Metoda Silvy - Technika Nocnej Sugestii

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Metoda Silvy - Technika Nocnej Sugestii

Postprzez Scarlett » 13 mar 2017, o 22:27

Tak, wiesz, masz ją przekonać do siebie :lol: Mówisz jaka jest mądra, jak to zawsze wszystko dobrze robi, podejmuje dobre decyzje a to co chcesz jej zasugerować jest jedną z lepszych i inne takiej bajery :D
I pamiętaj, że nikomu tu nie szkodzisz. Tak jak napisała Black - jakby ktoś ją programował by skoczyła z okna to tego nie zrobi. Każdy sam wybierze czy rzeczywiście tego chce i to zrobi czy nie :)
Od tego tylko zależy skuteczność tej techniki. Od tego czy ta osoba się na to zgodzi. Oczywiście większe prawdopodobieństwo jest wtedy kiedy nie mamy żadnych oporów, wtedy jest większa szansa, że zrezonujemy się z tą osobą :sun Przekazując sugestię, przekazujemy też energię. Także jeśli ktoś przed rozmową kwalifikacyjną chce zrobić technikę i przekonać potencjalnego szefa ale ma milion obaw i oporów to ta sugestia może nie trafić, bo ta osoba odbierze też emocje z jakimi kierujemy daną sugestię.
Dobrze to zrobić raz a porządnie i mieć to w tyłku :D
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Rose
Scarlett

Podziękował : 493 razy
Otrzymał podziękowań: 1948 razy

Postprzez Rose » 13 mar 2017, o 22:35

A jak przechodzi się już do programowania to jakich słów bardziej powinno się używać? Ja chcę albo ja proszę zrób to i to, czy np zrobisz to, zrobisz tamto, czy raczej nie ma to znaczenia?
<33 :bear <33

"Twoja wartość to rzecz stała i nie ma ona nic wspólnego z Twoim zachowaniem i uczuciami. Twoje zachowanie może Ci się w konkretnym przypadku nie podobać, ale nie ma to nic wspólnego z poczuciem Twojej wartości."
Rose

Podziękował : 64 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Postprzez Scarlett » 13 mar 2017, o 22:40

Nieważne czy kontaktujesz się z kimś bezpośrednio czy poprzez Pole i telepatię - bądź uprzejma. Jeśli mi ktoś mówiłby: zrób to, masz zrobić tak itp. to raczej powiedziałabym, że może się giglać :P
Staraj się nie używać trybu rozkazującego, to denerwuje wiele osób kiedy w taki sposób się zwracasz więc nie używaj go także przy innych sposobach komunikacji. Stosuj raczej formy grzecznościowe, uprzejme, np. proszę, mógłbyś, jeśli zrobiłbyś. Wciąż gdzieś tam staraj się połechtać ego :lol:
I też nie bądź natarczywa. Jeśli chcesz zrobić na jedną osobę kilka sugestii to zrób, ale bez przesady. Pozwól sobie na puszczenie tego.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Rose
Scarlett

Postprzez Rose » 13 mar 2017, o 22:48

Scarlett jak zawsze niezawodna, znasz odpowiedzi na wszystkie moje pytania :D Jak coś to będę jeszcze męczyć :hopsa

"Twoja wartość to rzecz stała i nie ma ona nic wspólnego z Twoim zachowaniem i uczuciami. Twoje zachowanie może Ci się w konkretnym przypadku nie podobać, ale nie ma to nic wspólnego z poczuciem Twojej wartości."
Rose

Postprzez Scarlett » 13 mar 2017, o 22:49

Akurat na Silvie się znam :lol:
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Slonce » 14 mar 2017, o 12:18

Zrobiłam tą technikę już dwa razy na różne sprawy - ale tak bardziej na zasadzie "zobaczymy, co będzie". Choć nie ukrywam, że chciałabym, żeby te sprawy rozstrzygnęły się korzystanie :) A Wy robicie jeden raz na jedną sprawę i osobę, czy do skutku? :)
Slonce

Podziękował : 177 razy
Otrzymał podziękowań: 243 razy

Postprzez Śnieżynka » 14 mar 2017, o 18:33

U mnie będzie dziś trzecia noc robienia techniki. Sama nie wiem czy będą dalej ją wykonywać, bo wszystko po staremu.
Śnieżynka

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Rose » 14 mar 2017, o 19:21

Śnieżynka napisał(a):U mnie będzie dziś trzecia noc robienia techniki. Sama nie wiem czy będą dalej ją wykonywać, bo wszystko po staremu.

No z takim nastawieniem to faktycznie lepiej nie rób ;) Pamiętaj, że jeśli pozornie nie ma efektów nie oznacza, że ich nie ma :sun

Rose

Postprzez Slonce » 14 mar 2017, o 19:50

Śnieżynka napisał(a):U mnie będzie dziś trzecia noc robienia techniki. Sama nie wiem czy będą dalej ją wykonywać, bo wszystko po staremu.

Nastawienie to podstawa. Najlepiej mieć je pozytywnie, ale takie lekko obojętne. Ja ostatnio wszystko robię ze zwykłej ciekawości, dla zabawy. Nie mam już oczekiwań, bo jakoś same ze mnie uleciały. Ty robisz ciągle na jedną sprawę?

Powinnaś mieć na uwadze, że minie jakiś czas nim ta energia, którą wysyłasz do matrycy energetycznej odbije się i wróci do Ciebie w postaci manifestacji. Pod warunkiem, że nie będzie blokowana. To tak jak z sadzonkami - sadzisz je i przecież nie wykopujesz, bo nie wzrosły w ciągu trzech dni :) I pamiętaj, że każdy ma wolną wolę i nie musi przyjąć danej sugestii :)
Slonce

Podziękował : 177 razy
Otrzymał podziękowań: 243 razy

Postprzez Marta » 14 mar 2017, o 20:09

A ja budze się na technikę ok. 1 w nocy, dzisiaj obudziłam się tuż po północy, co mnie zdziwiło. Generalnie nie chce mi się wstawać i siadać, ale w końcu to robię. Teraz jestem około 5 nocy.
Marta

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP