Metoda Silvy - Technika Nocnej Sugestii

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Re: Metoda Silvy - Technika Nocnej Sugestii

Postprzez AnIa » 20 mar 2018, o 17:58

Od kilku dni próbuję tej techniki. Budzę się w nocy i pamiętam co mam zrobić i dlaczego się obudziłam, ale nie jest to takie "pełne" obudzenie, tzn.chodzi mi o to że jak czytałam tutaj na forum ,- np. czytacie z kartki itd. więc na prawdę się budzicie i jesteście tego świadome a u mnie jest to takie "lekkie" przebudzenie-a może po prostu płytki sen w którym jednak wiem że ma wykonać tę technikę-i to robię. Dzisiaj zaczęłam się zastanawiać czy dobrze to robię, chociaż może po prostu u każdego inaczej to przebiega ? :?
Polecacie jakąś konkretną książkę o Metodzie Silva? przeglądałam i widziałam że jest kilka w ofercie, ale chciałabym coś sprawdzonego-przystępnego i zrozumiałego dla początkującej osoby :)
AnIa

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Metoda Silvy - Technika Nocnej Sugestii

Postprzez szaroniebieska » 4 kwi 2018, o 16:01

No więc tak za pierwszym razem idealnie się obudziłam wiedziałam po co. I co.. w momencie w którym zaczelam na pewno nie byłam w fazie alfa tylko w tej w której wchodzi się w OOBE czyli uczucie spadania wgl od dupy strony za przeproszeniem się za to zabrałam i jedyne to zdazylam wypowiedzieć prosbe do tej osoby i "wypadłam z tego stanu" potem już wypowiedziałam co chciałam i tyle, czy dobrze czy zle czy była alfa nie wiem xD
szaroniebieska

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Poprzednia strona

Powrót do Techniki PP