DWUPUNKTOWA NIEDZIELA – MOC ŻYWIOŁÓW

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Ankieta dla osób zainteresowanych dwupunktowymi niedzielami:

Ankieta wygasła 28 paź 2018, o 22:46

Wolę aby w przyszłości procesy odbywały się w soboty
47
28%
Wolę aby w przyszłości procesy odbywały się w niedziele
1
1%
Wolę cykle tematyczne z kilkoma intencjami w jednym procesie (tak jak np. czakry, huna i żywioły)
30
18%
Wolę cykle z jedną intencją/tematem (tak jak pierwsze dwupunktowe niedziele - co tydzień jedna, niepowiązana intencja)
6
4%
Jestem zainteresowana/y sylwestrowym procesem z pomyślnością na Nowy Rok (kilka noworocznych intencji z okazji Sylwestra)
49
29%
Najbardziej odczułam Wiosenne Czyszczenie Czakr, czyli nową Dwupunktową Niedzielę
6
4%
Najbardziej odczułam Dwupunktową Niedzielę z Huną
4
2%
Najbardziej do tej pory odczuwam Dwupunktową Niedzielę - Moc Żywiołów
24
14%

Liczba głosów : 167

Re: DWUPUNKTOWA NIEDZIELA – MOC ŻYWIOŁÓW

Postprzez jakubwin » 6 sty 2019, o 01:58

A na kiedy planujesz kolejne zywioly/inne procesy?:)
jakubwin

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 6 sty 2019, o 02:02

Żywioły się już skończyły i nie będę do nich wracać. Proces wykonany to proces dokonany :)
Nowy, autorski cykl rozpocznę prawdopodobnie w marcu, może wcześniej - zobaczymy.
Również tematyczny, będzie się składał z 7 procesów należnych do jednego tematu :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 492 razy
Otrzymał podziękowań: 1930 razy

Postprzez wolves » 6 sty 2019, o 14:06

Scarlett napisał(a):Właśnie dopasowuję muzykę pod nowe procesy i już mam gęsią skórkę :D

Kurcze, a do marca tak daleko... :geek:
w ogóle to, że coś się dzieje w Żywiołach zauważyłam dopiero pod koniec, przy ostatnim lub przedostatnim. Ciekawe...
wolves

Podziękował : 97 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy

Postprzez Scarlett » 6 sty 2019, o 14:09

Nawet za pół roku możesz zauważać :P
Tak jak mówiłam, to indywidualna kwestia, u mnie trafiło już po drugim :D

Intencje napisane (brakuje mi tylko po jednej dla dwóch tematów), opisy zrobione, zdjęcia są, muzyka jest. Najwięcej czasu zajmie nagranie i złożenie :D ale całym weekend nad tym przesiedziałam.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 2
Anka12, wolves
Scarlett

Podziękował : 492 razy
Otrzymał podziękowań: 1930 razy

Postprzez faith » 19 sty 2019, o 01:46

faith napisał(a):
Scarlett napisał(a):
faith napisał(a):Hmm, nie wiem czy to jakiś efekt po-dwupunktowy, ale zaczeły mi z dnia na dzień dziwnie grac słuchawki. I to już z tydzień, półtora tygodnia temu. W sensie tak strasznie piskliwie, wysoko, wyjąco wręcz, jakby były jakimiś chińczykami za 5 zł. Nie wiem zupłenie o co chodzi, bo to nie tylko jedna para... dwie pary mi takie maniany odwalają. I co ciekawe, to nie tylko na komputerze, ale również i telefonie.
Mam z kolei również słuchawki bezprzewodowe i akurat w tej kwestii wszystko jest elegancko. Czy ktoś z Was się z czymś takim spotkał?
Przyznam szczerze, że zaczyna mnie to już lekko mówiąc irytować... :mur:

Po dwupunktach może nawalać sprzęt, miałam tak z telefonem.

:( czy to by oznaczało, ze powinnam zainwestować w nowe słuchawki? Bo z tym nie ma problemu, ale trochę się cykam, ze może być to samo jak kupię nowe, wiec niepotrzebnie wydam kasę :roll:

Pamiętam jak pisałam, że zaczeły mi piszczeć słuchawki, których używam do komputera. Otóż stało sie coś, czego nie ogarniam i chyba nie chcę :lol:
W listopadzie odwiedziłam moją mieszkająca w Hiszpanii siostrę. Obiecałam sobie, że po tej Hiszpanii no nie ma bata, musze kupić te słuchawki. Dni mijały, ja jakoś nie potrafiłam się kompletnie zebrać i tych słuchawek zamowić, nie wiedziałam w sumie jakie wybrać, nie chciało mi się patrzeć, szukać, przeglądać tych wszystkich modeli i w sumie trochę temat olałam, nie używałam tych "piszczących" słuchawek, nie używałam żadnych.
Az tu nagle... z ciekawości dosłownie chyba z dwa tygodnie temu byłam jak "hmm, ciekawe czy te głupie słuchawki dalej tak wyją, że słuchać sie nie da. Sprawdzę to. Jeżeli tak to już koniec odkładania tego na później, kupuję nowe". I jakaś magia. Nie ma śladu po dziwnym dźwięku w słuchawkach. Znowu dźwięk jest taki sam jak wcześniej. Nie wiem co tu się odwaliło, ale cieszy mnie to tak czy siak, bo chociaż zaoszczędzę hajs na słuchawkach :haha:
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein
faith

Podziękował : 83 razy
Otrzymał podziękowań: 123 razy

Poprzednia strona

Powrót do Techniki PP