DWUPUNKTOWA NIEDZIELA – MOC ŻYWIOŁÓW

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Ankieta dla osób zainteresowanych dwupunktowymi niedzielami:

Ankieta wygasła 28 paź 2018, o 22:46

Wolę aby w przyszłości procesy odbywały się w soboty
47
28%
Wolę aby w przyszłości procesy odbywały się w niedziele
1
1%
Wolę cykle tematyczne z kilkoma intencjami w jednym procesie (tak jak np. czakry, huna i żywioły)
30
18%
Wolę cykle z jedną intencją/tematem (tak jak pierwsze dwupunktowe niedziele - co tydzień jedna, niepowiązana intencja)
6
4%
Jestem zainteresowana/y sylwestrowym procesem z pomyślnością na Nowy Rok (kilka noworocznych intencji z okazji Sylwestra)
49
29%
Najbardziej odczułam Wiosenne Czyszczenie Czakr, czyli nową Dwupunktową Niedzielę
6
4%
Najbardziej odczułam Dwupunktową Niedzielę z Huną
4
2%
Najbardziej do tej pory odczuwam Dwupunktową Niedzielę - Moc Żywiołów
24
14%

Liczba głosów : 167

Re: DWUPUNKTOWA NIEDZIELA – MOC ŻYWIOŁÓW

Postprzez Garden » 5 lis 2018, o 20:39

ara napisał(a):
Garden napisał(a):Scarlett napisała „Widziałam jakiegoś mężczyznę z zarostem, trochę grubszego, miał jakby strój pirata”, od razu mi się skojarzył mój znajomy, który od tygodnia siedzi w mojej głowie i nie chce wyjść :roll: Facet po 40, trochę tęższy, ale nie gruby, z zarostem (ciemne włosy, lekko szpakowaty), ma dom nad jeziorem i często pływa na swojej łodzi. Z wyglądu trochę nawet groźny :bigsmile

To mój facet :-)
ma zawsze zarost, trochę przytył i ostatnio - ok. tydzień temu temu dwukrotnie- rozmawialiśmy, że mógłby się przebrać za pirata :bigsmile

Hahaha. Niezły czad. :bigsmile

Lol, a mi dzis popękały żyłki w oczach, koleżanki w pracy pytały co się stało, bo wyglądam jak wampir :twisted:
„Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem.” Owidiusz
Garden

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Slonce » 5 lis 2018, o 22:13

Dzisiaj cały dzień czuję się jakbym stała z boku i obserwowała wszystkie zdarzenia, których jestem uczestnikiem. A może teraz tylko obserwatorem? Tak jakby wszystko działo się przed moimi oczami, a ja tylko patrzę na to bez emocji. Odczuwam, że coś się zmieniło, że już nie ma powrotu do tego, co było, ale jeszcze nie wszystko ułożyło mi się w jedną całość.
Slonce

Podziękował : 136 razy
Otrzymał podziękowań: 213 razy

Postprzez Mal » 6 lis 2018, o 14:58

Ja wczoraj odchorowałam (tak mnie przewiało, choć jest mega ciepło na dworze) cały cykl tego dwupunktu :shock:
A sen miałam bardzo znaczący... białe kartki :)
Mal

Podziękował : 203 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez Scarlett » 6 lis 2018, o 15:19

Ja mam mega spadki nastroju. Raz jest idealnie, a raz ataki paniki, bezdechy, kołatanie serca...
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 465 razy
Otrzymał podziękowań: 1704 razy

Postprzez feniks » 6 lis 2018, o 18:03

Jak już pisałam mega mocny był ten ostatni cykl, też byłam rozbita. Wczoraj miałam sen ja to po 2 punktach bardzo realistyczny ( jak się obudziłam to zastanawiałam się czy sen był Realem a teraz śnie?) :bigsmile
śniło mi się moje życie, lekko inne i 1 fakt który był mega inny :) a mianowicie byłam w ciąży i miałam już duży brzuch. Jak się obudziłam to wciąż czułam ten brzuch :thinking
ciąża i dziecko to nowy etap życia, więc też bardzo wymowny sen.
Oprócz tego wyostrzył mi się 6 zmysł :) a mianowicie dziś w nocy siła mi się kuzynka, nie za dobrze, płakała i klocila się z mężem. Nie będzie wchodzić szczegóły, choć śniło mi się dość szczegółowo. Piszę do niej rano czy wszystko ok, a ona ze nie jest ok, że zastanawia się nad odejściem od męża. :shock:
feniks

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Postprzez cabochard » 6 lis 2018, o 23:10

A ja mam jakiś dziwny powrót do przeszłości. Odzywają się ludzie, z którymi miałam kontakt kilka lat temu, powtarzające się sytuacje, wracam myślami do momentów, które się wydarzyły dawno temu. Dziwne to, no ale zobaczymy coś się będzie działo dalej. Wielkie dzięki za 2P :kwiatek
każdemu według jego przekonań
cabochard

Podziękował : 42 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Postprzez TheMe » 7 lis 2018, o 15:45

Scarlett bardzo dziękuję Ci za ten cykl <3 :kwiatek
U mnie było duże emocji od samego początku, po kończyłam toksyczne znajomości i mam wrażenie jakbym była w koncu w jednym kawałku niewiem jak to wyjaśnić....i otwieram się na wszystkie dwupinktowe zmiany ;)
''...Zacznij myśleć tym czego pragniesz. Wypełnij się tym. Prościej się nie da!'' ;)
TheMe

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Postprzez jakubwin » 10 lis 2018, o 09:46

Czy Wy tez tak macie, czy tylko ja tak mam, ze kazdej nocy macie po kilka intensywnych snow? :shock:
jakubwin

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez feniks » 10 lis 2018, o 10:05

Tak, ja nocą mam drugie życie :)
feniks

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Postprzez sol » 10 lis 2018, o 12:47

Coś jest na rzeczy z tymi snami.
Budzę się rano i aż sama do siebie gadam, tak się dziwnie w snach plecie :thinking
sol

Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP