Metoda Silvy - Technika Nocnej Sugestii

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Metoda Silvy - Technika Nocnej Sugestii

Postprzez Mia » 27 cze 2017, o 08:03

O 22..
Mia

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 27 cze 2017, o 08:08

To są dwie opcje:
a) on nie spał,
b) musisz poćwiczyć kontakt z podświadomością i wydawanie jej poleceń
:)

Edit: opcja trzecia:
c) być może się obudziłas i nie pamiętasz. to też normalna jak się jest w nocy zaspanym ;)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 493 razy
Otrzymał podziękowań: 1947 razy

Postprzez Mia » 27 cze 2017, o 08:15

On nie spał o 22 czy wcale? ;)

No i pytanie jak ćwiczyć?
Mia

Postprzez Scarlett » 27 cze 2017, o 08:34

Jak ćwiczyć? Staraj się jej mówić co noc aby Cię budziła. Niekoniecznie na technikę :) Po prostu niech Cię budzi. Np. kiedy Ty będziesz najbardziej podatna na sugestię. Im więcej będziesz do niej mówiła i wydawała polecenia, to w końcu zacznie Cię budzić :) Bardzo często ludzie w ogóle nie mają kontaktu ze swoją podświadomością. Mimo że często do nich mówi, to oni nie słuchają. Ona potem też nie słucha. Ćwicz, aż dojdziesz do wprawy :)
I przede wszystkim wrzuć na luz. Nie obudziłaś się? trudno :D Musisz mieć takie podejście.

Mógł tej nocy nie spać - imprezować albo mieć problem ze snem albo wcześnie wstawać. Ja się czasem nie budziłam kiedy mój "idealny" był w pracy :) Wtedy jeszcze go nie znałam, bo technikę robiłam na przyciągnięcie partnera. Dopiero jak się poznaliśmy to się dowiedziałam, że ma służby zmianowe :D
Nigdy nie wiesz jak jest więc nigdy z góry niczego nie zakładaj.
W przypadku tej techniki, podświadomość powinna obudzić Cię, kiedy on będzie najbardziej podatny na sugestię, jest to faza REM.
Scarlett napisał(a):Budzisz się w momencie, kiedy ta osoba jest najbardziej podatna na sugestię :sun Co to znaczy? Jest w tzw. fazie REM. Najszybciej przyswaja wtedy Twoje informacje. Ale... Albo tę sugestię przyjmie albo nie.

viewtopic.php?f=28&t=399&p=17689&hilit=rem#p17689

Choć moim zdaniem powinnaś wyćwiczyć podświadomość.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Mia » 27 cze 2017, o 08:40

Bardzo Ci dziękuję za pomoc, kochana jesteś :)
Być może miał problemy ze snem, albo musiał wstawać w nocy.. taka praca.
Ale ogólnie i tak mam wrażenie, że moja podświadomość mnie nie słucha. Nie ogarniam tego, a bardzo bym chciała :)
Mia

Postprzez Scarlett » 27 cze 2017, o 08:43

Po prostu ją ćwicz :) Rób to ćwiczenie, które Ci poleciłam, ale nie spinaj się jak się nie będziesz budziła np. kilka dni. Jak nie bedziesz miała spiny to też będzie inaczej ;) I staraj się też słuchać intuicji, podążać za pierwszą myslą :)
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Blau » 27 cze 2017, o 09:01

Ja pamiętam jak pierwszy raz robiłam nocna sugestie, a było to jakiś czas temu to byłam w niesamowitym szoku jak to możliwe obudzić się i od razu pierwsza myśl technika :o To był szok. W sumie robiłam kilka razy i w przypadkach dla mnie najważniejszych zadziałała super :)
Blau

Podziękował : 70 razy
Otrzymał podziękowań: 73 razy

Postprzez Blau » 9 lip 2017, o 08:16

Hmmm zastanawiam się czy nie obudzeniem sie w nocy, by zrobić technike może być fakt ze dana osoba ma nas gdzieś? Kiedyś na tej osobie robiłam i się obudziłam bez problemu. Teraz robiłam w odstępie tygodnia dwa razy i nic. Znaczy budzilam się kilka razy ale niestety nie na technikę. Czy to może być przyczyną czy tylko inne typu problemy ze snem tej osoby itp.? A budzimy się zawsze ...
Być może też w stanie alfa się nie wprowadziłam. Kiedyś policzylam od trzech do jednego i się obudziłam. Teraz od 100 i przed robieniem nie czuje żadnego stanu przed sennego ...
Blau

Postprzez Scarlett » 9 lip 2017, o 09:25

Techniki Silvy robi się na alfie - inaczej się nie zaprogramujesz i inaczej nie są skuteczne (w tej technice ponadto uwzględnia się też wolną wolę drugiej osoby). Tak mówił Wójcikiewicz, tak jest napisane w podręczniku. Poza tym jedna zasada: jak zastanawiasz się czy jesteś w alfie, to na pewno w niej nie jesteś :)
Kolejna rzecz - nigdy nie czujesz senności będąc w świadomej, kontrolowanej alfie, na której dokonujesz programowań. Jest to stan w którym znajdujesz się przed zaśnięciem, ale nie czujesz w nim senności. Nie w tej alfie na której Ci teraz zależy. Inaczej na kursach wszysy chodziliby jak zombie.

Blau, daj już chłopu spokój ;)
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Blau » 9 lip 2017, o 10:10

Hehe a skąd wiesz komu nie daje spokoju ;)

No to chyba już jego wola ma mnie dość faktycznie. No cóż trudno. Albo się w ta alfe nie wprowadziłam. To fakt za dużo o tym myślę ostatnio ... ;) trzeba wyluzować i odpuścić totalnie ;) choć łatwe to nie jest ;)
Blau

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP