Wiosenne czyszczenie czakr, czyli nowa DWUPUNKTOWA NIEDZIELA

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Wiosenne czyszczenie czakr, czyli nowa DWUPUNKTOWA NIEDZ

Postprzez miss.A » 19 kwi 2018, o 14:46

Poproszę
miss.A

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez feniks » 19 kwi 2018, o 16:20

Również poprosze i dziękuję
feniks

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Postprzez emerald » 19 kwi 2018, o 18:44

Poproszę :)
nie zostawiaj swoich wibracji samopas
emerald

Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Postprzez Strzyga » 20 kwi 2018, o 09:56

Poproszę :sun i dziękuję,
Strzyga

Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez Aurora » 21 kwi 2018, o 02:46

Proszę i dziękuję:D
Aurora

Podziękował : 43 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez vint » 23 kwi 2018, o 18:00

Również tym razem poproszę :) :kwiatek :kwiatek
vint

Postprzez Lily » 23 kwi 2018, o 18:11

Poproszę i dziękuję <33
Lily

Podziękował : 3 razy

Postprzez Scarlett » 24 kwi 2018, o 11:45

Dziękuję wszystkim za udział w cyklu "Wiosenne czyszczenie czakr, czyli nowa DWUPUNKTOWA NIEDZIELA" <3
To były najlepsze dwupunktowe niedziele, jakie przeprowadziłam. Bardzo podobała mi się spójność procesów, stopniowe wspinanie się wyżej, wspólne poczucie w Polu, a przede wszystkim efekty związane z nami samymi. Było to całkowite otwarcie się na najlepsze rzeczy i swobodny przepływ energii przez kanały czakrowe.
Moją dużą uwagę przykuły bardzo podobne skutki, które miały miejsce po konkretnych czakrach - niezapomniana dla mnie Anahata, czyli czakra serca i u wielu osób niemal identyczne sny z exami w roli głównej. Vishuddha, czyli czakra trzeciego oka, która u niektórych skończyła się mdłościami czy wymiotami.
Dużą ciekawostką i frajdą było dla mnie pokazywanie przez Pole kamieni poświęconych konkretnej czakrze, co zaowocowało moim dużym zainteresowaniem w temacie litoterapii. Tutaj kilka razy zdarzyło mi się zaskoczyć - szczególnie przy czakrze serce, gdzie stawiałam na zupełnie inne kamienie. Wierzę, że nie są to przypadkowe kamienie, dlatego myślę, że warto zwrócić na nie uwagę (zwłaszcza dla wzmocnienia i utrzymania efektów procesów).

Teraz potrzebujemy odpoczynku - każdy z nas odczuwał te procesy, mniej lub bardziej.
Następny cykl dwupunktowej niedzieli pojawi się albo w połowie maja, albo na początku czerwca. Również będzie składał się z ośmiu procesów - siedmiu podstawowych oraz jednego bonusowego: wzmacniającego. Procesy będą oczywiście ze sobą powiązane i będą stanowiły jeden ciąg - podobnie jak dwupunkty na czakry. Aczkolwiek nie będzie w nim tak jak w tym cyklu - można będzie doskoczyć w dowolnym momencie. Choć radziłabym w każdym - powiązane będą nie bez przyczyny. Kto zgadnie czego będą dotyczyć, temu konia z rzędem dam! :D
W każdym razie już teraz wspominam, że pojawi się wkrótce inny, nowy cykl, aby osoby, które przegapiły poprzedni cykl i żałowały, miały świadomość, że coś jeszcze w najbliższym czasie się pojawi.

Na razie zapomnijcie o właśnie zakończonym cyklu. Niech się dzieje! A pamiętajcie, że Wszechświat działa jak puzzle - istnieje bufor czasowy i zmiany muszą się poukładać. Na pewno "zabronione" jest wszelkiego rodzaju analizowanie, szukanie, oczekiwanie i wracanie do punktu wyjścia. To wszystko co czuliście w trakcie procesów i po nich, jest SKUTKIEM. A tzw, EFEKTY (choć nie lubię tego słowa) ukażą się w momencie, kiedy będziecie zmierzać się z konkretnymi sytuacjami. Pamiętajcie, że procesy te dotyczyły Was samych - żadnego chiejstwa! Obserwujcie samych siebie. Ja już w pewnych sytuacjach zauważam zmiany, a przecież procesy dopiero co się zakończyły ;)

Wątek zamykam. Sami wiecie jak nowi użytkownicy rzadko korzystają z wyszukiwarek, a nie chciałabym żeby nagle ktoś zaczął się zgłaszać do czegoś, o czym nie ma pojęcia.
Gdy zauważycie po jakimś czasie zmiany wynikające z tego cyklu lub konkretnej czakry i będziecie chcieli się tym podzielić albo po jakimś czasie podsumować cały cykl, zapraszam do wątku poświęconego dwupunktowi.

PS Czakry były oczyszczone więc i dwupunkt spokojny. Widziałam w nim wszystkie symbole wszystkich czakr, ciągle prawą rękę mi wywalało na prawo jakby ktoś ją ciągnął (dziwne uczucie), a raz dość mocno ruszyła mi się lewa noga. Poza tym wszystko SI :) Wszystko gra.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 10
Anka12, Aurora, cabochard, Capra, domi, ketunia, megip1, Miriam, osa, Rose
Scarlett

Podziękował : 465 razy
Otrzymał podziękowań: 1704 razy

Poprzednia strona

Powrót do Techniki PP