DWUPUNKTOWA NIEDZIELA – MOC ŻYWIOŁÓW

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Ankieta dla osób zainteresowanych dwupunktowymi niedzielami:

Ankieta wygasła 28 paź 2018, o 22:46

Wolę aby w przyszłości procesy odbywały się w soboty
47
28%
Wolę aby w przyszłości procesy odbywały się w niedziele
1
1%
Wolę cykle tematyczne z kilkoma intencjami w jednym procesie (tak jak np. czakry, huna i żywioły)
30
18%
Wolę cykle z jedną intencją/tematem (tak jak pierwsze dwupunktowe niedziele - co tydzień jedna, niepowiązana intencja)
6
4%
Jestem zainteresowana/y sylwestrowym procesem z pomyślnością na Nowy Rok (kilka noworocznych intencji z okazji Sylwestra)
49
29%
Najbardziej odczułam Wiosenne Czyszczenie Czakr, czyli nową Dwupunktową Niedzielę
6
4%
Najbardziej odczułam Dwupunktową Niedzielę z Huną
4
2%
Najbardziej do tej pory odczuwam Dwupunktową Niedzielę - Moc Żywiołów
24
14%

Liczba głosów : 167

Re: DWUPUNKTOWA NIEDZIELA – MOC ŻYWIOŁÓW

Postprzez dinka » 14 paź 2018, o 14:15

Ja również proszę, dla mnie i dla małego (mam zgodę). Dziękuję Scarlett i pozdrawiam Was wszystkich gorąco.
Bądź głosem a nie tylko echem....
dinka

Podziękował : 32 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postprzez Xellos » 14 paź 2018, o 16:36

Ja też chcę.
A poza tym to witam wszystkich - to mój pierwszy post na tym forum.
Xellos

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 14 paź 2018, o 16:48

Zanim zamknę napisy, warto dodać coś przed procesem ;) Dodaję teraz, bo o 22:00 część z Was może już spać.

Żywioł Wody mocno współgra ze zmysłem smaku. Bliski jest osobom spod znaków zodiaku takich jak Ryby, Rak i Skorpion (ale to nie znaczy, że tylko osoby spod tego znaku mogą wziąć udział w procesie - moc żywiołów wyjaśniałam w pierwszym poście).
Jak można przygotować się do tego procesu? Można posłuchać muzyki przy której będzie wykonywany dwupunkt albo innych utworów gdzie są gongi i dzwony. Można wizualizować wodę - morza, oceany, jeziora, rzeki itp.
Albo kolory - odcienie niebieskiego. Można się w ogóle nie przygotowywać albo w ogóle nie pamiętać o procesie. Wasza zgoda powoduje, że będzie można z Wami pracować.
Warto aby na ten żywioł zwróciły uwagę osoby, którym z trudem przychodzi relaksacja, które czują napięcie, pustkę emocjonalną, zaborczość, zazdrość, dystans. Lub Ci, którzy mają problem z tymi pozytywnymi cechami Żywiołu Wody czy też z intencjami, które będziemy dziś poruszać. Ale to nie znaczy, że ten proces jest przeznaczony tylko dla takich osób. Po prostu na takie może jeszcze mocniej podziałać, bo tego żywiołu im brakuje.
Zalecam dziś długą kąpiel lub długi prysznic - poobcowanie trochę z tym żywiołem ;)

Tak jak zaznaczam przy każdym procesie - nie nastawiajcie się na nie wiadomo co, a obserwujcie. I dzielcie się oczywiście swoimi obserwacjami, bo to bardzo ciekawe :)
Zwracajcie uwagę na sny po tym procesie - niekoniecznie w noc dwupukntu, ale tak w ogóle ;)

Pamiętajcie, że od jutra oba żywioły będą pracować. Dwupunkt na Żywioł Ziemi cały czas jest aktywny i w każdej sekundzie przynosi nam skutki. Nowy proces nie sprawia, że poprzedni się kończy.
Obrazek
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Anka12
Scarlett

Podziękował : 471 razy
Otrzymał podziękowań: 1709 razy

Postprzez Egzotyczna » 14 paź 2018, o 21:34

Poprosze ;)
Egzotyczna

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 14 paź 2018, o 22:07

Zapisy zamknięte :twohearts
W nocy płyniemy z prądem i obywamy urazy.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
sol
Scarlett

Postprzez Scarlett » 15 paź 2018, o 13:18

Podsumowanie pracy z ŻYWIOŁEM WODY:
Dwupunkt rozpoczął się tak jak zawsze z mojej strony – moje stałe wejście w Pole Serca, potem połączenie się z Wami w Polu Serca, potem charakterystyczne w tym momencie wstrząśnienię, dreszczyk, czy jakkolwiek to nazwać.
W kwestii „widzenia” obrazów, zaczęło się od kobiecej, delikatnej postaci na drewnianym, starym, rzeźbionym łóżku. Miała jasną, błękitną, niemalże białą, taką kryształową koszulę nocną. W pomieszczeniu było ciemno, sprawiało wrażenie jakby było wnętrzem korzenia drzewa. Takie było moje odczucie. Było tak ciemno i wilgotno. W pewnym momencie ściany zaczęły pękać, do środka zaczęło przedostawać się światło z zewnątrz i wpadały małe krople wody. Na twarz tej osoby, spływały na jej ciało. Potem ja odczuwałam coś takiego ale jakby fontanną, nie kroplami. Potem obraz przeniósł się nad wodospad, gdzie każdy stanął pod nim (było tyle wodospadów ilu ludzi), a woda obmywała. Czułam taki dreszcz. Potem za wodospadem przeszliśmy przez wielkie, mosiężne drzwi na jakąś łąkę z rzeką, zwierzętami (pamiętam, że były tam na pewno słonie), płynęła rzeka. Na początku moczyłam w niej stopy. Potem weszłam do tej rzeki i jakby zaczęłam spadać nią w dół, jak na zjeżdżalni ;) Czułam, że dałam się porwać tej rzece, że płynę z prądem. Mijałam pewne rzeczy z przeszłości. Ten cały spływ to był błogi i przyjemny moment, byłam w tym stanie dłuższy czas, bo to był dla mnie bardzo przyjemny etap tego procesu. Czułam jak płynę z nurtem. Czułam, że za mną wskakują do wody inne osoby, że płyną za mna, słyszałam jakiegoś faceta, który krzyczał radośnie jakby się świetnie bawił na zjeżdżalni inie mogę oprzeć się wrażeniu, że tym gościem był mrO :lol: Tak czuję (bo nie widziałam, ta osoba była za mną). Na końcu dotarliśmy na plażę. Było trochę wietrznie i czasem ten wiatr nas unosił, widziałam morze z wysoka, jego fale. Na plaży były jakieś tańce.
W trakcie procesu kilkukrotnie słyszałam słowa ho’oponopono, dokładnie w takiej kolejności: dziękuję, wybacz mi, przepraszam, kocham Cię. I pojawiły się one w wizji z wodospadem i potem kilka razy w spływie rzeką.
Pojawiły się także następujące zdania:
- Chcę płynąć z prądem.
- Nie chcę się zatrzymać.
Powyższe zdania również pojawiły się w trakcie płynięcia rzeką. I padły kilkukrotnie.

Po całym dwupunkcie wzruszyłam się i słuchałam piosenki na którą mam ostatnio „fazę”.
Cały proces był lekki, błogi, spokojny i przyjemny :)

Jeśli chodzi o moje samopoczucie dziś to jest całkiem normalne, nie dzieje się nic co odbiegałoby specjalnie od mojej normy. :pingwin
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 3
cynamonova, nectar, Zorja
Scarlett

Postprzez cynamonova » 15 paź 2018, o 14:09

Ja już dzisiaj napisałam Scarlett rano na fb- nie mogłam w nocy spać, budziłam się co i rusz. W końcu wstałam, wypiłam duszkiem chyba ze dwa litry wody i trochę mi lepiej było. Próbowałam robić programowanie umysłu, ale nie mogłam się wyciszyć i darowałam sobie. Na następną ścieżkę dźwiękową przełączyło mi szemrzący strumień, dopiero wówczas zasnęłam.
Dopiero rano zaglądając na forum zorientowałam się, że Scarlett łączyła nas z wodą. A teraz czytam post o spływie i wodospadach, które mi się śniły...
Już się chyba powinnam przyzwyczaić do tego, że noce z niedzieli na poniedziałek będą ciężkie :)
Żyć to znaczy okazywać wdzięczność za słoneczny blask i miłość, za ciepło i czułość, których jest tak wiele w ludziach i rzeczach.
cynamonova

Podziękował : 37 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Postprzez jaskier » 15 paź 2018, o 16:07

:shock: muszę doczytać o hoponce, bo ne ekranie blokady telefonu mam taki tekst:"kochaj wybaczaj przepraszaj dziękuj"! A tak poza tym to u mnie nic specjalnego... :wstydnis
Dziękuję Scarlet za procesy, za opisy, za to że tu trafiłam, dziękuję!
Jak może być jeszcze lepiej? :kwiatek
jaskier

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez SnowWhite » 15 paź 2018, o 16:35

Dostałam telefon z terminem na kurs - miejsce się zwolniło(czekałam na telefon z terminem od około 2 tygodni). Ładny początek tygodnia :gift
Scarlett :*
SnowWhite

Podziękował : 139 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Postprzez mrO » 15 paź 2018, o 17:29

Przed snem z podejściem "a co mi tam" postanowiłem pobyć na plaży i popatrzyć na może.
Spalo mi się cholernie ciężko. Budziłem się dosłownie co godzinę, co było strasznie irytujące tym bardziej że musiałem wstać dzisiaj rano na pociąg o 4.40. Nie wiem jak to się stało ale nie zadzwonił mi budzik od nie pamiętam kiedy. A dobrze pamiętam i dobrze wiem że nastawiłem. Nie wiem jak to się stało, ale obudziłem się o tej o której powinienem się obudzić, oczywiście bez dzwoniącego budzika.
Dzięki.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 93 razy
Otrzymał podziękowań: 291 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP