postprzez osa » 6 lip 2017, o 11:16

Fajnie się słucha. Nie mam mega dużo czasu żeby wszystkich wysłuchać pod rząd. Na razie zapodaję pierwszą :) 174 Hz posłucham przez kilka dni, a potem kolejne :)
osa

Podziękował : 80 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Postprzez emerald » 1 sie 2017, o 22:30

Od jakiegos czasu słucham właśnie tych Toma Soltrona(na razie tylko pierwszych 6) i myślę że naprawdę mogą poruszyć energię jeśli wyciszymy umysl i pozwolimy im swobodnie przepływac przez ciało. Po żadnych takich 'nagraniach' nie czułam się coraz lepiej. Polecam z czystym sumieniem
nie zostawiaj swoich wibracji samopas
emerald

Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Medytacje