Metoda Silvy - Technika Nocnej Sugestii

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Metoda Silvy - Technika Nocnej Sugestii

Postprzez Slonce » 21 lis 2018, o 10:15

Przypomniało mi się :P Jakieś 4 miesiące temu zrobiłam sobie technikę nocnej sugestii. Zrobiłam to zbyt duże słowo, bo po obudzeniu powiedziałam tylko jedno zdanie, żeby ta osoba się odezwała. Bez komplementowania i przekonywania. Nie zależało mi. Zrobiłam i zapomniałam. Jakieś 2 tygodnie temu ta osoba się do mnie odezwała po roku braku kontaktu :D
Slonce

Podziękował : 151 razy
Otrzymał podziękowań: 222 razy

Postprzez Kaja » 13 gru 2018, o 11:06

Witam wszystkich jestem nowa na tym forum :-). Postanowiłam zastosować technikę sugestii na pewną osobę (jestem absolwentką Silvy). Kilka razy obudziłam się powiedziałam coś i poszłam dalej spać. Ku mojemu zaskoczeniu odezwała się do mnie (po dłuższym czasie) osoba o takim samym imieniu. W programowaniu precyzowałam o kogo chodzi: imię, szczegóły itd.
Kaja

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 13 gru 2018, o 11:07

Myślę, że to nie jest powiązane. Odezwała się w sprawie na którą ją programowałaś?
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 479 razy
Otrzymał podziękowań: 1821 razy

Postprzez Kaja » 13 gru 2018, o 13:42

Tak jest powiązana z tą sprawą ale intuicja sugeruje mi kontakt z kimś innym.
Kaja

Postprzez Scarlett » 13 gru 2018, o 13:53

Próbuj dalej :) Intuicja święta sprawa.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Kaja » 13 gru 2018, o 17:08

Dzięki, zabawne jest to że myślałam o kontakcie z tą osobą która się odezwała (a z którą kontakt już się chyba urwał), natomiast z tą drugą (którą sugeruje intuicja) kontakt wydawał mi się bez sensu :).
Kaja

Postprzez Kaja » 17 gru 2018, o 15:34

;) Dzisiaj z kolei nie obudziłam się, ale przyśniło mi się że nawiązałam kontakt z tą osobą. Odbieram to jako sygnał: zadanie wykonane ;)
Kaja

Postprzez poziomka1 » 15 sty 2019, o 18:56

Alter_Ego napisał(a):Technika jest bardzo prosta i skuteczna. Jednak na samym początku przedstawię osobę Jose Silvy.

José Silva, (ur. 11 sierpnia 1914, zm. 7 lutego 1999) - amerykański samouk parapsychologii, jest twórcą nowej gałęzi nauki o nazwie psychoorientologia oraz programu samokontroli umysłu Metodą Silvy. Jak sam twierdził odkrycie że inteligencja ludzka jest w stanie nauczyć się świadomego funkcjonowania przy częstotliwościach mózgu typu alfa i theta, przejdzie do historii jako jedno z najważniejszych odkryć ludzkości.

A teraz przejdźmy do techniki...

Jak już mówiłem technika jest prosta, jednak zmusza nas do pewnego zaangażowania, ponieważ musimy pracować tą techniką w nocy, czyli po prostu obudzić się ze snu co dla niektórych może być wręcz niemożliwe ;).
Technika ta jest idealna gdy na nasze życie mają wpływ inni ludzie (żona, mąż, szef, nauczyciel itp.) ale nie tylko, bo możemy sobie przyciągnąć wymarzoną partnerkę bądź partnera, przyjaciela lub możemy mieć wpływ na samego siebie... w zasadzie, ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.

A teraz technika...

1) Wprowadź się w stan alfa (fale alfa Od 8 do 13 Hz, zmienna amplituda – spoczynkowy, charakterystyczny dla stanu relaksu, odprężenia, gdy leżymy z zamkniętymi oczami, przed zaśnięciem i rano po przebudzeniu.) poprzez liczenie od 100 do 0

2) Gdy dojdziesz do 0 wyraźnie i spokojnie powiedz do siebie "Za chwilę zasnę i obudzę się w momencie kiedy ......... (w zakropkowane wpisujemy siebie lub osobę na którą chcemy oddziaływać) będzie najbardziej podatny na sugestię. Obudzę się i będę wiedział, po co się obudziłem. Obudzę się i zrobię technikę”

3) Gdy obudzisz się wyobraź sobie tą osobę, jej/jego twarz, sylwetkę, kolor włosów lub oczu i zacznij komplementować.

4) Gdy już skończysz komplementować powiedz jej czego oczekujesz od niej

A TERAZ DO ROBOTY ! ! ! STOSOWAĆ TECHNIKĘ I CHWALIĆ SIĘ OSIĄGNIĘCIAMI... NATYCHMIAST :lol:

czy da się tą technikę zastosowac do szukania pracy? chodzi mi o to że nie znam swojego przyszłego pracodawcy, nie wiem jak wygląda itd - czy można wyobrazić go sobie symbolicznie czy ten przekaz jest jednak skierowany do konkretnej osoby?
poziomka1

Podziękował : 13 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez Scarlett » 15 sty 2019, o 20:03

Scarlett napisał(a):To się stosuje na człowieka. Jakbyś miała już iść na rozmowę i zależałoby Ci na tej pracy to wtedy może programować potencjalnego pracodawcę. Mówić mu jaką miałby korzyść gdyby Cię zatrudnił itp.
A tak to raczej nie bardzo ;) bo tu właśnie chodzi o to by komuś coś zasugerować. A twoim przypadku nie masz komu czegoś sugerować... jeszcze :P
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Kaja » 29 sty 2019, o 18:15

Mam pytanie: gdzieś przeczytałam że technika ta może być pomocna w poszukiwaniu np. idealnego lekarza, czy np idealnego dostawcy. Stosował ktoś kiedyś?
Kaja

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP