Technika na pozbycie sie osób z życia

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Technika na pozbycie sie osób z życia

Postprzez kaja12345 » 11 paź 2017, o 13:03

Witam. Czy macie jakieś techniki/sposoby na pozbycie się z życia osób, które negatywnie na nie wpływają. Niestety od roku nie mogę się z tym uporać. Wiem, że we mnie jest gdzieś głęboko zakodowany schemat z tymi osobami, bo historia ciągle się powtarza, ale w żaden sposób sama nie umiem sobie z tym pomóc. Jakieś rady?
kaja12345

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Technika na pozbycie sie osób z życia

Postprzez Scarlett » 11 paź 2017, o 13:11

Nie rozumiem zakładania w tym celu nowego wątku. Przejrzyj wszystkie dostepne techniki i dostosuj je do swoich potrzeb.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez kaja12345 » 11 paź 2017, o 13:24

Stosowałam już wszystkie możliwe i w każdej jest we mnie blokada. Po prostu chciałam rady od osób, które tego dokonały i mogą coś podpowiedzieć.
kaja12345

Postprzez mrO » 11 paź 2017, o 13:25

kaja12345 napisał(a):Witam. Czy macie jakieś techniki/sposoby na pozbycie się z życia osób, które negatywnie na nie wpływają. Niestety od roku nie mogę się z tym uporać. Wiem, że we mnie jest gdzieś głęboko zakodowany schemat z tymi osobami, bo historia ciągle się powtarza, ale w żaden sposób sama nie umiem sobie z tym pomóc. Jakieś rady?

Szukając na to techniki lub rady sama nakręcasz spirale. Po prostu przestań o tym myśleć. To co według ciebie jest: negatywnie na nie wpływają jest tylko twoją opinią/oceną. Ty tak postrzegasz daną sytuacje, osobę. To jest twój wybór.
Możesz wybrać w jaki sposób to ocenisz, będziesz to odbierać. Negatywnie lub pozytywnie, proste.
Możesz również całkowicie się od tego odłączyć, od całkowitego oceniania, niezależnie od rzeczy.
:brawo
mrO

Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Postprzez Scarlett » 11 paź 2017, o 13:28

Techniki to nie są cudowne narzędzie ani prawo przyciągania. Nic nimi nie osiągniesz jeśli się blokujesz. W Twoim otoczeniu pojawia się to na co zwracasz uwagę, a zwracasz teraz uwagę na swoje schematy i na to, że chcesz się odciąć. Chciejstwo odcięcia się skupia uwagę na tym, że chcesz się odcinać. A przyciągasz to na czym skupiasz swoją uwagę. Czyli jeszcze więcej odcinania się.
Dlatego mrO ma rację.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez kaja12345 » 11 paź 2017, o 13:51

Wiem, po prostu mam z tymi osobami styczność codziennie i mimowolnie jest lęk, że znów się coś wydarzy. Będę dalej próbowała zmienić pogląd o tych osobach.
kaja12345

Postprzez MagdaLooney » 11 paź 2017, o 14:26

Oj powiem Wam, że mam ostatnio taki sprawdzian związany z pewną osobą (a właściwie osobami)/ sytuacją, że hej...
Z jednej strony, wiedziałabym co poradzić komuś w podobnej sprawie.. Ale..gdy trzeba to odnieść do samego siebie, to już robi się mniej kolorowo :) przez 1,5 roku nie miałam nawet ułamka takiej zagwozdki jaką mam teraz.
Przyznam szczerze, walczą we mnie trzy osoby - jedna jest tą starą Magdą, która się smuci, druga się irytuje i rzuca mięsem, a trzecia ma wywalone i patrzy na to z dystansem i pewną dozą humoru ;)
(najzabawniej jest, gdy jadę rano do pracy. Wiecie, jak to jest za kierownicą, człowiek ma czas, żeby pomyśleć.. I wygląda to, jak schizofreniczna gonitwa myśli..: "oj tak mi przykro, tak smutno... (bum) o wy podli hipokryci, chamie ty jeden a ty niewdzięczniku, a żeby was... (bum) oj tam oj tam, przecież i tak będzie dobrze a w sumie to życie jest takie piękne"
I jak tu wybrnąć? :D
" If you can dream it, you can do it! "
MagdaLooney

Podziękował : 283 razy
Otrzymał podziękowań: 447 razy

Postprzez kaja12345 » 11 paź 2017, o 14:54

Dokładnie teorię całą znam, ale ciężko dostosować ją jak ktoś tak silnie zatruwa życie, że mimo wielkich starań nie można się odblokować na dobre wibracje.
kaja12345

Postprzez violet_vill » 12 paź 2017, o 08:35

kaja12345 napisał(a):Dokładnie teorię całą znam, ale ciężko dostosować ją jak ktoś tak silnie zatruwa życie, że mimo wielkich starań nie można się odblokować na dobre wibracje.

Sama piszesz - "wielkie starania". Przestań się starać , nie siłuj się z technikami bo robienie wszystkich na raz to szarpanie się i w niczym nie pomaga, a nawet przeszkadza. Tak naprawdę wystarczyłoby wybrać jedną i odpuścić, a nie ciągle wracać do tego samego. Ale najlepiej zrób sobie wolne od technik i porzuć myślenie, że musisz się odciąć już, teraz, natychmiast. Tylko Ty decydujesz o tym, jak inne osoby na Ciebie wpływają, nikt inny. To Ty decydujesz o tym, że bierzesz ich słowa lub to co robią do siebie. Czasami sama zmiana nastawienia wobec innych może wywołać zmiany, spróbuj spojrzeć na te osoby i na samą sytuację z innej strony.
violet_vill

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez feniks » 12 paź 2017, o 12:02

Jest w dekodyce filmik jak odciać się od sytuacji i ludzi ktorzy nam szkodzą. Jak znajde to wrzucę link do filmu. W skrócie to w stanie rozluźnienia przywolujesz osobe, rozmawoasz z nią i pozwalasz jej odejść.
U mnie zadziałało :) miałam koleżankę która jak wampir wysysała energię, ciągle źle, wciąż wszyscy niefajni i jak dzwoniła to w kołko obgadywała ludzi, oceniała itd. Miałam juz jej dość i zaczęłam ją unikać. W momencie jak zrobiłam tą dekodykę to nie uwierzycie ale telefon zamilkł :) ( dwonila średnio 5 razy w tygodniu). Po 3 miesiacach zadzwoniła z pretensją, po czym do dziś się nie odzywa a ja czuje ulgę.

Wydaje mi sie że to ten film ( niestety nie mogę otworzyc aby sprawdzić ) - zobaczę wieczorem.
feniks

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Następna strona

Powrót do Techniki PP