Technika na pozbycie sie osób z życia

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Technika na pozbycie sie osób z życia

Postprzez kaja12345 » 11 paź 2017, o 14:03

Witam. Czy macie jakieś techniki/sposoby na pozbycie się z życia osób, które negatywnie na nie wpływają. Niestety od roku nie mogę się z tym uporać. Wiem, że we mnie jest gdzieś głęboko zakodowany schemat z tymi osobami, bo historia ciągle się powtarza, ale w żaden sposób sama nie umiem sobie z tym pomóc. Jakieś rady?
kaja12345

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Technika na pozbycie sie osób z życia

Postprzez Scarlett » 11 paź 2017, o 14:11

Nie rozumiem zakładania w tym celu nowego wątku. Przejrzyj wszystkie dostepne techniki i dostosuj je do swoich potrzeb.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 448 razy
Otrzymał podziękowań: 1574 razy

Postprzez kaja12345 » 11 paź 2017, o 14:24

Stosowałam już wszystkie możliwe i w każdej jest we mnie blokada. Po prostu chciałam rady od osób, które tego dokonały i mogą coś podpowiedzieć.
kaja12345

Postprzez mrO » 11 paź 2017, o 14:25

kaja12345 napisał(a):Witam. Czy macie jakieś techniki/sposoby na pozbycie się z życia osób, które negatywnie na nie wpływają. Niestety od roku nie mogę się z tym uporać. Wiem, że we mnie jest gdzieś głęboko zakodowany schemat z tymi osobami, bo historia ciągle się powtarza, ale w żaden sposób sama nie umiem sobie z tym pomóc. Jakieś rady?

Szukając na to techniki lub rady sama nakręcasz spirale. Po prostu przestań o tym myśleć. To co według ciebie jest: negatywnie na nie wpływają jest tylko twoją opinią/oceną. Ty tak postrzegasz daną sytuacje, osobę. To jest twój wybór.
Możesz wybrać w jaki sposób to ocenisz, będziesz to odbierać. Negatywnie lub pozytywnie, proste.
Możesz również całkowicie się od tego odłączyć, od całkowitego oceniania, niezależnie od rzeczy.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 71 razy
Otrzymał podziękowań: 239 razy

Postprzez Scarlett » 11 paź 2017, o 14:28

Techniki to nie są cudowne narzędzie ani prawo przyciągania. Nic nimi nie osiągniesz jeśli się blokujesz. W Twoim otoczeniu pojawia się to na co zwracasz uwagę, a zwracasz teraz uwagę na swoje schematy i na to, że chcesz się odciąć. Chciejstwo odcięcia się skupia uwagę na tym, że chcesz się odcinać. A przyciągasz to na czym skupiasz swoją uwagę. Czyli jeszcze więcej odcinania się.
Dlatego mrO ma rację.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 448 razy
Otrzymał podziękowań: 1574 razy

Postprzez kaja12345 » 11 paź 2017, o 14:51

Wiem, po prostu mam z tymi osobami styczność codziennie i mimowolnie jest lęk, że znów się coś wydarzy. Będę dalej próbowała zmienić pogląd o tych osobach.
kaja12345

Postprzez MagdaLooney » 11 paź 2017, o 15:26

Oj powiem Wam, że mam ostatnio taki sprawdzian związany z pewną osobą (a właściwie osobami)/ sytuacją, że hej...
Z jednej strony, wiedziałabym co poradzić komuś w podobnej sprawie.. Ale..gdy trzeba to odnieść do samego siebie, to już robi się mniej kolorowo :) przez 1,5 roku nie miałam nawet ułamka takiej zagwozdki jaką mam teraz.
Przyznam szczerze, walczą we mnie trzy osoby - jedna jest tą starą Magdą, która się smuci, druga się irytuje i rzuca mięsem, a trzecia ma wywalone i patrzy na to z dystansem i pewną dozą humoru ;)
(najzabawniej jest, gdy jadę rano do pracy. Wiecie, jak to jest za kierownicą, człowiek ma czas, żeby pomyśleć.. I wygląda to, jak schizofreniczna gonitwa myśli..: "oj tak mi przykro, tak smutno... (bum) o wy podli hipokryci, chamie ty jeden a ty niewdzięczniku, a żeby was... (bum) oj tam oj tam, przecież i tak będzie dobrze a w sumie to życie jest takie piękne"
I jak tu wybrnąć? :D
" If you can dream it, you can do it! "
MagdaLooney

Podziękował : 292 razy
Otrzymał podziękowań: 449 razy

Postprzez kaja12345 » 11 paź 2017, o 15:54

Dokładnie teorię całą znam, ale ciężko dostosować ją jak ktoś tak silnie zatruwa życie, że mimo wielkich starań nie można się odblokować na dobre wibracje.
kaja12345

Postprzez violet_vill » 12 paź 2017, o 09:35

kaja12345 napisał(a):Dokładnie teorię całą znam, ale ciężko dostosować ją jak ktoś tak silnie zatruwa życie, że mimo wielkich starań nie można się odblokować na dobre wibracje.

Sama piszesz - "wielkie starania". Przestań się starać , nie siłuj się z technikami bo robienie wszystkich na raz to szarpanie się i w niczym nie pomaga, a nawet przeszkadza. Tak naprawdę wystarczyłoby wybrać jedną i odpuścić, a nie ciągle wracać do tego samego. Ale najlepiej zrób sobie wolne od technik i porzuć myślenie, że musisz się odciąć już, teraz, natychmiast. Tylko Ty decydujesz o tym, jak inne osoby na Ciebie wpływają, nikt inny. To Ty decydujesz o tym, że bierzesz ich słowa lub to co robią do siebie. Czasami sama zmiana nastawienia wobec innych może wywołać zmiany, spróbuj spojrzeć na te osoby i na samą sytuację z innej strony.
violet_vill

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez feniks » 12 paź 2017, o 13:02

Jest w dekodyce filmik jak odciać się od sytuacji i ludzi ktorzy nam szkodzą. Jak znajde to wrzucę link do filmu. W skrócie to w stanie rozluźnienia przywolujesz osobe, rozmawoasz z nią i pozwalasz jej odejść.
U mnie zadziałało :) miałam koleżankę która jak wampir wysysała energię, ciągle źle, wciąż wszyscy niefajni i jak dzwoniła to w kołko obgadywała ludzi, oceniała itd. Miałam juz jej dość i zaczęłam ją unikać. W momencie jak zrobiłam tą dekodykę to nie uwierzycie ale telefon zamilkł :) ( dwonila średnio 5 razy w tygodniu). Po 3 miesiacach zadzwoniła z pretensją, po czym do dziś się nie odzywa a ja czuje ulgę.

Wydaje mi sie że to ten film ( niestety nie mogę otworzyc aby sprawdzić ) - zobaczę wieczorem.
feniks

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Następna strona

Powrót do Techniki PP