DWUPUNKTOWA NIEDZIELA – MOC ŻYWIOŁÓW

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Ankieta dla osób zainteresowanych dwupunktowymi niedzielami:

Ankieta wygasła 28 paź 2018, o 21:46

Wolę aby w przyszłości procesy odbywały się w soboty
47
28%
Wolę aby w przyszłości procesy odbywały się w niedziele
1
1%
Wolę cykle tematyczne z kilkoma intencjami w jednym procesie (tak jak np. czakry, huna i żywioły)
30
18%
Wolę cykle z jedną intencją/tematem (tak jak pierwsze dwupunktowe niedziele - co tydzień jedna, niepowiązana intencja)
6
4%
Jestem zainteresowana/y sylwestrowym procesem z pomyślnością na Nowy Rok (kilka noworocznych intencji z okazji Sylwestra)
49
29%
Najbardziej odczułam Wiosenne Czyszczenie Czakr, czyli nową Dwupunktową Niedzielę
6
4%
Najbardziej odczułam Dwupunktową Niedzielę z Huną
4
2%
Najbardziej do tej pory odczuwam Dwupunktową Niedzielę - Moc Żywiołów
24
14%

Liczba głosów : 167

Re: DWUPUNKTOWA NIEDZIELA – MOC ŻYWIOŁÓW

Postprzez Ania1703 » 3 lis 2018, o 16:44

Nie pamiętam, czy się zgłaszałam. Poproszę :sun
Ania1703

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 26 razy

Postprzez vint » 3 lis 2018, o 18:50

Poproszę i dziękuję :)
vint

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Lilly079 » 3 lis 2018, o 21:36

Ja także bardzo proszę. I bardzo dziękuję. :)
Lilly079

Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Scarlett » 4 lis 2018, o 13:05

Podsumowanie pracy z ŻYWIOŁEM ETERU:
To co najbardziej pamiętam z tego procesu to to, że byłam bardzo zmęczona i chciałam iść spać, ale proces cały czas trwał i wiedziałam, że nie mogę go zakończyć.
Widziałam fioletowy kosmos. Dla mnie żywioł Eteru kojarzył się zawsze z kryształowością, taką świecącą bielą, ale kosmos w którym się wszyscy znajdowaliśmy był fioletowy, pełen małych świecących gwiazdek gdzieś w oddali.
Widziałam siebie w długiej, białej sukni z bardzo szerokimi rękawami i w rozpuszczonych włosach, wykonującą jakiś symboliczny taniec. Padały słowa: JA JESTEM ŚWIATŁEM.
Widziałam jakiegoś mężczyznę z zarostem, trochę grubszego, miał jakby strój pirata :ugeek:
Widziałam połączenie wszystkich żywiołów. Były osobno, ale wysyłały "część siebie" i łączyły się w takim wirze, który wirował w górę i nie było widać jego końca. W całym procesie miałam nogę ułożoną w bok, tak jak jedno ramię tek gwiazdy symbolizującej żywioł Eteru.
Czułam lekkie drganie ciała, ale ogólnie proces przebiegał bardzo lekko i spokojnie. Przez cały proces czułam jakbym nie czuła bicia serca, jakby w ogóle nie drgało, ale jednocześnie jakbym była sercem - być może drganie ciała było jego biciem. Nie wiem jak to nazwać. Cały proces był bardzo relaksujący, wręcz chciało mi się spać. Był jakby spinający klamrą. Takim spokojem.

Po zakończeniu procesu było mi bardzo gorąco w twarz i w ogóle na ciele. Ale zasnęłam bez problemu.
Dziś czuję się dobrze, długo spałam - do 12:00. Ale nie jestem jakoś specjalnie zmęczona. Obudziłam się znów z zaczerwienioną twarzą, ale LEKKO - na szczęście nie jest to tym razem poparzenie :D I mam nadzieję, że nie będzie, bo po Ogniu też zaczęło się tylko od czerwonych policzków, a wieczorem już cała twarz płonęła.
Ogólnie zauważyłam, że po tym jak miałam poparzoną twarz, a potem schodziła mi skóra, to teraz mam taką gładką, idealną twarz jak nigdy :lol: Normalnie pupcia niemowlęcia, jak po najlepszym peelingu. Jedwab :twisted:
Pamiętam za to bardzo dobrze sen, który śnił mi się w nocy. Śnił mi się wąż! Śniło mi się, że w moim domu jest wąż i nikt go nie widzi tylko ja! Byłam bardzo spanikowana, wszyscy go szukali, ale nikt go nie widział oprócz mnie. Dzwoniłam nawet do wrocławskiego zoo aby przyjechali i zabrali tego węża. Był czerwony, ognisty.
Ta część osób, która namiętnie wierzy we wszystkie mity o PP, zapewne otworzyłaby sennik i szukała strasznego opsiu symbolu węża w snach :facepalm A ciocia Scarlett oczywiście wystukały w Google "wąż znaczenie duchowe" - i co?
Oto proszę państwa:
Wąż - Zwierzę Mocy - Zwierzę Przejścia: Wąż jest też symbolem zmiany, odnowy. Ukazuje się nam w momencie, kiedy w końcu jesteśmy gotowi na transformację, by tak jak on zrzucić starą skórę i zastąpić ją nową. Przychodzi, kiedy jesteśmy gotowi na zmierzenie się z tajemnicami i kwestiami, których do tej pory unikaliśmy. Zabiera nas w podróż, o której wcześniej nawet byśmy nie pomyśleli. Wąż swoim życiem i przemianą uczy jak zostawić przeszłość za sobą i rozpocząć nowe życie, patrząc jedynie ku przyszłości, a cienie i doświadczenia zostawić z wdzięcznością za sobą. Ukazując się nam to Zwierzę Mocy zapowiada przemianę, która prowadzi do najlepszej postaci nas samych.
Tak że tego... Cykl udany :lol:

DZIĘKUJĘ WAM ZA TEN WSPÓLNY CYKL! <33
Pamiętajcie, że dopiero teraz wszystko zebrało się "do kupy". To, że mieliśmy w nocy ostatni proces, nie oznacza, że zmiany stanęły w miejscu. One dzieją się za naszymi plecami. Część z nas już może zauważać ich efekty (jak np. ja z tą całą moją zmianą życia), część może wiedzieć na razie tylko skutki, a część może nie widzieć na razie nic. Ale podkreślam - NA RAZIE. Przyzwólcie na zmiany, otwórzcie się to one przyjdą.
Cały cykl oceniam jako bardzo mocny.
Dziękuję za głosy w ankiecie - Wasze preferencje zostaną uwzględnione w kolejnym cyklu, który prawdopodobnie będzie miał miejsce w marcu przyszłego roku. Obecnie nad nim pracuję. Ankietę już zamykam.
Wątek pozostanie otwarty, gdyż znajdujemy się w czasie zmian podwupunktowych i myślę, że warto aby pozostał otwarty i aby każdy mógł dopisać coś od siebie - zwłaszcza po tym dłuższym czasie ;)

Obrazek
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 493 razy
Otrzymał podziękowań: 1948 razy

Postprzez domi » 4 lis 2018, o 13:14

U mnie nic szczególnego nie było, jednak byłam mega śpiąca i jak się nad ranem obudziłam, to nie miałam siły nawet otworzyć oczu, tylko dalej poszłam spać :D ale jak już wstałam, to nie czułam się zmęczona ani nic.
If you can hold it in your head, you can hold it in your hand.
domi

Podziękował : 200 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy

Postprzez Wenus21 » 4 lis 2018, o 13:39

Wcześniej dwupunkty smacznie przespałam :sun . Przy tym obudziłam się po 2 i zaczał mnie męczyć wodnisty katar z nosa (rano oczywiście nie było po nim śladu :bigsmile ) do tego przez moje całe ciało przeszlo kilka fal takiego ciepła/energi :D Naprawdę bardzo ciekawe i niesamowite uczucie :sun
Takie same skutki miałam przy czakrze serca jeśli dobrze pamiętam :D
"Sekretem zmiany jest skupienie całej energii - nie do walki ze starym - a do budowania nowego."
Wenus21

Podziękował : 106 razy
Otrzymał podziękowań: 31 razy

Postprzez feniks » 4 lis 2018, o 13:42

Nie wiem jak wy ale ja mocno czuje fizycznie ten dwupunkt, to że też mnie palą policzki to norma. Ale czuję się dziwnie jak by ktoś połączył mnie do gniazdka z prądem, nie wiem jak to opisać, dziwne uczucie. Czuję w sobie takie mikro drgania :thinking
w nocy miałam mega dziwne sny, nie pamiętam ich do końca, ale wiem że zamknełam coś ( swoje doświadczenia życiowe) w jaskrawe różowo żółte "pudełka", bardziej otaczalo to niż jak pudełko zamykało. Mega mocny był ten 2 punkt normalnie taka niespokojne jestem, jak bym miała za dużo energii.
feniks

Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Postprzez sol » 4 lis 2018, o 13:52

Wczoraj, późnym wieczorem, jak na chwilę się położyłam i zamknęłam oczy, pojawiały mi się obrazy ... "kosmos" ;-) w pięknym granatowym kolorze z białymi punkcikami. Póżniej jakieś pastelowe "coś"- obrazek . Jakaś pani, w zielonych spodniach :devil Nie pamietam,żebym miała cos takiego wcześniej.
Sen , tak porąbany, że nawet nie opiszę. Obudziłam się ,ale o dziwo jakoś przed 6 , czy "po".. .
Ostatnio mam tak,że budzę sie i czuję takie zmęczenie i "ból" oczu,jaby silną senność, że po prostu chodzę ja zombie...
Dziwne to jest, bo "głowa" twierdzi,że nie chce mi się już spać, bo jestem wyspana. Nie wiem jak to opisać.
Dzisiaj śnil mi sie min, mój znajomy. Akurat to był dość zabawny sen. Po czym właśnie przebudziłam sie, zrobilam co mialam zrobić i (znowu), czułam mega senność-zmęczenie ,ale umysl mówił coś innego. Mówie tak, dobra, ide jeszcze pospać choć godzinkę, musze. I mówi tez, że "muszę śnić". Zasnęłam i sniłam... śnił mi się znowu mój znajomy (m.in).
Sny były intensywne,ale teraz teraz, majaczą mi tylko jakieś 3 sytuacje i nic więcej.
sol

Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez Slonce » 4 lis 2018, o 14:23

Ja się obudziłam w nocy, miałam dziwny sen. Rozmawiałam z jakąś osobą i zapadły mi jej słowa w pamięć, bo powiedziała, że najważniejsze jest to, co jest teraz. I tylko żyjąc w obecnej chwili, można rozpuścić każdy lęk i cięższe emocje. Oprócz tego odzywają się do mnie dalecy znajomi, zauważyłam, że dzieje się tak po cyklach Dwupunktów. Dodam, że nie mamy żadnych niezakończonych spraw... Z objawów fizycznych to wysyp na twarzy, uczucie "złamania" w kościach itp :)
Slonce

Podziękował : 177 razy
Otrzymał podziękowań: 243 razy

Postprzez Scarlett » 4 lis 2018, o 14:24

Dodam, że odczuwam kręcenie w głowie...
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 493 razy
Otrzymał podziękowań: 1948 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP