Częstotliwości solfeżowe (Solfeggio Frequencies)

medytacje,muzyka relaksacyjna itp.

Re: Częstotliwości solfeżowe (Solfeggio Frequencies)

Postprzez aleksandra999 » 9 lis 2017, o 16:17

aczkolwiek grzecznie proszę o odpowiedź czy wiele w waszym zyciu się zmienilo po słuchaniu czegos takiego? bo jedynie tutaj wypisujecie o tym,że fajnie i przyjemnie a ja chciałabym się zagłębić w to od tej strony czy Wasza cała postać jako tako uległa zmianie? zmienily się również zachowania, myśli? czy tak jak ja zdajecie sobie sprawę ,iż staje się się jakby"kims innym"?
aleksandra999

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 9 lis 2017, o 16:25

Jak ktoś będzie miał takie doświadczenia to na pewno odpowie ;)
A nawet jeśli ktoś nie miał takich jak Ty, nie oznacza to, że na Ciebie akurat mogły tak podziałać - bo mogły.
Solfeggio mają wielką moc. Słuchanie konkretnych częstotliwości ulecza sfery, którym poświęcona jest dana częstotliwość. A wiele może się zmienić kiedy uleczy się np. coś odpowiedzialnego za lęki. Jeśli interesujesz się PP to na pewno wiesz, że lęki tworzą blokady, opory albo przyciągają to czego się obawiamy lub inne podobne wibracyjnie rzeczy.
Jeśli częstotliwości te zmieniają to na pewno na plus.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1290 razy

Postprzez osa » 9 lis 2017, o 21:10

aleksandra999 napisał(a):aczkolwiek grzecznie proszę o odpowiedź czy wiele w waszym zyciu się zmienilo po słuchaniu czegos takiego? bo jedynie tutaj wypisujecie o tym,że fajnie i przyjemnie a ja chciałabym się zagłębić w to od tej strony czy Wasza cała postać jako tako uległa zmianie? zmienily się również zachowania, myśli? czy tak jak ja zdajecie sobie sprawę ,iż staje się się jakby"kims innym"?

Ja ci odpowiem po swojemu :)
Słucham tych dźwięków i je lubię, czasem medytuję, czasem słucham innych dźwięków relaksacyjnych. Czy na mnie działają ? tego nie wiem i nad tym się po prostu nie zastanawiam bo przecież wszystko działa jeśli na to przyzwolimy :) . Na pewno nie pochwalę się regularnością i mega efektami związanymi stricte z słuchaniem akurat tych dźwięków bo nie wiem po czym i jakie efekty. Ważne żeby czuć się dobrze :) Jeśli ty czujesz się z nimi dobrze i działają tak jak piszesz to gratulacje <33 Słuchaj ich dalej.
osa

Podziękował : 80 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Postprzez TheMe » 9 lis 2017, o 21:14

aleksandra999 napisał(a):aczkolwiek grzecznie proszę o odpowiedź czy wiele w waszym zyciu się zmienilo po słuchaniu czegos takiego? bo jedynie tutaj wypisujecie o tym,że fajnie i przyjemnie a ja chciałabym się zagłębić w to od tej strony czy Wasza cała postać jako tako uległa zmianie? zmienily się również zachowania, myśli? czy tak jak ja zdajecie sobie sprawę ,iż staje się się jakby"kims innym"?

''Przerobiłam'' wszystkie po dźwięki w kolejności teraz słucham ten na który mam ochotę albo którego intuicyjnie potrzebuję ale mój ulubiony to 528 ;) Słucham codziennie tak już mi weszło w nawyk i tak zmiana jest ale nie wiem czy mogę nazwać ją namacalną....czuję progres w wielu sprawach którego nie umiem nazwać po prostu go czuję. Dźwięki bardzo wyciszają mój wewnętrzny chaos na różnym poziomie.
Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach <3
Lewis Carroll – Alicja w Krainie Czarów
TheMe

Podziękował : 213 razy
Otrzymał podziękowań: 125 razy

Poprzednia strona

Powrót do Medytacje