Częstotliwości solfeżowe (Solfeggio Frequencies)

medytacje,muzyka relaksacyjna itp.

Re: Częstotliwości solfeżowe (Solfeggio Frequencies)

Postprzez wolves » 22 sie 2017, o 22:36

Aaależ odpłynęłam przy solfeżach!
Puściłam sobie na YT składankę gdzie wszystkie częstotliwości lecą po kolei, doszłam do 528 Hz (a to i tak z 40 minut słuchania non stop), zrobiłam przy tym dwupunkt i kwantowe :D jak już wcześniej pisałam, nie robię już praktycznie żadnych technik, ale teraz poczułam ochotę i czuję się jak naćpana :lol:
A tak na co dzień ich nie słucham, ale coś mnie przyciągnęło ;)
wolves

Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy

Postprzez Carrie_Bradshaw » 27 sie 2017, o 18:13

Ja również słucham, najfajniejsze jest to, że zupelnie zapominam, że słucham czegokolwiek, tak mi jakos fajnie, a godzine pozniej dopiero sie lapie na tym, ze to juz godzina minela i ze czegokolwiek sluchalam :D
Carrie_Bradshaw

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez wolves » 27 sie 2017, o 23:54

Ja właśnie teraz włączyłam, jakoś tak czuję potrzebę słuchania solfeży, co dziwne, Paul poszedł w odstawkę na parę dni. Jakby moja podświadomość wybierała konkretne rzeczy, które będą dla niej najlepsze :)
wolves

Postprzez Slonce » 28 sie 2017, o 19:52

Ja też lubię te dźwięki, odkąd ich słucham w pakiecie z Mckenną - czuję się jakbym zrobiła jakiś przeskok :D Jest jeszcze lepiej, czuję się spokojniejsza i każda coraz wyższa częstotliwość bardziej mnie pozytywnie zaskakuje (słucham po kolei, etapami)

Ostatnio wróciłam też do słuchania mantr, jeśli ktoś lubi taką muzykę to polecam :)
Slonce

Podziękował : 125 razy
Otrzymał podziękowań: 192 razy

Postprzez wolves » 4 wrz 2017, o 19:51

Teraz też ich słucham w pakiecie, ale coś jest na rzeczy, bo solfeżowe odpalam codziennie, w dawce godzinnej przynajmniej. Bardzo dobrze na mnie działają <33
wolves

Postprzez Carrie_Bradshaw » 5 wrz 2017, o 10:30

U mnie też codziennie :D A słuchacie wszystkich po kolei? ;>
Carrie_Bradshaw

Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez wolves » 5 wrz 2017, o 11:16

Tak, ja słucham takich, które mają wszystkie częstotliwości w jednej składance :)
wolves

Postprzez aleksandra999 » 9 lis 2017, o 15:58

Witam, :przytul: od jakiegoś czasu interesuję się medytacją, prawem przyciągania i tym ,iż każdy z Nas jest kreatorem własnego życia(kilka miesięcy medytacja, z rok temu pierwszy raz natknęłam się na prawo przyciągania.) Bardzo wiele złego przeżyłam za dzieciaka(podstawówka,gimnazjum-zastrzaszanie,wieloletnia przemoc psychiczna) tak więc zaczynałam z lękiem przed ludzmi,depresją,nerwicą , samotnością 100%,nadal czasem się jąkam gdy z kimś rozmawiam,ale odkąd medytuje staję się coraz bardziej pewną siebie kobietą,świadomą swoich wartości. Stosunkowo od niedawna podczas codziennej medytacji trafiłam na YouTube na" Solfeggio" i od tego czasu słucham nawet kilka godzin dziennie tych częstotliwości, początkowo 639 hz słuchany kilka godzin dziennie mam wrażenie,iż zamienił mnie w zupełnie inną osobę choć temat zagłębiam dopiero od ok 2 tygodni. potem doszły 396 hz,417 hz aż obecnie od 2 dni równieżi 528 hz ,741 hz.Może to być dla Was dziwne-ba! dla mnie to dziwne,ale czuje,że staję się zupełnie inna, nawet nie pamiętam jaka byłam te pare tyg temu, zaczynają wracać moje rekacje,zachowania i myśli z przed czasu życia w cierpieniu i nerwach,wychodzi mój prawdziwy mocny charakter i zupełnie inne zdanie na dotychczasowe tematy. Czy to normalne?
Mam do Was małe pytanie- jako ,iż teraz doszło mi więcej częstotliwości do słuchania(zrozumiałam,że na każdym z wyżej wymienionych aspektów mam problem ) nie jestem w stanie poświęcić np całej godziny na słuchanie jednej częstostliwosci,czy jeśli będę np 15 min dziennie sluchac każdej czestotliwosci będzie to miało taki sam efekt jak wcześniej? Prosilabym o poradę,gdyż nie jestem w tym doświadczona.
słucham z YouTube solfieggio ze strony użytkownika "meditative mind" mają tam oni dla każdej czestotliwosci po kilka różnych utworów tak wiec mogę sobie wybrać czy chce z jakimiś bębnami czy zwykłą delikatna,którą zwykle słuchałam ,ale teraz odkryłam,że przez te"bębny" jakoś lepiej mi się slucha i podesle wam przy oazji czego słucham z serii "pure miracle tones".
https://www.youtube.com/watch?v=10cCL_yHwE8&index=3&list=PLIvC1RUXzxRUkaUlAA8UpjztwkX06Xot7

https://www.youtube.com/watch?v=-R2a3Dw0eOM&list=PLIvC1RUXzxRUkaUlAA8UpjztwkX06Xot7&index=4

https://www.youtube.com/watch?v=ZQlL-hlW4OY&list=PLIvC1RUXzxRUkaUlAA8UpjztwkX06Xot7&index=5&t=2s

https://www.youtube.com/watch?v=6aSaZoDlEic&list=PLIvC1RUXzxRUkaUlAA8UpjztwkX06Xot7&index=6

https://www.youtube.com/watch?v=JJT8_-ZYRB4&list=PLIvC1RUXzxRUkaUlAA8UpjztwkX06Xot7&index=7

Byłoby mi bardzo miło gdybyście napisali swoje doświadczenia z medytacją, solfieggo . gdyż na polskim internecie nie ma zbyt wiele osób z takimi doświadczeniami
Czy wiele w Waszym życiu się zmieniło po słuchaniu takich czestotliwosci?
Wspomnę tylko,iż podczas medytacji mam ni stąd ni zowąd dziwne wizje,które czasem się na drugi dzień spełniają,są to drobne rzeczy aczkolwiek nie wiem co o tym myśleć.
życzę wszystkiego dobrego i byłabym szczęśliwa gdybyście napisali jak to u Was było :) :przytul:
aleksandra999

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 9 lis 2017, o 16:02

Olu, mamy już na forum wątek o częstotliwościach solfeżowych - właśnie połączyłam ten który Ty napisałaś, z tym istniejącym.
Na przyszłość bardzo proszę abyś, zanim zamieścisz tutaj nowy wątek, zapoznała się z treściami forum, czy podobny już nie istnieje. Piszemy o tym w punkcie 7 regulaminu forum, który jako nowy użytkownik musisz zaakceptować przed utworzeniem konta. Zapoznaj się z nim, ponieważ jego nieprzestrzeganie ma swoje konsekwencje.

Odpowiedź na swoje pytania oraz doświadczenia naszych użytkowników znajdziesz w istniejącym wątku o częstotliwościach solfeżowych. Używaj wyszukiwarki, ponieważ na forum znajduje się już mnóstwo treści o podobnej tematyce.

Dziękuję.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez aleksandra999 » 9 lis 2017, o 16:10

dziekuje za podłączenie mnie tu ;p . aczkolwiek nie znam się za bardzo na tym forum, jestem tu od kilku chwil a bardzo chciałam opisać swoją historie i aby ktoś mi na nia odpisal :) tak wiec może tutaj ktoś napisze.
aleksandra999

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Medytacje