Metoda Silvy - Technika Nocnej Sugestii

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Metoda Silvy - Technika Nocnej Sugestii

Postprzez Pozytywna » 11 gru 2017, o 14:12

No tak :) jak dobrze pamiętam to było coś z winem i obiadem czy kolacją :D muszę wrócić do tego posta. Dzięki :kwiatek
Pozytywna

Podziękował : 49 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Postprzez Paula84 » 10 lut 2018, o 21:25

Kochani, dopiero zaczynam swoją przygodę z techniką nocnej sugestii w związku z tym mam parę pytań. Sugestię wykonałam wczoraj. Wprowadziłam się w stan alfa, następnie przebudziłam i wysłałam sugestię do konkretnej osoby. Zrobiłam to w formie prośby. Podczas jej wykonywania, dotknęłam ręki tej osoby i poczułam ciepło ( czy jest możliwe, że to silna energia towarzysząca mojej sugestii?? ), Po jakim okresie mogę sugestię powtórzyć? ? Chciałabym wiedzieć w jakiś sposób, że ta sugestia dotarła a ta osoba na nią w taki lub inny sposób odpowiedziała. Co to znaczy rezonowanie się ? Dodam tylko, że ta osoba jest sceptyczna i podejrzewam, że zamknięta na wszelkie aspekty życia duchowego czy spraw rozwoju duchowego. Mimo tego chciałabym aby moja sugestia do niej dotarła. Decyzja co z nią zrobić, jak na nią odpowiedzieć zostawiam oczywiście tej osoby. Szanuję wolną wolę. Pozdrawiam i dziękuję bardzo za wszelkie wyjaśnienia. Przepraszam, jeśli napisałam coś niezrozumiale . Paula
Paula84

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 10 lut 2018, o 21:33

Paula84 napisał(a):Podczas jej wykonywania, dotknęłam ręki tej osoby i poczułam ciepło ( czy jest możliwe, że to silna energia towarzysząca mojej sugestii?? ),

Możliwe :)

Paula84 napisał(a):Po jakim okresie mogę sugestię powtórzyć? ?

Spróbuj po tygodniu. A przez ten tydzień nie myśl o tej sprawie, nie rób nic innego w związku z tym. Daj tej osobie czas.

Paula84 napisał(a):Chciałabym wiedzieć w jakiś sposób, że ta sugestia dotarła a ta osoba na nią w taki lub inny sposób odpowiedziała. Co to znaczy rezonowanie się ?

Przeczytaj ten wątek: viewtopic.php?f=3&t=613
Posłuchaj tego nagrania: https://soundcloud.com/aleksandra-16127 ... pragnienia

Sugestia dotrze, tylko może nie zostać przyjęta. Ale Ty to wiesz więc musisz po prostu pogodzić się z inną wolą tej osoby, jeśli Twoja sugestia nie zostanie przyjęta.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 471 razy
Otrzymał podziękowań: 1709 razy

Postprzez Paula84 » 11 lut 2018, o 14:53

Dziękuję Scarlett. Przesłuchałam nagrania i będę się stosować:) Byłam przekonana, że jeżeli dana osoba jest zamknięta na wszelkie duchowe sprawy, to taką sugestię trzeba wielokrotnie powtarzać. Nie wiadomo do końca, czy ktoś nie odpowiedział na sugestię, czy ona jeszcze nie doszła. Osoba, do której ją wysyłałam jest ateistą, więc chyba zamknięta na tego typu przekazy. Podejrzewam, że nawet nie wie o czymś takim. Stąd nie bardzo wiem jakie przyjąć założenie.
Paula84

Postprzez Scarlett » 11 lut 2018, o 15:01

Wiara to są takie rzeczy, które są bardzo zależne od wolnej woli. Na przykład ja - pochodzę z bardzo religijnej, katolickiej rodziny. Moja babcia i mama robiły wszystko aby przekonać mnie do Kościoła. Modliły się za mnie (ponoć wiara czyni cuda? Nie w tym przypadku ;) ), były prośby i groźby. Nie będę katoliczką, bo to nie jest tożsame ze mną. nie było i nie będzie. U mnie nawet nie ma "jak trwoga to do Boga". Podobnie może być z osobą, którą programujesz - o jakiekolwiek wierzenia chodzi.

Przejrzyj bardzo wnikliwie ten wątek, sporo tutaj pisałam o tej technice pod kątem zarówno praktycznym jak i w odniesieniu do osób na których jest testowana.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez osa » 16 mar 2018, o 11:51

O rany, rany ! Właśnie sobie uświadomiłam, że jakiś rok temu wykonałam technikę sugestii na pewną osobę. Była to duża sprawa i nie do końca wierzyłam w spełnienie mojej prośby więc olałam :) No i właśnie teraz dowiedziałam, się, że to o co prosiłam jest w trakcie realizacji :D . Sugestia została wysłana i dotarła na pewno . To najbardziej mnie cieszy, kiedy zauważam efekty mojego działania. Cudowne PP, cudowny świat <3
osa

Podziękował : 104 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Postprzez jumppoint » 17 mar 2018, o 10:43

Ja mam za to pytanie-> jakie mogą być błędy,że nie jestem w stanie się obudzić, żeby zrobić Technikę? Dwa miesiące temu kiedy próbowałam po raz pierwszy, może i efektu nie widziałam, ale grzecznie się budziłam trzykrotnie o 2 i byłam w stanie powiedzieć sugestię dla tej drugiej osoby. Teraz kiedy do tego wróciłam, budzę się dopiero w momencie gdy budzik zadzwoni. Nawet raz spróbowałam wrócić do tej samej osoby na którą robiłam technikę i też nie byłam w stanie się obudzić. Kwestia zmęczenia? Tego że może nie zależy mi aż tak mocno? Będę wdzięczna za odpowiedź <3
jumppoint

Postprzez osa » 17 mar 2018, o 11:01

Może być tak, że się budzisz i o tym nie pamiętasz ;)
osa

Podziękował : 104 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Postprzez jumppoint » 17 mar 2018, o 13:14

Możliwe :D ale co z tym w takim razie zrobić? Może i nie mam parcia na wynik techniki, jednak chciałabym żeby moje przesłanie chociaż dotarło do drugiej osoby :D Mam się kłaść wcześniej spać czy co ? :D Gdy robiłam tę technikę wcześniej budzenie się było naprawdę "intensywne", byłam w pełni świadoma dlaczego się budziłam, nie odlatywałam z powrotem w sen, czułam że to jest ten moment :thinking
jumppoint

Postprzez Scarlett » 17 mar 2018, o 13:15

Pisałam o tym w wątku.
Mało tego - w pierwszym poście zebrane są najważniejsze rzeczy.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP