Metoda Silvy - Technika Nocnej Sugestii

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Metoda Silvy - Technika Nocnej Sugestii

Postprzez balerr » 13 lip 2018, o 12:16

Mam pytanie :-) czy pracując Techniką Nocnej Sugestii z własną podświadomością, można wpłynąć na swoje ciało pod względem fizycznym? Chodzi mi konkretnie o to, że mam małą wadę wzroku i chciałabym to uzdrowić :) wydaje mi się, że czytałam na ten temat w książce Silvy ale to było dawno temu a książka zaginęła w akcji podczas przeprowadzki, dopiero ten wątek mi coś przypomniał o tym :)
Everything is your choice, wake up !
balerr

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez osa » 14 lip 2018, o 08:18

Ja nie jestem specjalistką , ale prędzej podziałaj z programowaniem podświadomości. viewtopic.php?f=3&t=670&p=25949&hilit=NAPS#p25949
Technikę nocnej sugestii wykonujesz na drugą osobę ;)
osa

Podziękował : 107 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Postprzez balerr » 19 lip 2018, o 09:31

Dzięki na pewno zapoznam się z tematem :)
A spytałam ponieważ:
" 2) Gdy dojdziesz do 0 wyraźnie i spokojnie powiedz do siebie "Za chwilę zasnę i obudzę się w momencie kiedy ......... (w zakropkowane wpisujemy siebie lub osobę na którą chcemy oddziaływać) będzie najbardziej podatny na sugestię. Obudzę się i będę wiedział, po co się obudziłem. Obudzę się i zrobię technikę” "

więc wywnioskowałam, że można pracować także ze sobą, może ktoś jeszcze się wypowie :)
balerr

Postprzez Scarlett » 19 lip 2018, o 10:40

Możesz nagrać sobie afirmacje czy inne programowanie, ale nap to jest to samo - wymyślij je tylko użytkownik z innego forum, ot co :)
Zapoznaj sie z watkiem AFIRMACJE. Tam masz wyjaśnione jak programować siebie.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 1717 razy

Postprzez balerr » 23 lip 2018, o 09:55

Dziękuję ;-)
balerr

Postprzez wodnik313 » 14 sie 2018, o 18:05

Czy nocna sugestia jest jak załóżmy zamówienie do wszechświata etc? Chodzi mi, czy tak jak tam nie można pisać "nie" załóżmy " nie będę się spóźniać", czy "nie będę jakaś tam" ? Z góry dziękuję :D
wodnik313

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 14 sie 2018, o 18:53

Nie.
Jest w wątku wyjaśnione bardzo szczegółowo (bardziej niż w podręczniku i na kursie) czym jest ta technika więc nie widzę sensu się powtarzać ;)
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Paula84 » 25 wrz 2018, o 20:50

Witam wszystkich:)

Pisałam tutaj w lutym, odnośnie stosowania techniki nocnej sugestii. Chciałam przekazać coś osobie, na której mi zależy. Nocną wysyłałam ok. miesiąca. Później napisałam jeszcze list do wszechświata i na tym skończyłam. Stwierdziłam, że dam temu czas i trochę odpuszczę. Jest koniec września, TA osoba odezwała się do mnie z propozycją współpracy nad pewnym projektem. Nie jest to zależność szef- pracownik, jesteśmy partnerami. I teraz mamy spotkania, stały kontakt przynajmniej przez najbliższy miesiąc. I teraz pytanie; w sugestiach tak samo jak w listach, przekazywałam pragnienie kontaktu prywatnego, bliskiego, intymnego. Zależało mi, aby ta osoba czuła potrzebę nawiązania ze mną takiej relacji. W tym momencie nawiązała, ale na gruncie ogólnym. Czy jest możliwe, że wszechświat źle to zrozumiał, mimo, że wysyłałam jasne komunikaty, bez zaprzeczania itd. Czy istnieje szansa, że to dopiero początek i relacja jest w stanie rozwinąć się, tak jak sobie marzyłam?? Nie mam doświadczenia w sprawach przyciągania, dlatego bardzo proszę o pomoc, tak jak poprzednio. Można nakierować wszechświat, na to, czego dokładnie chciałam tzn zacząć sugestię nocną ? Dziękuję i przepraszam za chaotyczność. Paula
Paula84

Podziękował : 0 raz

Postprzez Scarlett » 25 wrz 2018, o 20:55

To jest idealny przykład na przyciąganie konkretnej osoby. Można przyciągnąć konkretną osobę (i to Ci się udało, bo macie kontakt), ale nie można przyciągnąć jej uczuć.
Mam dwa zasadnicze pytania:
1. Czy poza tym wątkiem czytałaś forum i wiesz na czym polega PP?
2. Czy od lutego bywałaś tutaj i czytałaś różne nowe rzeczy albo toczące się dyskusje?
Przede wszystkim musisz od tego zacząć. Jesli chcesz takiej relacji z tą osobą to z nią o tym pogadaj. Powiedz co czujesz. Nie uciekaj się do "magicznych sztuczek", bo nie możesz tego sprawić. PP to przyroda a nie magia.
Posłuchaj mojego nagrania o wolnej woli: https://soundcloud.com/forumppnet/jak-t ... wolna-wola

Nie ma czegoś takiego, że "Wszechświat źle zrozumiał". Kim jest ten Wszechświat? Jakiś bożek, któremu oddajesz wszystko co masz? Ty tworzysz swoje życie i każdy inny też je tworzy. PP to nie są zapasy - kto szybciej i kto mocniej przyciągnie, bo człowiek to nie bezwolna marionetka i zrobi tak jak uważa i tak jak CZUJE.
Chciałaś przyciągnąć tę osobę i to ci się udało - gratulacje. A uczucia muszą pojawić się po drugiej stronie i z jej strony i Tobie nic do tego, naprawdę. Możecie się do siebie zbliżyć, ale nawet jeśli się tak stanie, to zapewniam, że to nie zasługa magicznej różdżki, bo takowa nie istnieje.
Musisz zrozumieć jak działa PP, jak działa przyroda i świat. Poczytaj forum, posłuchaj nagrań. Zacznij rozwój osobisty w pełni.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Paula84 » 22 paź 2018, o 10:17

Scarlett , nie odpisywałam, gdyż sytuacja się rozwijała dość dynamicznie. W każdym razie, w ten weekend zakończyłam wspólny projekt z moim wybranym. I coś zaiskrzyło między nami. W pt trzymaliśmy się za ręce, natomiast w niedzielę, całowaliśmy. I tak jak sugerowałaś, powiedziałam mu, co czuję. Uważam, że okoliczności tej sytuacji, były spowodowane działaniem wszechświata. Dla mnie to był cud. Co dalej będzie nie wiem to już zależy od nas, ale wszechświat umożliwił mi wyrażenie uczuć. Może piszę to pod wpływem silnych emocji, ale jednak odebrał moje pragnienia. W liście do wszechświata wyraziłam prośbę, żeby coś się wyjaśniło do końca roku i tak się stało. Dla mnie to magia. I nadal nie mogę w to uwierzyć, gdyż podchodziłam sceptycznie. Dziękuję Scarlett za dobre słowa:) <3

Ps: Dobrze nie być nadgorliwym i dać temu czas, odpuścić.
Paula84

Podziękował : 0 raz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP