Pytanie o "technikę zadawania pytań podświadomości"

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Pytanie o "technikę zadawania pytań podświadomości"

Postprzez niweleta » 19 lis 2018, o 14:38

Jak tak przeczytałam ten wątek to mi się przypomniało jak mniej więcej 3 lata temu podświadomość mi pokazała w jaką dziedzinę iść.

Im więcej szukałam, pytałam tym odpowiedzi nie znalazłam. Studia skończyłam, pracowałam kilka lat z sukcesami, ale czułam, że to nie do końca to. Źle mi było tak w środku, a odpowiedź co innego robić, na co zmienić nie przychodziła. Zostawiłam temat, bo im więcej się zastanawiałam tym było gorzej.

Jak zluzowałam (bo już byłam zmęczona ciągłą analizą, a też miałam inne rzeczy na głowie) to pewnego dnia w jednej mojej pracy zobaczyłam obraz. Nic więcej, głupi obraz na ścianie i mnie trafiło. Myślę, że to była inspiracja. Nagle wiedziałam dokładnie co chcę i zobaczyłam, że całe życie "krążę" wokół jednego tematu, który jakoś ja spycham na bok. Nie, obraz nie przedstawiał nic związanego z tą dziedziną, było to po prostu kilka bohomazów :lol: Było to tak silne, że postanowiłam postawić wszystko na jedną kartę, "ciepnąć" całą karierą zawodową i iść w to nowe.
Ja podjęłam decyzję, a Wszechświat usłał przede mną czerwony dywan, bo nagle zsyłał mi możliwości pójścia z lekkością w tym kierunku. W tamtej działce się siłowałam, a teraz okazja goni okazję, bez mojego wielkiego wysiłku. Nie żałuję tamtej decyzji, bo teraz czuję, że to jest właśnie to i jest lekko. Myślę, że czasami lepiej zadać pytanie co chce się robić/w jakiej działce działać, zluzować i zaufać, że odpowiedź przyjdzie. A jak przyjdzie to iść za tą inspiracją. Nawet nie brałam pod uwagę tego zawodu podczas analiz, a jest mi w nim rewelacyjnie :sun

Za ten post autor niweleta otrzymał podziękowanie od
Świetlista
niweleta

Podziękował : 21 razy
Otrzymał podziękowań: 42 razy

Poprzednia strona

Powrót do Techniki PP