Medytacja Miłości

medytacje,muzyka relaksacyjna itp.

Medytacja Miłości

Postprzez Margot » 11 cze 2014, o 13:39

Włącz to: i wyobraź sobie coś szczęśliwego, co podpowiada Ci podświadomość, idź za obrazami jakie widzisz. Ja biegałam po łące do domku nad morzem :D
Ale takiej ilości miłości, jak przy słuchaniu tego chyba nigdy nie czułam. Podczas takiej medytacji można wibrować w taki sposób, że wszystko uda nam się przyciągnąć natychmiastowo. Przynajmniej ja miałam tak silne odczucia i autentycznie byłam szczęśliwa słuchając tego, później wizualizowałam swoje zamówienie i niemożliwym jest, żeby się nie spełniło.
Dobry podkład też do afirmacji.
Na mnie zrobiło naprawdę wrażenie od pierwszej sekundy, jestem ciekawa czy na was też podziała, zwłaszcza tych szukających miłości :P
Margot

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Medytacja Miłości

Postprzez xlimonka » 25 cze 2014, o 17:11

Niemożliwym jest, żeby się nie spełniło... :P Czyli się jeszcze nie spełniło? :P I dlaczego to się nazywa medytacja miłości? :D Ten utwór jest przeznaczony do medytacji typowo o miłości czy jak? ;)
xlimonka

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Medytacja Miłości

Postprzez adelina » 11 sie 2016, o 10:18

Jako osoba poszukująca miłości, można tak powiedzieć, nie bardzo to na mnie podziałało, chyba, że wymaga to czasu a tak zazwyczaj jest, więc poinformuję po czasie. Ogólnie sama medytacja miłości bardzo mi się podoba, jest taka "szczęśliwsza".
adelina

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Powrót do Medytacje