DWUPUNKTOWA NIEDZIELA Z HUNĄ

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

DWUPUNKTOWA NIEDZIELA Z HUNĄ

Postprzez Scarlett » 15 maja 2018, o 17:33

Zachwycona poprzednim cyklem „dwupunktowej niedzieli”, jaką było oczyszczanie i odblokowywanie czakr, chciałam zrobić kolejny podobny cykl. Podobała mi się spójność intencji, ich połączenia między sobą, a przede wszystkim efekty związane z nami samymi. Było to całkowite otwarcie się na najlepsze rzeczy i swobodny przepływ energii przez kanały czakrowe. A nie jakieś intencje niezwiązane ze sobą i wyrwane „z dupy”, za przeproszeniem :P Oczywiście inne dwupunktowe niedziele też były OK, ale po prostu poczułam prawdziwą jedność z poprzednim cyklem, z przyjemnością go wykonywałam i nie mogłam doczekać się następnej niedzieli. Nie byłam w ogóle zmęczona i aż było mi szkoda, że tylko 7 czakr mamy do oczyszczenia :D Chciałam aby kolejny cykl również był w jakiś sposób ze sobą połączony, ale nie miałam na niego pomysłu.
Nadświadomość przysłała mi pomysł przez sen, kiedy przyśniło mi się, że kolejny cykl dwupunktowej niedzieli przerabia siedem zasad Huny. Po obudzeniu wiedziałam już, że tego oczekiwałam po kolejnym sezonie – spójnych, połączonych ze sobą procesów.
W przeciwieństwie do dwupunktu czakrowego, nie jest obowiązkowe wzięcie udziału w każdym procesie aby dobrnąć do końca, niemniej jednak zalecam wzięcie udziału w każdej hunowej zasadzie. Was to właściwie nic nie kosztuje i nie zabiera czasu – możecie jedynie mierzyć się z różnymi efektami podwupunktowymi, których oczywiście życzę Wam jak najbardziej znośnych i przyjemnych :D

Huna ma siedem zasad (Świadomość, Wolność, Skupienie, Obecność, Miłość, Moc, Skuteczność) i co tydzień będę robiła długi, godzinny proces aktywujący te zasady i pozytywne intencje z nimi związane w naszym życiu.
Uwaga! Huna ma proste, ale zarazem twarde zasady. Kiedy pracujemy nad Świadomością i tym, że to my tworzymy myślami nasze życie, należy zdawać sobie sprawę, że dwupunkt tę świadomość spotęguje. Dobrze więc biorąc udział w procesie na Świadomość, wziąć później udział w tym na Skupienie czy Skuteczność – podkreślam tutaj, że dwupunktowy cykl jest ze sobą SPÓJNY.

Jak możecie zauważyć, każda z tych zasad jest niezwykle ważna w procesie kreacji. Pamiętam bum jaki pojawił się kiedy ruszyły zapisy na Czakrę Serca – dopisało się kilka osób, które nie wzięły udziału we wcześniejszych trzech czakrach. Bardzo ważne – ani Czakra Serca ani hunowska zasada miłości, które ulegają zdwupunktowaniu, nie sprawią, że nagle ktoś zacznie nas kochać a pod naszym oknem zobaczymy księcia z klatą Bardleya Coopera na białym koniu. Ta Miłość dotyczy nas samych i dwupunkt będzie spójny razem z innymi w tym samym cyklu. Nie bez powodu jest to CYKL. Nie bez powodu czakry były po kolei. Nie bez powodu nie mieszam czakr z zasadami huny. Nie bez powodu tak bardzo poczułam (i wiele z Was poczuło) spójność przy poprzednich procesach.
Zarówno dwupunkt czakrowy jak teraz ten hunowski, poruszają NASZE wnętrze, nasze myślenie, świadomość. Wszystko dotyczy nas. Dwupunkt to najwyższe narzędzie – jeśli jesteśmy świadomi i gotowi, możemy go poczuć z pełną mocą!
Co ciekawe, połączenie Huny z dwupunktem może być bardzo mocne, ze względu na same hunowskie zasady. Czy nadświadomość podsunęła mi pomysł na ten cykl „przypadkowo”? Nie sądzę ;)

Ponieważ pisaliście do mnie, że podobały Wam się relacje po przeprowadzonym procesie i widziałam, że sami chętnie pisaliście o swoich, pomyślałam, że jest to całkiem dobry pomysł. Jak najbardziej można będzie po skończonym procesie dzielić się odczuciami.
:arrow: w środę bądź w czwartek będę wrzucała zasadę Huny + intencje do niej.
:arrow: zgłaszacie swój udział.
:arrow: w niedzielę ok. 22:00 zamykam listę i tym samym zamykam wątek.
:arrow: wątek otwieram następnego dnia wraz z opisem procesu, a Wy, jeśli macie ochotę, również możecie podzielić się Waszymi uczuciami…
:arrow: …i tak aż do dnia w którym podam kolejne intencje.

Intencje będą klamrowe – na początku przedstawię Polu zasadę Huny, następnie otworzę klamrę intencją główną, która jest główną zasadą Huny, potem podam intencje związane z tą zasadą, a na końcu zamknę klamrę ponownie główną zasadą.
Oczywiście, jako kobieta, piszę to w formie żeńskiej, ale panowie otrzymają w wersji męskiej :D
Każdy proces przeprowadzę przy dźwiękach solfeżowych, które postaram się odpowiednio
dopasować pod daną zasadę.

Wziąć udział może każdy – zarówno użytkownik, jak i gość przeglądający forum bez rejestracji. Użytkownicy zapisują się w wątku. Dla niezarejestrowanych, zapisy możliwe poprzez maila forumowego: administracja@prawoprzyciagania.net

Dla ułatwienia pracy, proszę aby zapisywać się pod każdą nową intencją w nowym tygodniu. Nawet jeśli ktoś chce wziąć udział we wszystkich. Po prostu zbieram zapisy od każdej nowej intencji.
Ten post będzie edytowany z każdą nową intencją.

Uwaga :!: Nie cofam się do poprzednich intencji! Będę zajmować się także sobą więc kiedy minie niedziela przeznaczona na konkretną intencję, nie będę już do niej wracać, kiedy ktoś się spóźni albo będzie chciał zacząć od początku. Dla mnie dwupunkt wykonany to dwupunkt dokonany.

3 CZERWCA
1. IKE – Świat jest taki jaki myślisz, że jest

JESTEM ŚWIADOMA.

Myślę tak, jak chcę widzieć swoje życie.

Mój umysł w naturalny sposób przyjmuje postawę jakbym miała już to, czego pragnę.

Świadomie wypuszczam dobre myśli.

Jakkolwiek byłoby to trudne, przyjmuję za fakt i mam pełną świadomość, że wszystko co mnie otacza i co mnie spotkało, jest moją własną kreacją.

Odpowiedzi na pytania znajduję w swoim wnętrzu.

W każdej chwili weryfikuję swoje przekonania i sprawdzam ich prawdziwość.

JESTEM ŚWIADOMA.

Obrazek

10 CZERWCA
2. KALA – Nie ma żadnych ograniczeń, poza tymi, które stworzymy sami

JESTEM WOLNA

Moje możliwości są nieograniczone.

Nie istnieją granice moich kreacji.

Uwalniam się od ograniczających przekonań w każdej dziedzinie życia.

Niemożliwe staje się możliwe.

Jestem połączona z całym Wszechświatem.

Pozbywam się napięć. Rozluźniam się. Życie jest przyjemne.

JESTEM WOLNA

Obrazek

17 CZERWCA
3. Makia – Energia podąża za uwagą

JESTEM SKUPIONA

Potrafię skupić się na dobrych rzeczach i na tym czego chcę.

Zawsze skupiam się na tym, czego pragnę.

Koncentruję się na rozwiązaniach, a nie na problemach.

Wysyłam dobrą energię.

Moja uwaga podąża za tym, co ma dobrą energię, dzięki czemu tworzę krąg pozytywnych zdarzeń.

Moje skupienie nie wymaga wysiłku, lecz jest swobodnym, lekkim procesem.

JESTEM SKUPIONA

Obrazek

24 CZERWCA
4. Manawa – Moment siły jest teraz

JESTEM TU I TERAZ

Jestem wytrwała w działaniu.

Potrafię zacząć wszystko od nowa.

Działam w chwili obecnej. Nie czekam do jutra.

Dwa razy mocniej odczuwam swoje zmysły.

Zachowuję przytomność umysłu.

Wzrasta moja siła koncentracji.

JESTEM TU I TERAZ

Obrazek

1 LIPCA
5. Aloha – Kochać, znaczy być szczęśliwym (z samym sobą!)

JESTEM SZCZĘŚLIWA

Robię to, co mnie cieszy i cieszę się tym, co robię.

Czerpię radość z doświadczeń.

Wszystko dąży do szczęścia mojego i otoczenia.

Odczuwam bezwarunkową miłość.

Budzę swoje serce i słucham co ma mi do powiedzenia.

Szczęście i miłość są zależne ode mnie.

JESTEM SZCZĘŚLIWA

Obrazek

15 LIPCA
6. Mana – Cała moc pochodzi z wnętrza

JESTEM PEWNA

Największa siła jest we mnie. Nie szukam jej na zewnątrz i w innych ludziach.

Wszechświat wspiera mnie w tym co robię.

Nic nie ma nade mną mocy, o ile mu jej nie nadam.

Dysponuję boską, twórczą energią, która ma Źródło we mnie.

Mam całkowitą kontrolę nad swoją wolą.

Fakt mojego istnienia jest wystarczającym powodem do odczuwania szczęście.

JESTEM PEWNA.

Obrazek

22 LIPCA
7. PONO – skuteczność jest miarą prawdy

JESTEM POZYTYWNA

W moim życiu nie ma porażek – są tylko kroki do sukcesu.

Jestem wierna swoim wartościom.

Działam ze skutecznością najlepszych możliwości.

Skuteczność jest zależna WYŁĄCZNIE ode mnie.

Moje życie daje mi szczęście.

Potrafię ocenić co jest dla mnie dobre, a co nie i wybieram zawsze to, z czym czuję się LEPIEJ.

JESTEM POZYTYWNA

Obrazek

16 WRZEŚNIA

:gift otwarcie na możliwości, które otworzył cały cykl duwpunktu z Huną
:gift wzmocnienie zmian po dwupunkcie z Huną
:gift zrozumienie wszystkich wartości, które przekazuje Huna

IKE - Bądź świadomy, że jest wiele dróg myślenia o wszystkim.

KALA - Bądź wolny, do zmiany swojego myślenia o czymkolwiek.

MAKIA - Bądź skupiony na tym, czego naprawdę chcesz.

MANAWA
- Bądź tutaj w teraźniejszości.

ALOHA
- Bądź szczęśliwy z tym co jest..

MANA -Bądź pewien swojej siły

PONO - Bądź wierny swoim wartościom.
Obrazek
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 7
Anka12, Candela, domi, Mal, megip1, nectar, Priscilla
Scarlett

Podziękował : 466 razy
Otrzymał podziękowań: 1708 razy

Re: DWUPUNKTOWA NIEDZIELA Z HUNĄ (ZAPOWIEDŹ)

Postprzez feniks » 15 maja 2018, o 18:53

Ale super pomysł z tą Huna :) juz sie cieszę i nie moge doczekać :party
Huna bliska jest mojemu sercu <3. więc tym bardziej nie moge sie doczekać.
Skutki poprzedniego 2 pkt zaczynam coraz bardziej wyraźnie widziec i odczuwac w moim życiu ( sadze ze na lepsze) a proces wciaz trwa.

Zapisuje sie z ogromną checia na nowy dwupunkt z huna :D
feniks

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Postprzez Mal » 15 maja 2018, o 19:25

Ojej! Bardzo sie ciesze <3 Kocham 2P, ostatnio zapisalam sie w intencji usuniecia toksycznych osob z mojej drogi i wieczorem, po dokonaniu calego procesu bylo mi potwornie niedobrze, mdlilo mnie... mimo, ze nie jadlam nic przez caly dzien. Dopiero pozniej polaczylam te fakty ze soba i to byly pierwsze tak mocne objawy fizyczne u mnie - calkowite oczyszczenie :sun

Zapisuje sie i dziekuje :kiss
Mal

Podziękował : 204 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez domi » 15 maja 2018, o 20:11

Świetny pomysł, super intencja, już się nie mogę doczekać nowego cyklu! <3
I oczywiście bardzo dziękuję, że robisz to również i dla nas <3 :kwiatek :*
domi

Podziękował : 176 razy
Otrzymał podziękowań: 67 razy

Postprzez megip1 » 15 maja 2018, o 21:32

Świetny pomysł! Bardzo się cieszę i będę się zapisywać na wszystkie dwupunktowe niedziele.
Scarlett dziękuję za poprzednie i za Twoją pracę nad przyszłym cyklem dwupunktowych niedzieli <3 :kwiatek
megip1

Podziękował : 68 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez California » 18 maja 2018, o 23:17

Ostatnio własnie mnie ciekawiło na czym skupiać się będzie kolejny cykl dwupunktowych niedziel i proszę mam odpowiedź :D strasznie się cieszę, że znów Scarlett chcesz nam pomagać poprzez 2p <3 dziękuję i już nie mogę się doczekać <3
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie." Earl Nightingale
California

Podziękował : 38 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy

Postprzez olik » 19 maja 2018, o 19:47

Zainteresowalam sie glebiej huna i co sie stalo miesiac pozniej? Zapowiedz 2p z nia w roli glownej :banan Super pomysl :gift
Tylko duze marzenia sa mnie godne.
olik

Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Postprzez enn » 19 maja 2018, o 20:12

Ja też bardzo się cieszę, tym bardziej, że niepostrzeżenie przychodzą do mnie oznaki działania tamtej serii 2p.
enn

Podziękował : 19 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postprzez Candela » 20 maja 2018, o 08:15

Załapałam się tylko na dwie czakry, czego niezmiernie żałuję, ale ostatnimi czasy mam niezły młyn. Wchodzę po dłuższej przerwie na forum, patrzę, a tu taka miła zapowiedź :) Chyba przypominacz w telefonie sobie ustawię ;)
Candela

Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Postprzez TheMe » 20 maja 2018, o 10:35

Scarlett ale super <3 Huna jest mi bliska więc tym bardziej się cieszę. Dziękuję :kwiatek :kwiatek :kwiatek
''...Zacznij myśleć tym czego pragniesz. Wypełnij się tym. Prościej się nie da!'' ;)
TheMe

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Następna strona

Powrót do Techniki PP