DWUPUNKTOWA NIEDZIELA – MOC ŻYWIOŁÓW

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Ankieta dla osób zainteresowanych dwupunktowymi niedzielami:

Ankieta wygasła 28 paź 2018, o 21:46

Wolę aby w przyszłości procesy odbywały się w soboty
47
28%
Wolę aby w przyszłości procesy odbywały się w niedziele
1
1%
Wolę cykle tematyczne z kilkoma intencjami w jednym procesie (tak jak np. czakry, huna i żywioły)
30
18%
Wolę cykle z jedną intencją/tematem (tak jak pierwsze dwupunktowe niedziele - co tydzień jedna, niepowiązana intencja)
6
4%
Jestem zainteresowana/y sylwestrowym procesem z pomyślnością na Nowy Rok (kilka noworocznych intencji z okazji Sylwestra)
49
29%
Najbardziej odczułam Wiosenne Czyszczenie Czakr, czyli nową Dwupunktową Niedzielę
6
4%
Najbardziej odczułam Dwupunktową Niedzielę z Huną
4
2%
Najbardziej do tej pory odczuwam Dwupunktową Niedzielę - Moc Żywiołów
24
14%
 
Liczba głosów : 167

DWUPUNKTOWA NIEDZIELA – MOC ŻYWIOŁÓW

Postprzez Scarlett » 17 wrz 2018, o 13:06

Bardzo dobrze pracuje mi w dwupunktowych cyklach na intencjach, które są ze sobą jakoś połączone. W tym roku mamy już za sobą „Wiosenne czyszczenie czakr”, czyli dwupunkt odblokowujący kanały czakrowe i energetyzowanie czakr, a także „Dwupunktową niedzielę z Huną”, wzmacniającą prawa Huny i otwierającą naszą świadomość.
Oczywiście należy wiedzieć, że dwupunkt to najwyższe narzędzie dla osób świadomych, otwierający na możliwości – jeśli ktoś stoi w miejscu, nie przyjmuje zmian, boi się ich, wzbrania się, „wie najlepiej” i nie ma zamiaru otworzyć się na możliwości, to takie cykle niewiele mu dadzą.
Kolejną istotną rzeczą którą warto wiedzieć biorąc udział w dwupunktowych niedzielach jest to, że dwupunkt niekoniecznie musi zadziałać od razu albo w przyszłym tygodniu. Czasem „efekty” widzimy po jakimś czasie.
Kolejna sprawa jest taka, że niekoniecznie musicie coś odczuwać w trakcie procesów, nie musicie mieć objawionych snów ani nie wiadomo czego. Możecie, ale nie musicie.
Więcej informacji o dwupunkcie zachęcam zasięgnąć w wątku: viewtopic.php?f=21&t=251 (w pierwszym poście starałam się zebrać ile tylko zdołałam).
Jeśli to wszystko jest jasne, zapraszam Was do wzięcia w ostatnim w tym roku cyklu dwupunktowym. Bardzo możliwe, że podobnych cyklów nie będzie później przez dłuższy czas, ponieważ mam sporo pomysłów na siebie w 2019 roku.

Od 7 października startujemy z cyklem DWUPUNKTOWA NIEDZIELA – MOC ŻYWIOŁÓW.

Ciocia Wikipedia mówi:
Żywioły, elementy, pierwiastki – redukcjonistyczna koncepcja filozoficzna, według której świat materialny (Wszechświat) składa się z kilku podstawowych elementów. Różne proporcje w jakich występują one w różnych obiektach i substancjach ma odpowiadać za złożoność świata materialnego, a sposoby, w jaki reagują one ze sobą, mają wyjaśniać przemiany w tym świecie. Teorie żywiołów były w wielu kulturach przednaukowym sposobem wyjaśniania rzeczywistości przyrodniczej.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBywio%C5%82y

Oficjalnie mamy cztery żywioły, którymi są: ogień, ziemia, powietrze i woda. Arystoteles nazwał też piąty żywioł, jakim jest eter (z ang. SPACE) – „różni się od pozostałych właściwościami i stanowił element z którego stworzone miały być niebiosa”.
Choć niektóre nauki starają się odrzucić eter, dla mnie ma on wymiar czegoś na zasadzie BYCIA WSZĘDZIE I NIGDZIE, bycia w przestrzeni, co bardzo kojarzy mi się z dwupunktem oraz byciu w Polu Serca.
W tym cyklu chciałabym skupić się na wzmacnianiu cech związanych z danym żywiołem oraz wzmacnianiu mocy za którą dany żywioł odpowiada. Nie można pominąć też takich kwestii jak ochrona przed niszczycielską siłą tego żywiołu. Nasz świat się zmienia, a podejście ludzi do planety sprawia, że żywioły bardzo dają o sobie znać.

„W ajurwedzie podkreślony jest nierozerwalny związek między człowiekiem a otaczającym go światem. Wnętrze ludzkiego organizmu jest odzwierciedleniem świata zewnętrznego. Według ajurwedy cały wszechświat oraz to‚ co się w nim znajduje (rośliny, zwierzęta, drobnoustroje ludzie, itp.)‚ powstaje z pięciu elementów (żywiołów). Są to eter (akaśa) — czasem określany też jako przestrzeń, powietrze (vaju), ogień (tedżas), woda (ap) oraz ziemia (prithivi). Ajurweda skupia się na właściwościach konkretnych żywiołów i ich przejawach zarówno w świecie, w którym żyjemy‚ jak i w organizmie człowieka.
(…)
Element eteru zawiera w sobie wszystkie kolejne żywioły, ale nie jest żadnym nich. To kwintesencja, przestrzeń. Jego cechy to miękkość, lekkość oraz subtelność. Często jest odnoszony do medytacyjnego stanu umysłu. Z punktu widzenia indyjskiej medycyny występuje w pustych przestrzeniach wewnątrz ciała: w ustach, w nosie, w brzuchu, w klatce piersiowej (płucach), w krtani, w przewodzie pokarmowym, układzie oddechowym, w naczyniach krwionośnych i limfatycznych oraz w komórkach i tkankach. To element, który zawiera w sobie wszystkie pozostałe elementy, ale jest czymś więcej niż tylko ich zbitką”.

Agnieszka Wielobób, Maciej Wielobób, Ajurweda w praktyce

Moje ciało zaczyna reagować na samą myśl o przygotowanych dla Was intencjach, muzyce przy której będę pracować i samych żywiołach. Żywioły mają ogromną moc. Tym samym wiem, że będą to mocne procesy. I bardzo je czuję. Intencje przygotowywałam słuchając muzyki do konkretnego żywiołu i nasza domi jest świadkiem, że nawet runy pokazały odpowiedź, że „jest w Tobie moc żywiołów”. Tym samym jestem skłonna stwierdzić, że będą to mocne procesy.

:arrow: w środę bądź w czwartek będę wrzucała intencje żywiołu.
:arrow: zgłaszacie swój udział.
:arrow: w niedzielę ok. 22:00 zamykam listę i tym samym zamykam wątek.
:arrow: wątek otwieram następnego dnia wraz z opisem procesu, a Wy, jeśli macie ochotę, również możecie podzielić się Waszymi uczuciami…
:arrow: …i tak aż do dnia w którym podam kolejne intencje.

O procesie:
Oczywiście, jako kobieta, intencje piszę to w formie żeńskiej, ale panowie otrzymają w wersji męskiej.
Wszystkie intencje są przeze mnie nagrywane i odsłuchiwane przy dźwiękach zsynchronizowanych z odpowiednim żywiołem - tym samym mocniej skupię się na Polu Serca (zresztą nie zapamiętałabym ich wszystkich).
Za każdym razem będę dany utwór przedstawiać abyście mogli go posłuchać i poczuć (oczywiście bez moich nagranych intencji).
Każdy proces będzie też odbywał się w obecności danego żywiołu. Ale o szczegółach napiszę przy intencjach. W Polu Serca mam zamiar być ok. 30-40 min.
Wiem, że brakowało moich odczuć przy poprzednim cyklu, dlatego teraz nie zamierzam ich przepuścić.

Wziąć udział może każdy – zarówno użytkownik, jak i gość przeglądający forum bez rejestracji. Użytkownicy zapisują się w wątku. Dla niezarejestrowanych, zapisy możliwe poprzez maila forumowego: administracja@prawoprzyciagania.net

Dla ułatwienia pracy, proszę aby zapisywać się pod każdą nową intencją w nowym tygodniu. Nawet jeśli ktoś chce wziąć udział we wszystkich. Po prostu zbieram zapisy od każdej nowej intencji.
Ten post będzie edytowany z każdą nową intencją.

Uwaga :!: Nie cofam się do poprzednich intencji! Będę zajmować się także sobą więc kiedy minie niedziela przeznaczona na konkretną intencję, nie będę już do niej wracać, kiedy ktoś się spóźni albo będzie chciał zacząć od początku. Dla mnie dwupunkt wykonany to dwupunkt dokonany.

PS Dostaję często pytania o wykonanie dwupunktu – można się domyślić, że takich próśb jest dużo. Na początku się na to godziłam, ale potem przestałam. Gdybym miała dwupunktować każdego, kto napisze, nie miałam czasu na swoje życie. A ono jest dla mnie priorytetem. Dlatego polecam tym osobom zapisywanie się na dwupunktowe niedziele, kiedy sama wychodzę z tą inicjatywą. Zapewniam, że te intencje są bardzo potężne i nie zawierają w sobie żadnego chciejstwa. To jak najbardziej właściwie spożytkowana energia.
7 PAŹDZIERNIKA – ŻYWIOŁ ZIEMI

Siła, wytrwałość i stabilność.

Żywioł Ziemi wzmacnia mnie w realizacji planów.

Blokady energetyczne ulegają transformacji i oczyszczeniu.

Nie uciekam od życia – potrafię ŻYĆ!

Jestem fundamentem pod trwałe osiągnięcia.

Otwieram się na bogactwo i dobrobyt.

Jestem bezpieczna.

Wzmacniam w sobie pozytywną moc żywiołu Ziemi.

Ochrona przed niszczycielską siłą żywiołu Ziemi.

Obrazek

14 PAŹDZIERNIKA – ŻYWIOŁ WODY

Przebaczenie, akceptacja i umiejętność płynięcia z nurtem.

Żywioł Wody wzmacnia moją intuicję.

Całkowicie i do końca wybaczam sobie i innym dawne urazy oraz decyzje i czyny podjęte pod ich wpływem.

Nie boję się zmian, z łatwością wychodzę ze strefy komfortu.

Potrafię pracować z własnymi emocjami.

Z lekkością przechodzę każdy etap życia.

Łatwo dostosowuję się do nowych sytuacji w życiu.

Wzmacniam w sobie pozytywną moc żywiołu Wody.

Ochrona przed niszczycielską siłą żywiołu Wody.

Obrazek

21 PAŹDZIERNIKA – ŻYWIOŁ OGNIA

Miłość, radość życia, energia do działania i wiara w siebie.

Żywioł Ognia daje mi moc do nowych przedsięwzięć.

Poznaję moje twórcze siły i korzystam z nich. Jestem jasna jak płomień, rozjaśniam ciemności.

Działam zgodnie z inspiracją.

Spalam wszystkie karmiczne powiązania.

Z łatwością rozstaję się z tym, co mi nie służy.

Powstaję jak feniks z popiołów (intencja symboliczna, nowi MY, nowe świadome życie)

Wzmacniam w sobie pozytywną moc żywiołu Ognia.

Ochrona przed niszczycielską siłą żywiołu Ognia.


Obrazek

27 PAŹDZIERNIKA – ŻYWIOŁ POWIETRZA

Komunikatywność, wyobraźnia i inspiracja.

Żywioł Powietrza zasila mój intelekt.

Jestem odporna na manipulację.

Pozwalam sobie być sobą.

Mam silną wolę i jasny umysł.

Moja energia i prawdziwość przyciąga dobrych ludzi do mojego życia.

Przestaję się miotać – z jasnością dążę ścieżką rozwoju.

Wzmacniam w sobie pozytywną moc żywiołu Powietrza.

Ochrona przed niszczycielską siłą żywiołu Powietrza.


Obrazek

3 LISTOPADA – ŻYWIOŁ ETERU

Lekkość, świadomość, tu i teraz.

Żywioł Eteru wyostrza moje zmysły.

Bezwarunkowa akceptacja samego siebie bez oceniania.

Moja energia przenika wszystko i łączy się ze Źródłem.

Porzucam negatywne Ego, utożsamiam się z Nieskończonością.

Jestem cząstką życiodajnej pramocy Kosmosu.

Każda komórka w moim ciele odnawia się i napełnia energią.

Potrafię widzieć swoim trzecim okiem.

Ufam sercu, które mnie prowadzi.

Miłość jest dobra i bezpieczna.

Jestem w swoim Sercu – Jestem swoim Sercem.

Harmonizuję i wyrównuję w sobie moce wszystkich żywiołów.


Obrazek
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 5
Anka12, domi, feniks, Malwa, megip1
Avatar użytkownika
Scarlett
 
Posty: 3223
Dołączył(a): 10 gru 2015, o 23:11
Podziękował : 494 razy
Otrzymał podziękowań: 1957 razy

Re: DWUPUNKTOWA NIEDZIELA – MOC ŻYWIOŁÓW

Postprzez domi » 17 wrz 2018, o 13:16

Oj będzie się działo :devil :kwiatek
Osobiście nie mogę się już doczekać, wiem, że będzie moc :banan
Ponadto dodam, że zarówno Scarlett, jak i ja tak samo intuicyjnie "poczułyśmy" jaka ma być kolejność żywiołów :D także naprawdę, wiem, że może to być jeden z najsilniejszych cyklów dwupunktowych :sun
If you can hold it in your head, you can hold it in your hand.
Avatar użytkownika
domi
 
Posty: 306
Dołączył(a): 10 cze 2016, o 20:42
Podziękował : 202 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy

Re: DWUPUNKTOWA NIEDZIELA – MOC ŻYWIOŁÓW

Postprzez Scarlett » 17 wrz 2018, o 13:33

Jesteś do przodu, znasz kilka intencji :gift
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Avatar użytkownika
Scarlett
 
Posty: 3223
Dołączył(a): 10 gru 2015, o 23:11
Podziękował : 494 razy
Otrzymał podziękowań: 1957 razy

Re: DWUPUNKTOWA NIEDZIELA – MOC ŻYWIOŁÓW

Postprzez Scarlett » 17 wrz 2018, o 13:37

Jeszcze chciałam dodać jedną rzecz - dlaczego żywioły? Skąd ten pomysł?
Pomysł jak wiadomo z Pola więc tutaj nie ma się co rozwodzić. Jednak każdy żywioł (poza jego przyrodniczym aspektem, którym też będziemy się zajmować), ma też przypisane konkretne cechy. Kiedy któryś z tych cech mamy za mało lub za dużo dochodzi do dysproporcji i zaczynamy popadać w którąś skrajność. Każdy żywioł jest odpowiedzialny za inny zestaw cech i okoliczności życiowych. Pracując dwupunktem z żywiołami, będziemy je wyrównywać, normalizować, harmonizować, wzmacniać i osiągać równowagę w życiu i przyrodzie :) Szerzej będzie to opisane przy każdym żywiole.
I przyznam szczerze, że te procesy czuję o wiele mocniej niż pozostałe :lovki
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Avatar użytkownika
Scarlett
 
Posty: 3223
Dołączył(a): 10 gru 2015, o 23:11
Podziękował : 494 razy
Otrzymał podziękowań: 1957 razy

Re: DWUPUNKTOWA NIEDZIELA – MOC ŻYWIOŁÓW

Postprzez domi » 17 wrz 2018, o 13:38

Scarlett napisał(a):Jesteś do przodu, znasz kilka intencji :giftZnam i mogę zapewnić, że są super i każdemu będą pasować :D :kwiatek
If you can hold it in your head, you can hold it in your hand.
Avatar użytkownika
domi
 
Posty: 306
Dołączył(a): 10 cze 2016, o 20:42
Podziękował : 202 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy

Re: DWUPUNKTOWA NIEDZIELA – MOC ŻYWIOŁÓW

Postprzez TheMe » 17 wrz 2018, o 22:20

Jaaaaa ❤ cudowny pomysł! Uwielbiam koncepcje że jesteśmy unią czterech żywiołow prowadzonych żywiołem ducha (eter) który ma Wolną Wole bardzo to do nie trafia ;) nie mogę sie doczekać! I dziękuję Scarlett :*
''...Zacznij myśleć tym czego pragniesz. Wypełnij się tym. Prościej się nie da!'' ;)
Avatar użytkownika
TheMe
 
Posty: 466
Dołączył(a): 24 cze 2016, o 10:09
Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 138 razy

Re: DWUPUNKTOWA NIEDZIELA – MOC ŻYWIOŁÓW

Postprzez wolves » 17 wrz 2018, o 23:32

Cudowny pomysł!
Tym bardziej cieszę się, że za kilka miesięcy będę mieć wykonany tatuaż dość mocno związany z tematem tego wątku <33
Avatar użytkownika
wolves
 
Posty: 448
Dołączył(a): 14 cze 2016, o 20:05
Podziękował : 97 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy

Re: DWUPUNKTOWA NIEDZIELA – MOC ŻYWIOŁÓW

Postprzez Scarlett » 17 wrz 2018, o 23:35

Przypadek? Nie sądzę :D
Po tym co dziewczyny piszecie, widzę, że nawet pomysły z Pola na dwupunkty nie są przypadkowe ;)
To wszystko jest bardzo potrzebne :sun
I dodam baaardzo osobiście, że najbardziej nie mogę doczekać się Ognia :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Avatar użytkownika
Scarlett
 
Posty: 3223
Dołączył(a): 10 gru 2015, o 23:11
Podziękował : 494 razy
Otrzymał podziękowań: 1957 razy

Re: DWUPUNKTOWA NIEDZIELA – MOC ŻYWIOŁÓW

Postprzez TheMe » 18 wrz 2018, o 09:18

Scarlett napisał(a):Przypadek? Nie sądzę :D
Po tym co dziewczyny piszecie, widzę, że nawet pomysły z Pola na dwupunkty nie są przypadkowe ;)
To wszystko jest bardzo potrzebne :sun
I dodam baaardzo osobiście, że najbardziej nie mogę doczekać się Ognia :)

Mam ogromną słabość do ognia ale i woda jest mi bliska <3
''...Zacznij myśleć tym czego pragniesz. Wypełnij się tym. Prościej się nie da!'' ;)
Avatar użytkownika
TheMe
 
Posty: 466
Dołączył(a): 24 cze 2016, o 10:09
Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 138 razy

Re: DWUPUNKTOWA NIEDZIELA – MOC ŻYWIOŁÓW

Postprzez cynamonova » 18 wrz 2018, o 13:01

Szkarłatna, ty Czarownico, dosłownie czytasz w myślach :):)
Nie dalej jak wczoraj położyłam się w ogródku na trawie i tak leżałam przytulona, bo POCZUŁAM, że chcę się związać z ziemią, oddać jej moje smuteczki i szukać w niej wsparcia, a tu dzisiaj czytam... :)
Wspaniale! Bardzo się już cieszę! :kwiatek
Żyć to znaczy okazywać wdzięczność za słoneczny blask i miłość, za ciepło i czułość, których jest tak wiele w ludziach i rzeczach.
Avatar użytkownika
cynamonova
 
Posty: 97
Dołączył(a): 22 sie 2016, o 18:19
Podziękował : 44 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Następna strona

Powrót do Techniki PP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości