Metoda Silvy - Technika Nocnej Sugestii

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Metoda Silvy - Technika Nocnej Sugestii

Postprzez osa » 29 sty 2019, o 23:18

no nie wiem :thinking to raczej nie ta technika
osa

Podziękował : 120 razy
Otrzymał podziękowań: 58 razy

Postprzez Scarlett » 29 sty 2019, o 23:28

Sugestię należy zastosować do kogoś konkretnego. Np. konkretny dostawca, konkretny lekarz, konkretny pracodawca. To nie jest losowe rzucanie w eter na zasadzie "może kogoś trafi". Zwracamy się do konkretnej osoby i "sprzedajemy się" najlepiej jak potrafimy.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 2
Kaja, osa
Scarlett

Podziękował : 493 razy
Otrzymał podziękowań: 1943 razy

Postprzez avada6kedavra » 5 lut 2019, o 15:09

Scarlett napisał(a):Sugestię należy zastosować do kogoś konkretnego. Np. konkretny dostawca, konkretny lekarz, konkretny pracodawca. To nie jest losowe rzucanie w eter na zasadzie "może kogoś trafi". Zwracamy się do konkretnej osoby i "sprzedajemy się" najlepiej jak potrafimy.

To ja już nic nie rozumiem, bo na video z panią Wagner przecież jest ta sama technika, a jest stosowana na "największą ilość potencjalnie dobrych dla nas partnerów", czyli na obce osoby i do tego w liczbie mnogiej...? Pogubiłam się :oops: :roll:
avada6kedavra

Podziękował : 15 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez Scarlett » 5 lut 2019, o 15:25

Zbitek miliona cech tworzy kilka konkretnych osób ;) Jesli ja np. nie mam jakichś cech to nie jestem już w gronie potencjalnych kandydatów prawda?
Poza tym technika Wandy a Technika nocnej Sugestii no coś innego. Pani Wanda była kiedyś wykładowca Silvy, nastepnie odeszła, przerobiła autorskie Metody Silvy i zbija na tym własny hajs :) Niestety sporo nauczycieli PP tak działa.
Jedna z historii opisanych na forum odnośnie sukcesu z Wandą jest fejkiem (kilka osób wie która ;) )
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Scarlett » 5 lut 2019, o 15:32

PS Poza tym z tego co widzę to najlepsze efekty ta technika daje kiedy na końcu zostawiamy jedną osobę a nie kilka potencjalnych. Sama tak robiłam i przerobiłam dwóch listowych.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez avada6kedavra » 5 lut 2019, o 15:38

To kiepska informacja dla mnie, bo nie mam żadnego konkretnego faceta na oku i chciałam przyciągnąć do siebie (i poznać) kogoś zupełnie nowego, kto by posiadał te najważniejsze dla mnie cechy charakteru. :(

Może w takim razie spróbuję przyciągnąć faceta, którego kojarzę wyłącznie z widzenia i tak wstępnie wpadł mi w oko, choć nie mam pojęcia jaki jest i czy jest wolny :bigsmile
avada6kedavra

Podziękował : 15 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez Scarlett » 5 lut 2019, o 15:39

Nie konkretnego, ale że jedyny zostaje na końcu :)
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Quantum » 9 mar 2019, o 20:55

Hej!
Jakiś tydzień temu (właściwie zaczęłam w poniedziałek) postanowiłam spróbować tej techniki, ale z marnym rezultatem.
Pierwszej nocy w ogóle się nie obudziłam. Drugiej obudziłam się i ją zrobiłam, ale jak obudziłam się rano to nie byłam pewna czy ją zrobiłam czy tylko mi się przyśniło. Trzeciego dnia obudziłam się i nie wiedziałam po co i znowu zasnęłam.
I tak każdy dzień do dzisiaj, zasypiam z intencją obudzenia się i zrobienia wszystkiego wg instrukcji, ale jakoś mi nie wychodzi. Czy Wam to wychodziło od razu?

Jednak mimo to chciałam dodać, że przez cały tydzień próbowałam wpłynąć na mojego przyjaciela, z którym mieszkam, żebyśmy zjedli pizze. Dodatkową trudnością było to, że jest on od kilku miesięcy na diecie, której bardzo restrykcyjnie przestrzega, masa, rzeźba i te sprawy i nie ma mowy o żadnych fast foodach i śmieciowym żarciu (chociaż ja nie uważam,ze pizza do nich należy, ale on tak). I tak sobie myślałam przy nim kilka razy, przed zaśnięciem i rano jak jakis narkoman na glodzie "pizza, pizza, chce pizze!" ale chciałam żeby to był jego pomysł. Dzisiaj zapytał czy na obiad zamówimy pizze bo robi sobie cheat day :D

Za ten post autor Quantum otrzymał podziękowanie od
Anka12
Quantum

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez osa » 22 mar 2019, o 10:09

:bigsmile :bigsmile :bigsmile Liczy się efekt końcowy
Chciałaś i masz. Po co zastanawiać się czy poprawnie coś robisz jak efekt zamierzony jest osiągnięty? :dance
osa

Podziękował : 120 razy
Otrzymał podziękowań: 58 razy

Postprzez Angel » 9 kwi 2019, o 21:34

Jest jakaś metoda wprowadzenia się w ten stan? Jakie macie wtedy odczucia? ja nie mam świadomości że jestem w tym stanie więc nie bardzo mogę coś zrobić :/
Angel

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP